Praktický lékař pro děti a dorost
U střediska 14/6, Hať

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Strašna doktorka, arogantní, nepříjemná, neempaticka. Syn z ni mel uplne hruzu a jeste nam za to vynadala, ze preci ve 4 letech by uz nemel byt stydlivy. Práce s lidmi ji nesvědčí, natož s dětmi. Absolutně neuznává názory jiných doktorů, má jen svůj a přes něj vlak nejede. Její přístup ke všemu je hrozný, ordinace taky. Nechápu,proč dělá tuto práci, když ji očividně nesnáší a děti ji taky.

DOKTORKO, POHOTOVOST JE PRO VŠECHNY!!!! NE JEN PRO VAŠE PACIENTY!!!

Arogantní lékařka, která nikdy neměla dělal doktorku!!! Měli jsme na ni bohužel smůlu, když jsme museli s dítětem (5 let) na pohotovost, kde měla službu. Při vstupu, aniž by se na dítě podívala, nám řekla, co ji obtěžujeme, zda nevíme že na pohotovost se chodí až když ma dítě 5 dnů a více vysoké horečky. Nic nám nenapíše, protože dítě nezná a máme si najít obvodního lékaře, který ordinuje i o státních svátcích!!! Že má dcera teploty kolem 39,8 Cel. a u toho bolestí bříška, už ji nezajímalo. Prý je zdravá a nic ji není, ať ji co 30 minut sprchujeme ve vodě!!! Pozná prý nemocné dítě. Skončili jsme následně na urgentním příjmu, kde byl úžasný pan doktor.

Lékař by měl na pohotovosti léčit všechny děti a ne pouze děti, které zná jak píše na svých internetových stránkách!!!

Když jsem ji začal nahrávat na Apple Watch co říká, řekla že nesouhlasí s nahráváním a okamžitě změnila své arogantní chování.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nejhorsi doktorka co může být mela by jit do duchodu a ne provozovat detskou ordinaci. Radeji jsem s dětmi odesla a radim to i dalsim rodicum kteri zde jeste chodi. Syn byl nemocny pani doktorka nebyla přítomna v ordinaci, po návštěvě pohotovosti nasazena lecba. O mesic pozdeji syn opet nemocny zase v den kdy paní doktorka nebyla v ordinaci v Hati ale v Ostrave ja s dítětem nemohla cestovat autobusem a nezlobte se na me vymluva opet jedte na pohotovost :'( prosim rodice zvažte zda vam zdravi deti za tento pristup p. Mudr stoji.....

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nikdy více, nerespektuje jiné lékaře a pokud chcete přejít k jinému lékaři, čeká vás ponížení a velké komplikace. Vzala si dceru k sobě do ordinace (14let) bez mé účasti, kde ji urazila a zesměšnila a odmítla dát potvrzení na SZŠ, že ona by takovou zdravotní sestru nechtěla. Velmi smutné, když jsme tam chodili od narození. A nejsme jediní, kdo z Hati utíká do Petřkovic. Upřímně, nechápu její chování

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Můžu jen doporučit úžasná paní doktorka mám tři děti ve věku 11 ,14 ,15 měli jsme několik dětských lékařů ale jediná paní doktorka Martinavskova nám pomohla vždycky že vším nikdy paní doktorce nezapomenu její úžasný přístup ke všemu bohužel z důvodu stěhování jsme museli změnit lékaře ale věřte kdybych se nestehovala nikdy bych neměnila lékaře jeto dětská doktorka na správném místě ještě Jendou úplně za vše děkuji

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Dobrý den všem, které zajímá hodnocení na Mudr. Františku Martináskovou. Já jsem k této paní doktorce začala chodit s desetiletou dcerou. Píšu schválně věk dcery, protože slečna v tomto věku je už velice citlivá a vnímavá a po zkušenostech s bývalou lékařkou je tato paní doktorka anděl. K dceři i ke mě,jako k rodiči,se chovala velice profesionálně a mile. Jsem s touto paní doktorkou velice spokojená a můžu jen doporučit.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je velmi znalá a ochotná pomáhat. Naše dvě děti jí mají moc rády a nebojí se jí. Je sice přísná, ale z důvodu, že se snaží pomáhat dětem a chránit je. Opravdu jsme s paní doktorkou moc spokojená, kdykoliv potřebuji poradit poradí mi a popovída si semnou, má trpělivost mi vše vysvětlit. Moc vám za sebe i děti děkuji.

Velmi špatná zkušenost s paní doktorkou na pohotovosti. Ráno jsme přijeli s 13 letým synem - zvracení, bolest v podbřišku taková, že se při chůzi nedokázal napřímit. Byl prohlédnut, břicho prohmatáno. Nemohl poskytnout moč. Byla mu dána injekce proti zvracení, dieta, probiotika. Asi za 7 hodin návrat na pohotovost, nyní odebrána moč, crp 130. Nevěřím, že tyto hodnoty nastoupaly od rána a proč mu krev nevzala hned ráno, když jsme nemohli poskytnout moč? Rychle odeslán na chirurgii, večer operace slepého střeva, při které bylo zjištěno, že střevo již prasklo a v břiše je plno hnisu. Ještě mě pobavila její hláška, že syn asi špatně snáší bolest. Musím zaklepat, že obě děti mám zdravé a k dětské paní doktorce chodíme jen na preventivky. S MUDr. Martináskovou mi stačilo jedno setkání. Chápu, že se lékaři o pohotovost moc "neperou", ale jestli tato paní doktorka, tak raději žádná pohotovost.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

NEDOPORUČUJI!K paní doktorce jsme šli za cílem že potřebujeme zmenit doktorka abychom nemuseli k našemu doktorovi jezdit přes téměř celou Ostravu stím že jsem paní doktorce volala předem a že nás paní doktorka příjme.Dcera v té době kdy jsem voalal paní dr.byla hospitalizována na JIP skama nás pustily na domácí léčení,s dcerou ihned po víkendu od propuštění jsem šla za paní dr.k registraci kontrole a aby nám předepsala léky které sami řekli v nemocnci nám paní dr.musí předepsat.Paní doktorka nás nepříjmula z důvodů že jsem kuřák,dcera je v naprosto katastrofálním stavu paní dr.nám nepredepsala jak antibiotika tak kojenecké mléko který se vydává na předpis,místo toho mi dala brožůrky na závislost na kouření,brožurku na odsavaní hlenu,a abych dceri nasadila leky volně prodejné v Lékarně které nemocnice dceři předepsala,paní doktorka je arogantní,a už nikdy více !!!§Zlatá paní naše doktorka proto raději budu jezdit přes celou Ostravu kde vím že se mi paní doktorka o dceru postará,už nikdy více a pokud mohu doporučit pro rodiče pohlížejte se po doktorovi jinde a z tama utečte .Já tam přišla z akutní brontochidou s 7 měsíční dcerou a takhle jsem byli ošetřeni po pro puštění s hospitalizace.Paní sestřička je ale velmi milá zasloužila by si lepší místo :)

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Skvělá, milá, empatická, laskavá lekařka, odborník na svém místě. Nemohu souhlasit s ostatními negativními názory. Paní doktorku mohu jen doporučit.