Nemocnice Šternberk - dětské oddělení
Šternberk

Paní doktorka se sestrou byly skutečně dost arogantní a bavit se s nimi bylo opravdu nepříjemné, za mě určitě nedoporučuji, vydrzeli jsme par měsíců a utikame pryč, poslední kapka padla když malé dítě s 39,5C horečkou nechtěla vidět jen po tel. Doporučila léky (večer vyšplhaly na 40C) kde jsme situaci řešili pohotovostí, na zadost lékaře z pohotovosti jsme se měli nechat zkontrolovat druhy den u paní doktorky a nechat vyšetřit moč. Arogantim postojem se ptala - Tak copak zázračného vám řekli na pohotovosti? , Z jakého důvodu máme zkoumat moč?
Dale mi sdělila že malou za 4dny i tak naockuje když bude v ten den bez teplot!! Po mem zjišťování jestli je tento postup správný jsme dostali doporučení od Jiného doktora aby jsme se obrátili na jiného pediatra.

Umístění: jiné místo Syn měl několikaty den horečky a v noci se přidal štěkavý,dusivý kašel a plakal že ho to bolí.

Paní doktorka byla arogantní,syna docela odbyla a usoudila že mu nic není, následující den jsme navštívili naši pediatru a ta zjistila že má laryngotracheitidu a nasadila antibiotika.Dekuji bohu že syn v noci neměl záchvat a jsem moc ráda že se nespoléháme na vyšetření jedné neschopné lékařky. Příště by to chtělo více lidskosti a pečlivostí paní doktorko!!

Setkala jsem se s p.doktorkou na pohotovosti když můj syn nebyl schopen pro afty přes týden cokoli sníst. Jednání p.doktorky bylo fantastické, důkladně ho prohlédla, vše mě i synovi vysvětlila tak aby to i on ve svých 3 letech v pohodě pochopil. Syn byl v pohodě, nebál se, spolupracoval. Byla jsem absolutně spokojená, takovou paní doktorku jsem v životě nezažila. Skládám velkou poklonu.
PS: a to z doslechu vím že se takto chová úplně standartně a vždy. Čili p.doktorka na svém místě.