Rehabilitace - Bc. Hana Brathová
Komenského 11, Přerov

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

• rehabilitační a fyzikální medicína
  • fyzioterapeut

S Paní Bráthovou jsem byla velmi spokojená. Cvičila jsem u ní s mojí dcerou od 3. do 15. měsíce. Každý cvik Vojtovi metody pěkně, srozumitelně a velmi precizně vysvětlila, názorně ukázala a pak dala možnost se cvik dobře naučit, tak abysme ho doma sami zvládli. Paní Bráthová je příjemná a velmi milá k dětem. Vojtovka není na první pohled (poslech) nic příjemného, ale mohu metodu i paní Bráthovou doporučit každému komu záleží na správném motorickém vývoji. Hanka, manželka Ondry :)

S paní Brathovou jsme byli velmi spokojeni. Má k dětem kladný vztah, je sice přísná, ale naprosto rozumí dětem a jejich vývoji. Vše nám pečlivě vysvětlila, zvlášť když Vojtova metoda není žádná procházka růžovou zahradou.

Paní Brathovou mohu jen doporučit. Chodila jsem k ní s mojí dcerou cvičit Vojtovu metodu. Cvičili jsme od cca 3 měsíců do 15 měsíců a díky pečlivému a odbornému vedení jsem viděla jak se dcera zdokonaluje v dovednostech, které by horko těžko zvládala sama. Paní Brathová je lidská, přátelská, vše pečlivě vysvětlí, ukáže a má moc pěkný přístup k miminkům. Moc jí za všechno děkuji. Za mě obrovské plus...pět hvězdiček je málo :-) Fojtíkovi

S paní Brathovou jsem byla velmi spokojena, věnovala se cvičení s mými dvojčátky. Odborné cvičení - Vojtova metoda byla prováděna zhruba od 3. měsíce jejich věku až cca. do 15. měsíců. Přístup paní Brathové byl profesionální, vše bylo vždy do detailů vysvětleno, úkony byly prováděny s maximální opatrností, výsledky byly vynikající. Díky cvičení se podařilo posílit svaly dětí a docílit tak rovného držení těla a správných pohybů. Cvičení nelituji, právě naopak! Všem doporučuji využití jejích služeb.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Mám bolesti zad v bederní části. Co je nejlepší proti bolesti a aby se bolest nevracela?

Posilovat hluboké stabilizační svaly

Bc. Hana Brathová

Dobrý den, mohl bych pokorně požádat o odpověď na moji otázku týkajicí se již dlouholetého problému s SI skloubením (křížokyčlního kloubu). Je mi skoro 30 let a už od školních let se mi jedou za čas objeví velké bolesti tohoto zkloubení. V posledních letech cca 2x-3x za rok. Bolest je stupňující od počátečních příznaků po nemožnost vstát z postele nebo se v ní jen otočit. Někdy i horké otoky a horečky. Zvláštní je, že bolest je nejhorší po ránu kdy mám vstát z postele. Po té co vyrazím do práce jako by se rozhýbu a přes den cítím jen lehký tlak a nekdy mensí bolest. Ale jak je zase večer opět začnu kulhat a doma popř. před spaním mne provází nesnesitelná bolest a omezení hybnosti. Takto to trva cca 2-3 týdny a je po problému. Nejsem si jist co to způsobuje ale mam pocit , že většinou je spouštěč prochladnutí. Po dobu bolestí neužívám žádné léky nekdy jen brufen abych mohl aspon usnout a nahřívám si bedra a pánev dečkou což je někdy i vedoucí ke zhoršení bolesti. Mohu se zeptat co by to mohlo způsobovat? Nebo kam se mám jít nechat vyšetřit? Můj Pl mi vždy řekne, že mám zkrácené svaly pomůže jedině cvičení. Asi to má něco do sebe ale nemyslim si, že by to byla hlavní příčina. Děkuji za odpověď. S pozdravem Tomáš.

Běžte na neurologii nebo na rehabilitaci

Bc. Hana Brathová