Sam.ord. PL - stomatologa
Dukelských Hrdinů 615, Lanškroun

Umístění: Sam.ord. PL - stomatologa

Velmi arogantní a necitlivý přístup k lidem. K paní doktorce už nechodím, ale nalezených 6 kazů za návštěvu, které pak následující doktorka ani nenašla, to mi nepřipadá normální + vše velmi drahé oproti ostatním lékařům.

Umístění: Sam.ord. PL - stomatologa

Naprosto neprofesionální přístup. Šla jsem za ni z důvodu, že jsem u svého doktora za všechno platila a zuby i s rovnátky mi už vyšly nejméně na 40 000,-. Při první prohlídce, kdy jsem si myslela, že zuby mám celkem v pořádku. Protože jsem pravidelně navštěvovala svého zubaře, který mi opravil již několik kazů. Mi tato paní sdělila, že mám 11 kazů. I přesto, že navštěvuji svého zubaře každý půlrok. Řekla mi, že to udělá naráz ať tam nemusím chodit vícekrát. To jsem na ni teda koukala, ale já jsem taková, že to co řekne doktor tak platí. Dala mi dávku anestezie posadila mě sednout a dala mi čtvereček čokolády, protože jsem nesnídala. Jakmile začala vrtat tak teprve začalo to velké peklo. Anestezie mě vůbec nezabírala a bolely mě všechny zuby, jak kdyby mi v nich tepaly nervy. Bylo to hrozné. :( Tak mi dala další dávku a znova jsem si šla sednout a mezitím brala jiné pacienty. A ještě přede mnou jim tvrdila, že tady má paní, která je asi hypersensitivní a že jim musel někdo dát přes noc do anestezie vodu. (arogantně řečeno) Poté mě začala zase vrtat a další anestezie mi bohužel nezabírala. Nedalo se to vydržet, na křesle jsem se kroutila a dokonce i brečela. Přesto tato doktorka pořád jen vrtala a vrtala. Vůbec jí nezajímalo, že to bolí. Strávila jsem tam celkem 4 hodiny i s čekáním mezi aplikovanými anesteziemi. A opravdu hypersensitivní nejsem. Nikdy předtím se mi tohle nestalo, že by to nezabralo. Poté mi řekla, že budu platit 8 000,-. To jsem na ni koukala s otevřenou pusou a zeptala se ji zda to můžu zaplatit po částech, protože s takovou částkou jsem opravdu nepočítala. Navíc, když se jdete pouze zaregistrovat. Musela jsem volat svému příteli, aby přijel a zaplatil to kartou. Poté jsem měla celý víkend tak příšerné bolesti, že jsem byla na ibalginech a pila jsem brčkem. Prosím, kdo můžete vyvarujte se této situaci!!!! Katastrofální přístup.

Nejsem spokojen: ceny, chování. Někdo může říci, že za kvalitu se musí připlatit. Nemusí a ani o kvalitě nedá vždy mluvit. Nedoporučuji.

K paní doktorce chodím už asi sedm let a musím říct že oproti předchozí lékařce je to rozdíl o 100%. Pravda ceny za zákroky jsou vyšší, ale nikdy jsem neměl problém s kvalitou. Což byl u předchozí lékařky problém. Respektive to pro mě byl důvod ke změně zubařky. Paní doktorka se ke mě vždy chovala velice mile, problém i postup léčby mi vysvětlila a samotné zákroky provádí velice pečlivě a hlavně citlivě. Má zkušenost s paní doktorkou je opravdu dobrá a tudíž za mě mohu jen doporučit.

o zuby se starám myslím dost a stejně jako již zmíněných názorech mi vždy najde "nějaký" kaz, což už se mi zdá přehnané...a co se týče cen - nevadí mi si připlatit za něco, co bude kvalitní, ale už po několikáté se mi stalo, že jsem zaplatila "spešl" vložku nebo nějaký přístroj a bylo to k ničemu, vložka budˇ vypadla nebo se mi udělal zánět znovu. A na otázku, jak je to možný jsem dostala odpověď, že to se prostě stává, a šup už jsem platila znova.

až na to že na lidech rejžuje prachy mnohem vic než ostatni....jeji ceny u některych ošetřeni nechapu...u jinych stomatologu se plati mnohem min...vlastni zkušenost!

Byl jsem tam před 3 lety na zubní pohotovosti. Ona i její otec vrtají jiné zuby, než ty, které bylo třeba opravit. to bylo v pátek a sobotu. v neděli jsem šel k jiné lékařce, ta opravila bolavý zub a bylo vše v pořádku. Paní doktorka jde jen po penězích. nereflektuje to, že bolí "šestka" a ona vrtá sedmičku jen protop, že je jí to podezřelé... Jako doktorka - velké mínus

K paní doktorce chodím již šest let a po celou tuto dobu jsem nikdy neměl problém ani trápení se zuby, což se za celou dobu před těmito šesti lety nedá říci. Mám zuby v pořádku a to také především proto, že dodržuji její doporučení jakým způsobem mám pečovat o svůj chrup. Poslední dva roky chodím pouze na pravidelné kontroly a nemám žádné problémy.

C

Je to už pár let, kdy jsem k paní doktorce chodil a byl jsem donucen odtud zdrhnout. Chodil jsem k ní ~7let a každý rok bylo ošetření dražší. I když si čistím zuby dvakrát denně a večer je protáhnu nití a mezizubním kartáčkem, tak mi každý rok vyvrtala v průměru 3 zuby a poslední rok a půl to bylo během dvou návštěv po pěti a sedmi zubech. Pokaždé jsem se dozvěděl jak špatně čistím. Ceny dejme tomu, ale při poslední návštěvě jsem měl pocit, že mi tam rozvrtává každej flek (3 zuby podle oka, další 4 po rentgenu). Musím uznat, že její plomby pořád drží, ale nejsem si jistý, že bylo nutné je tam vůbec dávat. Teď jsem tři roky u jiného zubaře, který mi vrtal všehovšudy dva zuby. Plomby drží stejně dobře, jen za to nic nechtěl.

Další problém, co jsem s touto paní zubařkou měl byl, že mi ležely osmičky a ona mi to i přes několik rentgenů nikdy nesdělila. Každou kontrolu jsem se jen dozvěděl, že "prořezávají", ale že rostou do sedmiček a že by to mohlo dělat problémy to ne. Naštěstí to relativně včas vyřešil můj nový zubař. Poslední výtku bych měl k jejímu umrtvování. Kdykoli mi teď někdo umrtví část pusy, tak nic necítím a může si tam dělat co chce. Od ní mě to vždycky bolelo jako kdyby to vrtala do živého.

Její chování nějak nevybočovalo z místního standardu, spíš bych řekl lepší průměr. Nicméně na mě tenkrát za poznámku "óó jéé" na její foukací nástroj, který mi způsoboval dost bolesti v rozvrtaném zubu, opravdu nemusela řvát.

Já s touto zubařkou nemám sebemenší problém. Přešel jsem k ní od jiného místního zubaře, který byl sice "levnější", ale taky ty výsledky byly na dvě věci. Je sice pravda, že ceny nemá na úrovni Lidlu, ale dokáže si je obhájit a kdykoliv jsem si vybral ošetření v nadstandardní variantě, sice jsem za to zaplatil, ale nikdy víc jsem už pak neměl problém. Příklad: Původní lékař - ošetření a zadělání kanálků, nástavba, korunka, suma 4000Kč, po 2 letech materiál v kanálcích vstřebán, v zubu zánět, takže všechno pryč. U paní doktorky ten samý zub, ale kanálky zadělané termoplastem, nástavba, korunka, která velmi dobře sedí a není rozeznatelná od ostatních zubů, výsledná cena 5000Kč a od té doby žádný problém. Nezlobte se na mě, ale úplně obyčejná kalkulačka stačí k tomu, abych si spočítal, že u původního zubaře bych už byl na osmi tisících, ale bez jistoty dlouhodobého výsledku, takže ano - opticky zaplatím za ošetření víc, ale šetřím do budoucna.