Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Sokolovská 77, Plzeň

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Otřesné, jedním slovem otřesné. Paní doktorka tam většinou není, což zjistíte po příchodu do budovy z cedule na dveřích. Mám částečný ID. V podstatě tam nechodím, jen když potřebuji nějaké potvrzení nebo odeslat k odborníkovi. I tak je to o štěstí, pokud je ordinace otevřená. Nyní se již třetí týden marně snažím dostat k této paní doktorce aspoň, abych se mohla odhlásit a přejít k jinému lékaři. Opět nápis na dveřích "Dovolená". Podle mě je to jenom pračka na peníze a nikoli ordinace praktického lékaře.

Pro nemocného člověka není správnou volbou. V případě, že potřebujete pouze potrvzení o nemoci není zde problém. Bůh nám všem pomáhej.

S paní doktorkou Gabrielou Eretovou i s její sestřičkou jsem absolutně spokojený, nevidím zde žádný problém a i čekací doby se zkrátily na minimum :) Jirka K., Plzeň - Košutka

Pridavam se k negativnimu hodnoceni p. Eretove. Souhlasim s nazorem, ze je dobra pouze v pripade, ze jste zdravy clovek a nepotrebujete ji navstevovat - muj pripad poslednich x let. Momentalne bych si vsak dovolila osocit p. doktorku ze zanedbani pece. Prisla jsem do jeji ordinace s prosbou o rozbor krve (nedostatek urciteho vitaminu atd?) nebot jiz nekolik mesicu trpim rozsahlymi vyrazkami-hnisavymi puchyrky na rukou (jsou velmi neesteticke a bolestive a nechci je resit pouze lecbou kortikoidy. Odpovedi mi bylo ze z krve se nic nezjisti a ze mam nosit v zimnim obdobi rukavice. Pri zadosti o doporuceni na alergologii (zjistit pricinu jinde) jsem se setkala tez s velmi nechapavym vyrazem, k cemu mi toto bude? No stoprocentne hodlam zmenit praktickeho lekare, nebot v dobe, kdy platime relativne vysoke prispevky na zdrav. peci, ocekavam, ze v pripade, kdy ji clovek potrebuje, ji take dostane. V odpovidajici kvalite...

Taky jsem odešla. Z důvodu neskutečně dlouhé čekací doby v čekárně. I když jsou tam dva lidé, vy odejdete po 2 hodinách.

Vřele doporučuji.Nejlepší doktorka v Plzni.Je to elita,třída -jsem spokojena

Paní doktorka jako člověk opravdu dobrá a ráda doporučí co je správné a ne výhodné pro pojišťovnu ní. Bohužel ty praktické znalosti jsou opravdu nulové. Skoro vše řeší tím, že si máte jít domů lehnout a dá vám nemocenskou. Měsíc jsem si stěžoval na vysoký tlak a ani jendou s tím nic neudělala, protože jsem ho v aktuální chvilce kdy mi ho měřila v ordinaci měl normální. Odborný lékař mi pak zjistil celkem vážné obtíže, musel jsme si ho však vyhledat sám. To mě celkem zklamalo. Sestra je naprosto perfektní. Také mě mrzí, že se tam p. doktorka střídá s dalšíma 3 doktorkama a nedokáží mezi sebou absolutně komunikovat.

Této doktorce není co vytknout.Vždy je dobře naladěna.Jsem spokojen.Tato paní doktorka má pro každého vlídné slovo,které zahřeje u srdíčka.Váš věrný pacient

Paní doktorka je ve své třídě jednička.Jsem z ní nadšený.Vše co se píše o ní jsou jen lži.Držím Vám palce moje paní doktorko!!!

Jarda Pinďák z Košutky

Jsem velmi spokojená s paní doktorkou.Chodím k ní 20 let a tak příjemnou doktorku jsem nikdy nepotkala.Aláh s tebou Gábi