Praktický lékař pro dospělé
Na Hejtmance 6, Zábřeh

Pacientka
Od paní doktorky jsem odešla, potom, co mi velmi neodborně " léčila štítnou žlázu". Mimochodem na diagnózu jsem ji také přivedla sama. Za žádnou cenu mi nechtěla dát doporučení ke specialistovi, kterého jsem si nakonec sehnala až v Novém Jičíně a jeho konstatování ohledně "léčby" bylo alarmující. Za tři měsíce mě dal dohromady o což se paní doktorka snažila dva roky!!! Nikdy bych ji nikomu nedoporučila:(((

hrůza, nechala mě svléknout do slipů a u toho se mě vyptávala na můj majetek,kde žiju apod,1.nechápu co je jí do toho,2.kdybych byl špinavý jak prase, tak mlčím, ale byl jsem slušně čisě oblečen a oholen takže na bezdomovce s rizikovým bydlištěm jsem opravdu nevypadal, její postoj k mužům je všude znám.... Snažil jsem se nereagovat na tohle feministické ponižování a po nutném zlu ihned odeššel, už mě tam nikdy nikdo neuvidí....

Arogatní, povýšená, až bezcitná. Pokud pacient přijde s vlastní iniciativou nebo jinde zjištěnými informacemi, je seřván. Hraje si na velkou odbornici, přitom nebere v potaz výsledky krevních testů!

Není lepší doktorky než MUDr. Hana Botíková

pani doktorka mi zachranila zivot odborny lekar to nepoznal ona ano je opravdu vyborna

Moje dětská doktorka mi zanedbala celkem závažnou nemoc, naštěstí se o její vyléčení postarala paní doktorka Botíková. Jsem jí moc vděčná a myslím si, že je to doktorka na pravém místě. Ten kdo ji odsuzuje je hlupák, protože v dnešní době mohl vyměnit praktických lékařů klidně patnáct (otázka je jestli by Vám některý z nich vyhovoval).

Dr. Botíková je bezesporu nejlepší doktorka, jakou jsem poznal. Vždy usměvavá, slušná a elegantní. V léčbě je precizní a všímavá. Navštívil jsem lékaře v Olomouci, Praze, v Anglii i Skotsku, ale nikde jsem se nesetkal s pocitem, že dostávám péči, jakou by dostal člen rodiny. U paní Botíkové tento pocit mám a je k nezplacení. Vřele doporučuji.

velmi dobrý

S PANÍ DOKTORKOU MÁM Z PRAVIDLA JEN DOBRÉ ZKUŠENOSTI.JSEM U NÍ JIŽ ŘADU LET A VŽDYCKY BYLA JEJÍ PÉČE NA TÉ NEJLEPŠÍ ÚROVNI!!

Zodpovědná, má přehled