Georgios Karadzos, chirurg Lomnice nad Popelkou

Chirurg Více

Obránců míru 1070, Lomnice nad Popelkou
Odborný cévní chirurg

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Názory

Ten pán je myslím bůh,zaslouží si obdiv .Za sebe mohu povědět , že takový odborník s tak vynikajícím přístupem je jenom jeden . Pane primáři moc děkuji za vše co jste pro mne kdy vykonal!!!!!!MZ

Mně operoval mamku. Ještě půjde jednou, tak už to snad bude v pohodě. Také říká, že je to výborný člověk. Mimo odborných publikací napsal ještě knížku "Ukradené slunce". Mamka jí právě dočetla. Popisuje to jeho dětství. Neměl to v životě vůbec jednoduché...

Po mých zkušenostech u jiných chirurgů.Je to ten nejlepší z nejlepších,s lidským
přístupem,rozumí své profesi.Doporučuji.J.F.

mám čest být jeho pacientem 19let a po předchozích zkušenostech s chirurgickými zákroky jiných lékařů na mé osobě nic jiného nemohu ani napsat*Vlasta Rozová*

Opravdový specialista

Myslím, že je to jeden z mála lékařů s lidským přístupem a hlavně skutečný lékař, který si zaslouží úctu. Ošetřoval i mého taťku a opravdu nám moc pomohl. Patří mu mé veliké díky.

S výhradou. Profil si kazí účastí v zastupitelstvu městského úřadu.

super,super,super prostě 1!!!

znam ho osobne velmi profesionalni doktor ketry si zalouzi byt reditelem nemocnice semily a patricne byt hodnocen finacne

Doporučuji :-)