Františka Martinásková, pediatr Hať

MUDr. Františka Martinásková

Pediatr

U střediska 14/6, Hať
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Š
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je velmi znalá a ochotná pomáhat. Naše dvě děti jí mají moc rády a nebojí se jí. Je sice přísná, ale z důvodu, že se snaží pomáhat dětem a chránit je. Opravdu jsme s paní doktorkou moc spokojená, kdykoliv potřebuji poradit poradí mi a popovída si semnou, má trpělivost mi vše vysvětlit. Moc vám za sebe i děti děkuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Velmi špatná zkušenost s paní doktorkou na pohotovosti. Ráno jsme přijeli s 13 letým synem - zvracení, bolest v podbřišku taková, že se při chůzi nedokázal napřímit. Byl prohlédnut, břicho prohmatáno. Nemohl poskytnout moč. Byla mu dána injekce proti zvracení, dieta, probiotika. Asi za 7 hodin návrat na pohotovost, nyní odebrána moč, crp 130. Nevěřím, že tyto hodnoty nastoupaly od rána a proč mu krev nevzala hned ráno, když jsme nemohli poskytnout moč? Rychle odeslán na chirurgii, večer operace slepého střeva, při které bylo zjištěno, že střevo již prasklo a v břiše je plno hnisu. Ještě mě pobavila její hláška, že syn asi špatně snáší bolest. Musím zaklepat, že obě děti mám zdravé a k dětské paní doktorce chodíme jen na preventivky. S MUDr. Martináskovou mi stačilo jedno setkání. Chápu, že se lékaři o pohotovost moc "neperou", ale jestli tato paní doktorka, tak raději žádná pohotovost.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

NEDOPORUČUJI!K paní doktorce jsme šli za cílem že potřebujeme zmenit doktorka abychom nemuseli k našemu doktorovi jezdit přes téměř celou Ostravu stím že jsem paní doktorce volala předem a že nás paní doktorka příjme.Dcera v té době kdy jsem voalal paní dr.byla hospitalizována na JIP skama nás pustily na domácí léčení,s dcerou ihned po víkendu od propuštění jsem šla za paní dr.k registraci kontrole a aby nám předepsala léky které sami řekli v nemocnci nám paní dr.musí předepsat.Paní doktorka nás nepříjmula z důvodů že jsem kuřák,dcera je v naprosto katastrofálním stavu paní dr.nám nepredepsala jak antibiotika tak kojenecké mléko který se vydává na předpis,místo toho mi dala brožůrky na závislost na kouření,brožurku na odsavaní hlenu,a abych dceri nasadila leky volně prodejné v Lékarně které nemocnice dceři předepsala,paní doktorka je arogantní,a už nikdy více !!!§Zlatá paní naše doktorka proto raději budu jezdit přes celou Ostravu kde vím že se mi paní doktorka o dceru postará,už nikdy více a pokud mohu doporučit pro rodiče pohlížejte se po doktorovi jinde a z tama utečte .Já tam přišla z akutní brontochidou s 7 měsíční dcerou a takhle jsem byli ošetřeni po pro puštění s hospitalizace.Paní sestřička je ale velmi milá zasloužila by si lepší místo :)

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Skvělá, milá, empatická, laskavá lekařka, odborník na svém místě. Nemohu souhlasit s ostatními negativními názory. Paní doktorku mohu jen doporučit.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

MUDr. Martinasková možná je trochu arogantní vůči rodičům, ale k dětem má velice empatický přístup. Žádnou nemoc, ať už je to jen rýma či kašel, nebere na lehkou váhu. Svým pacientům doporučuje vždy nejlépe hodnocené léky. A ráda bych dodala, že umí dobře nastřelovat náušnice, lépe než některé salóny, dokonce vám k tomu rovnou dá recept na Framikoin, aby předešla určitým zdravotním potížím.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Strašna doktorka, arogantní, nepříjemná, neempaticka. Práce s lidmi ji nesvědčí, natož s dětmi. Absolutně neuznává názory jiných doktorů, má jen svůj a přes něj vlak nejede. Její přístup ke všemu je hrozný, ordinace taky. Nechápu,proč dělá tuto práci, když ji očividně nesnáší

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Nemoc

Paní doktorka má na internetu ordinační hodiny po od 7:30 do 11:00 a st od 12:00 do 13:00 dále poradna. V pátek ve škole dostalo dítě okolo 11 hodin teploty, závrať, zvracení, než jsme dojeli na polikliniku v Ostravě tak už nás neošetřili, protože už neordinovali. Čekali jsme na pondělí a šli na 10 hodin do ordinace, aby tam chudák neseděl od rána. Po 45 min. sezení v čekárně nás odbyli s tím, že už ho nevezmou, protože má v čekárně ještě děti co přišli před námi a nestíhá, že v 11:00 končí, s tím že máme přijít ve středu a v lékárně si máme koupit mucosolvan na kašel a propolis na krk. Jednání hrůza, ordinační doba bídná. Poplatky za jednu omluvenku 50 Kč. Očkování na klíšťovou encefalitidu 1050 Kč pro srovnání u dospělého 800 Kč - trapné obohacovat se na úkor dětí.

Umístění: jiné místo Hospitalizace

S touhle p. doktorkou jsem se bohužel potkala 2krat. Pokaždé nepříjemné setkání! Arogantní a mimo. Permanentně zpochybňuje názory jiných lékařů! Moc mě to mrzí, ale tahle osoba se skutečně nehodí k nemocným lidem.

Musím se přidat... nedá mi to , ale paní doktorka je uplně mimo mísu. Místo aby spolupracovala s rodiči , tak rodiče obviňuje. Požadovala jsem od ní pro dítě vyšetření kvůli podezření ohledně hyperaktivity. Napsala mi žádanku na neurologii a popsala mně tam jako totálně neschopného člověka, který si nehraje s dítětem a který se mu nevěnuje. Což uznala z 5 minutového rozhovoru. Paní doktorka si myslí ,že hraní s dítětem spočívá když rodič staví s dítětem lego...Hrůza až doma jsem sio všimla na žádance strašný popis toho jak se já dítěti nevěnuji a dožaduji se vyšetření na hyperaktivitu!!!!! Přitom paní doktorka o mé výchově neví vůbec . Tohle mně nakoplo si jít pro kartu dítěte a změnit doktora... I v minulosti byly s paní doktorkou problémy, to že k ní chodí většinou pochybná klientela možná chápu díky jejímu chování a recenzím ,ale nemuže házet všechny do jednoho pytle.

Arogantní , labilní , sprostá ! Tato paní má zjevně problém sama se sebou , se svým chováním . Nechápu , jak takový člověk může zastávat toto místo. K rodičům se staví jako k nevzdělaným blbcům, kteří nic nevědí a vlastně ani neznají své dítě. Komunikace kolikrát připomíná spíše obviňování, jak to děláte špatně , než jako snaha pomoci či poradit. Uznává jen sama sebe a své názory.Když se jí to hodí,názory odborných specialistů znevažuje a ignoruje. Pokud jste v takové těžké krizi, že nemáte možnost jít jinam, doporučuji, vše odsouhlasit, na nic se moc neptat, absolutně zapomeňte na to, že máte svůj mozek , jiné informace, než ty od ní, či nějakou svou inteligenci a empatii. Často ji chvalte, jak je úžasná a chytrá a hlavně tam choďte co nejmíň. Jsem neskutečně ráda, že jsem dostala doporučení na jiného pediatra a se synem od ní odešla.