František Pazdera, chirurg Děčín

Náměstí 28. října 818, Česká Kamenice
Ord. lékaře specialisty - chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Názory

Dobrý den. Pana doktora si nemůžu vynachválit. Odstěhovala jsem se z DC ,ale když mám velký zdravotní problém i ta hodinka cesty do jeho ordinace je příjemná ,neboť vím ,že mi pomůže. Profesionál a odborník. Nedivím se ,že má pan doktor stále plnou čekárnu. Ano ,sestřičky má taky hodné . Mám špatné zkušenosti ,že i po telefonu jsou jiné velice nepříjemné. V ordinaci u pana doktora je to jiné. Vždy pomůže a odhalí příčinu bolesti. Doporučuji všem. Jana Bártová .

Perfektní lékař,kdykoliv k němu přijdu vždy mi pomůže. Určí vždy přesně mou diagnózu a zahájí správnou léčbu. Zachránil mi nohy před amputace, okamžitě odstranil bolesti hlavy ,přesně určil diagnozu nemoci rukou,kde mi jiní lékaři nedovedli pomoci a po první návštěvě jsem skoro bez potíží a co je hlavní bez bolesti. Moc děkuji pane doktore a vůbec se nedivím, ze vaše čekárny je stále plna a vy pracujete rychle a přesně. Kdybych byla věřící , tak bych řekla, ze jste bozi člověk. Děkuji Marie Benesova

Š

Je pravda, že moje první setkání s panem doktorem, jeho "přímost" byla pro mě tak trochu šokem, ale vzhledem k tomu, že jsem opravdu hodně velký "posera" a z toho důvodu mám tendence smlouvat a přesvědčovat, že ten skalpel snad radši ne, jeho nekompromisní jednání bylo pro mě jen a jen dobře a tím mě zachránil od dalších zdravotních problémů. Co bylo pro mě hodně důležité - přímo při zákroku už pan doktor ukáže svou jednak lidskou tvář - je vstřícný, milý a zároveň je vidět jeho profesionalita - mluví s pacientem, co právě dělá, kdy to zabolí, kdy to píchne ap. I přes čerpání jeho dovolené, jsem si počkala a jinam nešla, je to PROFESIONÁL A ODBORNÍK na svém místě. Sestřičky má také hodné a milé. Neměnila bych a všem doporučuji. Štěpánka

Perfekni doktor. Nebit jeho, tak tady lezu po ctyrech a ani si neutru pr.....

Zkuseny a dobry lekar.

Výborný lékař a odborník, empatický k dětem. Mám ráda jeho humor.

Velmi dobrý a zkušený chirurg.Mohu jen doporučit všem svým známým.Jaroslav Svoboda Děčín

Velmi dobrý zkušený chirurg několikrát mi pomohl odstranit následky chybných rozhodnutí a postupů na děčínské chirurgii.Doporučil jsem ho několika známým a vždy byli spokojeni s výsledky léčby.

velmi dobrý lékař

Mé matce před časem velmi pomohl - v nemocnici to byla operace s andělem atd., bez valného úspěchu, stále se to nehojilo. MUDr. Pazdera řezal bez cavyků několikrát v ordinaci a podařilo se mu zachránit jí malíček u nohy. Chodím tam i já s dětmi a je sice někdy problém si rozumět, ale mně vyhovuje jeho přímost a že jedná rázně a věcně a vždy v náš prospěch.