Veterinární klinika PAPRSEK

Veterinární klinika Paprsek
Hábova 2345, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární klinika PAPRSEK Zhoubný nádor

Absolutní nespokojenost ze strany pana doktora Svozila. Naše kočička měla nález zhoubného nádoru. Operace se vůbec nezdařila v průběhu operace se nám nelíbilo jednání pana doktora. Nyní se snažíme vyřešit tuto situaci co a jak dál budeme postupovat. Reakce ze strany pana doktora Svozila byla taková, že: Nemá na nás momentálně čas a, že má další pacienty. Jeho jednání bylo absolutně neprofesionální. Chtěla bych poradit všem kdo máte rádi své zvířátka tuto veterinu Vám rozhodně nedoporučuju.

K panu doktorovi Svozilovi chodím již léta s naším kocourkem a musím vyjádřit velkou spokojenost. Podstoupili jsme zde i několik operativních zákroků a vše vždycky dopadlo dobře. Velice mne zaráží, že zde někteří lidé kritizují vybavení ordinace a nedostatečnou vybavenost moderními přistroji. Lidé ale přece mají možnost výběru, v současné době jsou k dispozici i nejmodernější kliniky, které jsou vybaveny možná lépe než nemocnice Homolka ale také zde zaplatíte i to, že se na vás pan doktor jen usměje. Pro mne je důležité, že pan doktor je odborník a dokáže poradit a pomoct a péče o kocourka nás finančně nezruinuje. A že zde pan doktor nemá operační sál, spec. boxy a podobné věci mne opravdu netrápí.

pan doktor bude na kočky psi mu moc nejdou, našemu psovi dělal několik vyšetření včetně sono a nepoznal zvětšenou prostatu

Kliniku Paprsek, a pana doktora Svozila mi doporučila chovatelka, od které mám potkany. Přestože to mám přes celou Prahu (bydlím na Praze 10), jinam bych už nešla (krom pohotovosti, protože na klinice noční pohotovost není). Pan doktor své práci opravdu rozumí, a já mu na 100% důvěřuji. Snaží se zvíře opravdu vyléčit, vše vysvětlí, a poradí.Má citlivý přístup ke zvířátkům, i k jejich majitelům. A co je důležité, nesnaží se klientům nacpat hromady preparátů, které jakoby nutně potřebují jen aby zaplatili. Jinak jsou všichni na této klinice milí, a kdyby se lékaři pro lidi chovali aspoň tak, jako se v Paprsku chovají ke zvířatům, bylo by na světě fajn :o)

s panem doktorem jsem hodně spokojená, o všechna zvířátka se stará moc pěkně, dal nám dohromady králíčka aniž by doporučovat operativní zákrok (na rozdíl od několika jiných veterinářů) , vyzná se ve své práci a ví o čem mluví. Neodpoví jen na problém ale probere s vámi i další příčiny, možné problémy a věci které souvisí celkově s potížemi. Sice to mám hodně z ruky, ale k jinému veterináři rozhodně nechci jít.

Mám 2 psy, o které se pan doktor stará již léta. Pejskům je 11 a 12 let a jsou pořád čilí, i když díky panu doktorovi zvládli nejeden úraz nebo nemoc.

Na tuto kliniku jsem chodila několik let. Panu doktorovi jsem plně důvěřovala. Nikdy tam už nevstoupím ani nikdo z mého okolí. Mé zkušenosti - Nestačí jen mluvit a mluvit, vše odborně popsat a vysvětlit. Důležité je jednat, jednat a rychle! Nejlepší veterinář internet = informace o příznacích a zkušenosti druhých. A hlavně klinika, kde mají opravdu špičkové přístroje...Zde se ještě donedávna operovalo (nevím jak teď) v ordinaci kam chodí běžně klienti na prohlídky. Po operaci máte (dodnes) pejska na zemi ( přikrytého v teple), kde kolem něj procházejí cizí lidé (klienti se svými mazlíčky) a vy pomalu ležíte na zemi vedle něj než se probere!?!? Na jiných klinikách máte operační sály stranou a na klidném místě, pejsci jsou v boxech a předávají je vám úplně probrané. Při kontrole v jiné klinice máte v ordinaci doktora jen pro sebe a klid i pro pejska, nemáte kolem sebe další tři sestry a dva doktory, co očkují další tři kočky. A hlavně při operaci nestačí jen operatér (doktor) a asistent (sestra) , nejdůležitější je + ANESTEZIOLOG. Paní Šimůnkové se stalo to samé co nám. Naše zdravá 9letá holčička plná života ( necelé 4kg), 4 není 8. Kdyby to šlo vrátit zpět mohla bych mít ještě 2 nebo 3 pejsky u sebe. Teď nemam nic jen deprese. Vím, že to nebyl úmysl. Neodpovídejte pane doktore, máte svojí pravdu a já zas svou.
D.Šůrová

Zde jsem byla klientkou hodně let, než jsem přišla o to nejcennější co jsem měla . Nestačí jen mluvit a mluvit, odborně to popsat a vysvětlit. Hlavní je jednat, jednat a rychle! Nejlepší informace jsou na internetu+zkušenosti druhých a hlavně klinika kde mají opravdu špičkové vybavení. Zde se ještě donedávna operovalo (nevím jak teď) v ordinaci kam chodí běžně další klienti na prohlídky. Po operaci (dodnes) máte psa na zemi (v teple), kde kolem něj procházejí cizí lidi ( klienti se svými mazlíčky) a vy pomalu ležíte na zemi vedle něj než se probere!? V jiné klinice mají běžně operační sály mimo ordinace a na klidném místě, mají tam boxy pro pejsky, kde se vklidu proberou a dají vám je probrané.V ordinaci při řešení dotazů a problémů máte doktora opravdu jen pro sebe- nemáte kolem sebe tři sestřičky a další dva doktory, kteří očkují další tři kočky. A to nejdůležitější : u operace není jen operater (doktor) a asistent (sestra), ale hlavně ANESTEZIOLOG. Zde před měsícem mému zdravému pejskovi ( necelé 4kg) aplikovali 2x vyšší dávku. To divadýlko poté nebylo nutné. Děkuji za upřímnost.....a za 100% péči o mé bývalé pejsky.
D.Šůrová

HANKA 31.08.2012
Paní Hanko,mám stejný zážitek.
U narkozy jsem nebyla poprvé.Fenka jenom kvikla a padla.Nebylo to takové bezvládné uvolnění...KONEC.
Předoperační vyšetření v pořádku..
Bříško krásně sešité,čisté.Ani kapička krve,ani stopa po desinfekci...
Mrzí mě rychlá kremace.Ale kdo ví?Dneska chybu nikdo nepřizná,omluvy se také nedočkáte.Jenom se kryjí.
Zbytečně zmařený život.Nebylo to schválně.Byla to nedbalost.
Dostala dávku pro koně...
MÁM PRAVDU

Já za sebe nemůžu říct ani slovo špatně.Moje děti mi přinesli kocourka z ulice.Kocourek měl špatné oko,vypadalo to opravdu odporně. Říkali mi že děti na něj byli venku zlé,právě kvůli tomu oku.Nechali jsme si ho a on vyrostl.Potom se ale popral přímo u nás na zahradě s cizím kocourem a ten ho musel do toho nemocného oka škrábnout nebo kousnout.Na oku se udělal vřed,který trčel ven.Chodila jsem s ním na veterinu Paprsek k doktorovi Svozilovi,který oko léčil.Oko bylo potřeba léčit dlouho,myslím,že to trvalo dva měsíce.Přišli jsme k němu ve stavu,kdy o oko už skoro přišel.Po dvou měsících už mu z oka nic "netrčelo".Náš kocour konečně mohl ven.Asi po dvou měsících se popral zřejmě znovu. Čtyři dny nebyl doma.Když přišel domů,byla jsem zrovna na zahradě a viděla jak divně jde.Hned jsem šla za ním a první co vždycky bylo kontroluji je oko.Nikdy jsem nic tak šíleného s okem neviděla bylo slepené odporně oteklé a zhnisané.Je deset dní po operaci o oko sice přišel ale už je v pořádku.Dále mi paní doktorka zachránila kotě také z ulice které mělo tak vysokou teplotu,že byl zázrak,že to přežilo a dále králíka,který měl tak zhnisaný zub,že už mu lezlo oko ven.Všechno to byli závažné případy VŽDY MI POMOHLI.Jinam bych nikdy nešla.S paní Hankou nesouhlasím,že jde jen o "byznys",kdyby to tak bylo, tak já bych se nedoplatila ani u králíka,který se léčil dva měsíce a ani u kocoura který ještě déle.Vždycky se snaží pomoct. za tu dobu vím co říkám, po té době,bych si mohla se svými zvířaty před ordinací postavit stan.