Ordinace praktického lékaře
Jana Žižky 730, Kynšperk nad Ohří

Umístění: Ordinace praktického lékaře Únava, nízký tlak

Pan doktor je moc hodný kontroluje můj zdravotní stav a můžeme spolu komunikovat i přes email či telefon

Přidávám se ke všem předchozím kladným komentářům, i já mám s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti. Vstřícnost, slušnost,empatie, pružné řešení všech možných i nemožných obtíží a požadavků. Děkujeme celá rodina!

Výborný lékař, který dělá svou práci, dle mého názoru, s láskou a porozuměním.

Je to Člověk na svém místě.
======

Se všemi názory se nedá nesouhlasit. Oč lépe by nám bylo, kdyby na všech pracovištích byli takovíto lidé.

skvělý lékař !!!!

Souhlasím se všemi pozitivy napsanými na adresu pana doktora. Již dlouhá léta se velmi pečlivě a zodpovědně stará o naši širokou rodinu. Není nic, co by se u dalo za ta léta vytknout.

Je to lékař který je empatický a najde řešení.. Má velice otevřený přístup

Pan doktor Uhlík je velice svědomitý, obětavý a ochotný, profesionál na svém místě. Na pacientovi mu opravdu záleží, dbá o zdraví každého jako o svoje. Škoda, že takových, jako pan doktor Uhlík je jako šafránu, dost často se člověk setkává s doktory, kteří jsou spíš špatní údržbáři než lékaři.

Pana doktora Uhlíka bych zařadil do skupiny rodinných lékařů,
protože většinu svých pacientů zná dlouhá léta a zná anamnézy i celých rodin.
Je příjemný, trpělivý a za 20 let co k němu chodím jsem nezažil, aby byl nepříjemný, vždy Vás v klidu vyslechne a pošle na všechna nutná vyšetření.
Přál bych všem menším městům takové lékaře.