MUDr. František Pazdera

Ord. lékaře specialisty - chirurgie
Náměstí 28. října 818, Česká Kamenice

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - chirurgie Jiný

Hotová katastrofa přihlouple otázky proč si sedam atd. Bolesti mám viíc jak dva měsíce, prý si to vymyslím, neposlal mě ani na rentgen, nedal žádnou léčbu, vyšetření také žádné, takže pro mě ztráta času 2.5h v čekárně jdu jinam. Kde si čas udělají budou hledat příčinu bolesti a stanoví vhodnou lecbu

Dobrý den. Pana doktora si nemůžu vynachválit. Odstěhovala jsem se z DC ,ale když mám velký zdravotní problém i ta hodinka cesty do jeho ordinace je příjemná ,neboť vím ,že mi pomůže. Profesionál a odborník. Nedivím se ,že má pan doktor stále plnou čekárnu. Ano ,sestřičky má taky hodné . Mám špatné zkušenosti ,že i po telefonu jsou jiné velice nepříjemné. V ordinaci u pana doktora je to jiné. Vždy pomůže a odhalí příčinu bolesti. Doporučuji všem. Jana Bártová .

Perfektní lékař,kdykoliv k němu přijdu vždy mi pomůže. Určí vždy přesně mou diagnózu a zahájí správnou léčbu. Zachránil mi nohy před amputace, okamžitě odstranil bolesti hlavy ,přesně určil diagnozu nemoci rukou,kde mi jiní lékaři nedovedli pomoci a po první návštěvě jsem skoro bez potíží a co je hlavní bez bolesti. Moc děkuji pane doktore a vůbec se nedivím, ze vaše čekárny je stále plna a vy pracujete rychle a přesně. Kdybych byla věřící , tak bych řekla, ze jste bozi člověk. Děkuji Marie Benesova

Je pravda, že moje první setkání s panem doktorem, jeho "přímost" byla pro mě tak trochu šokem, ale vzhledem k tomu, že jsem opravdu hodně velký "posera" a z toho důvodu mám tendence smlouvat a přesvědčovat, že ten skalpel snad radši ne, jeho nekompromisní jednání bylo pro mě jen a jen dobře a tím mě zachránil od dalších zdravotních problémů. Co bylo pro mě hodně důležité - přímo při zákroku už pan doktor ukáže svou jednak lidskou tvář - je vstřícný, milý a zároveň je vidět jeho profesionalita - mluví s pacientem, co právě dělá, kdy to zabolí, kdy to píchne ap. I přes čerpání jeho dovolené, jsem si počkala a jinam nešla, je to PROFESIONÁL A ODBORNÍK na svém místě. Sestřičky má také hodné a milé. Neměnila bych a všem doporučuji. Štěpánka

Perfekni doktor. Nebit jeho, tak tady lezu po ctyrech a ani si neutru pr.....

Zkuseny a dobry lekar.

Výborný lékař a odborník, empatický k dětem. Mám ráda jeho humor.

Velmi dobrý a zkušený chirurg.Mohu jen doporučit všem svým známým.Jaroslav Svoboda Děčín

Velmi dobrý zkušený chirurg několikrát mi pomohl odstranit následky chybných rozhodnutí a postupů na děčínské chirurgii.Doporučil jsem ho několika známým a vždy byli spokojeni s výsledky léčby.

velmi dobrý lékař