Bučovice, Nová 776, PSČ 685 01, Bučovice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

ja sem s panem doktorem byla vždy velmi spokojena.. lečil nam psy a ikdyž to nebylo snadne vždy se mu podařilo je z toho dostat.. na první pohled určil přesnou diagnozu což nam pak potvrdily i na klinice kde jsem se podrobily vyšetřeni pomoci techniky...

nechapu negativni reakci pani která zde piše takove urážky.. jednoznačne pan doktror našel diagnozu s kterou se hold majitelka nedokaza vyrovnat..proto si zajela k dašimu doktorovi v tomto připade doktorce..ta pomoci rentgenu jak pani piše jen potvrdila diagnozu předešlou... myslim že jasneji než na tentgenu to nemohl posoudit ani třeti lekař... výsledek ..., umrti což je samosebou smutne ale stal so jen to co diagnostikoval pak doktor pytela... otázkou zustava zda je spravne si vylivat zlost a špinit jmeno slušneho a kvalifikovaného lekaře kvůli ztrate milovaného zviřete jen proto že my sami se s tim neumíme smířit..

Ilona.

Dobrý den
Veterináře františka Pytelu vůbec nedoporučuju pozvaly sme si ho domu pac jezdí i po domech zhruba za 5 hodin dojel
říkaly sme mu že pesan se dusí teče mu hnis z pravýho oka a má rýmu a začína stále více polehávat a má častější záchvaty dušení tak mu teda zmeřil teplotu ktera byla 39,5°C píchl mu injekci což nevíme co mu píchl a řek kdyby se to zhoršilo tak at mu zavolame za 3 dny sme mu volaly dojel protože pesan už jenom ležel a popadal po dechu tak mu píchl další injekci poslechl si ho a řek že se mu zalívá srdíčko vodou že ma pár dní života a že mu kdyžtak píchne eutanázii a odjel my sme tomu nemohly uvěřit tak sme ho v tom hrozném stavu odvezly do vyškova k veterináři tam ho zrengenovala mvdr. zuzana Weinlichová a řekla že má vadu na srdci a že mu taky píchne eutanázii tak sme si ho odvezli domů nakonec sme zavolali třetího veterináře mvdr. ivo hylak ktery dojel během hodiny a jen si ho poslechl a řek že má těžkej zápal plic dal mu veškerou peči napichal mu antibiotika infuzi pač už ani nechtěl jest ale nakonec ten zápal plic byl tak zanedbanej od vet. MVDr.františka Pytelu a vet.MVDr. Weinlichové že už bylo pozdě a pesan umřel jen kvůli temu že vet. MVDr.František Pytela nepozná podle poslechu zápal plic a vet. MVDr. Zuzana Weinlichová nepozná podle rengenu zapal plic což do dneška nechápu kdyby odesel přirozenou smrti tak me to tak nestve jak kdyz se mu volaji veterinaři aby mu pomohly a oni sou taci neschopní amateri ze až ten třetí profik se snažil ale uz to jasně nemůže zvlánout to co ostatní zanedbaly