Ordinace PL pro děti a dorost
č.d. 68, Žebrák

Skvela pani doktorka,nedam na ni dopustit navstevujeme ji uz 14 let se starsim synem a nyni i s malou dcerou.Nemenila bych :)

K paní doktorce jsem chodila od narození a má maminka byla vždy spokojena,já mám nyní už 6ti letého syna a jsem pořád stále nesmírně spokojena.Pro mě je to doktorka s velkým D.

Dobrý den, ráda bych přidala komentář na paní doktorku. Mám dvě dcery, které jsou v posledním roce hodně nemocné a tak jsme si paní doktorku OPRAVDU užili, včetně nemocnice a mé hodnocení je to nejlepší. Ano, je pravda, že první dojem z paní doktorky nebyl nejlepší. Je velmi přísná a drží si odstup, ale arogance to rozhodně není. Velmi nám pomohla, byla nesmírně srdečná... Nikdy to nebude doktorka "tešitelka", ale svou práci dělá skvěle.
Naďa Hlaváčková

Fajn lékařka, v regionu patří rozhodně k lepším dětským lékařkám. Máme dobré zkušenosti. Doporučuji.

Já jsem s paní doktorkou spokojená.Vždy mi pomohla co se dětí týče a vlastně několikrát i mě samotné.Neměnila bych.Lucie

jsem velmi spokojená , vždy vše důkladně vysvětlí,poučí,na pacienty má čas,každého vyšetří podrobně