Ordinace praktického lékaře
kpt. Jaroše 8/158, Karlovy Vary

doktorka zo zlatym srdcom.Opravdu je to clovek ktory dokaze pomoct a za to Vam pani doktorko velmi dakujem. Vas pacient Jaroslav.

Ano skutečně velmi lidská doktorka, poradí, vyslechne, pomůže. Má snahu.

JA JSEM SE DO KARLOVYCH VARU PRESTEHOVAL ,LEKARKA JE OPRAVDU OK, MOZNA JSEM SE PO DRUHE NARODIL PRODELAL JSEM INFARKT A MUSIM NA TROJTEJ BAJPAS ,AS ZDE NATO PRISLI,DEKUJI LEKARCE JE ZOTPOVEDNA A UNI DIK SOKOL RUDOLFDVORY

vážení,tak když tady čtu hodnocení některých pacientů pozastavuji se nad tím,proč autoři těchto článků k pí.doktorce vůbec chodí,měl by se dotyčný také přihlásit a ne psát jako anonym,jestli-pak se onen anonym léčí u lepšího lékaře? nevím,ale v k.varech jich moc není,buď to je péče vázána úplatkem nebo známostí,to bylo a bude se samozřejmě dít,MUDR.DUDKOVÁ je opravdu lékařka na úrovni,nedá znát najevo své problémy a starosti které má ještě po pracovní době,chodíme k pí.doktorce s manželem a jsme nadmíru spokojeni,nikdy bychom neměnili děkujeme za vaši péči!!!!!!!!!!!

velmi dobrá lékařka!

paní doktorka Dudková je velice příjemná a milá,ráda se zasměje a podpoří při broblémech,je to opravdu kvalitní lékařka děkuji že jsem měla čest tuto paní doktorku poznat,kdyby bylo více takových lékařů,bylo by méně nemocných

Tak jedním slovem- popleta, zmatky

moc dobra doktorka

její kartoteka pacientů je k prasknutí! To myslím hovoří za vše.

Nepatřím sice k pacientům, kteří potřebují lékaře často a pravidelně, ale zodpověďně klasifikuji, že pí. Dr. Dudková je lékařka s velkým L. Díky jí jsem se před léty nedostal do trablů s tlustým střevem a s velkým úspěchem redukovala můj hrozící krevní tlak na normální výši. Přístup k pacientům jak její, tak i setry pí. Mokré nemá chybu a její ordinaci lze jen doporučit. To vše uvádím po více než 15 leté zkušenosti.