MUDr. František Zasche

Chirurg Více

Rychnov u Jablonce nad Nisou 1 adresa

Ordborný lékař chirurg
Čechova 494, Rychnov u Jablonce nad Nisou

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Nejlepší doktor....jednou mně zachránil svatbu,že jsem nesla kytku a né berle....a ted se mi zase hezky stará o nožku....i sestřička v Rychnově je skvěla a patří jim velký Dík.....

Byla jsem v péči pana doktora jednou. Prst mi po zlomenině srostl bez komplikací, ale pohyblivost zůstala omezená. Zlomenina zasahovala přes článek prstu až do kloubu. Nevím nakolik se dalo té omezené pohyblivosti předejít, nejsem doktor. Zlomenina srostla v pořádku, ale prst jako celek ne.
Jako člověk vystupuje příjemně.

Dobré jednání, vstřícnost, odbornost a péče v naprostém pořádku.

Dokázal mi uzdravit takovou banalitu, se kterou jsem skoro rok! chodila po různých chirurgických ordinacích. Všude mi neustále jen strhávali nehet, až pan doktor jednoduše odřízl část masa, která bránila normálnímu růstu nehtu. Skvělý člověk a měla jsem štěstí, že jsem u něj byla léčena. Jinak bych nejspíš přišla o nehet na palci u nohy - uznávám, neníto zas tak hrozné, ale byla by to škoda, když to vyřešil 10 minutový zákrok...

Nejlepší doktor.

dobry doktor

Umí mluvit "ČESKY" a ne "DOKTORSKY". Mluví na rovinu bez nějakých skrupulí a tímto bych mu rád poděkoval za dosavadní péči.
Už zase brzy usednu na kolo.

je to velmi dobry doktor pomohl me

Vtipálek, tvrďák se zlatými ručičkami. Sešrouboval mi oboustrannou zlomeninu kotníku tak, že už zase kopu do mičudy - špičková práce. Díky