Na rozvodí 1540/9, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

G
Umístění: Ordinace

MVDr. Břeň je velice solidní, rozumný, zkušený a příjemný veterinář. Má vždy plnou čekárnu, což je důsledkem jeho kvality. Ošetřoval nám již 5 psů a vždy jednal správně. K tomuto veterináři mám plnou důvěru na rozdíl od některých klinik, které nám špatnou diagnózou jednoho psa zabili a druhého málem.

Umístění: Ordinace

Chodím k němu již dvanáct let, vždy poradil, pomohl, vymluvil nesmysly, nenutí nic drahého, vždy správná diagnóza na první pokus. Zkusila jsem vyměnit veterináře, když jsem se přestěhovala, tak rychlý návrat jsem nečekala. Dojíždím přes hodinu autem, ale stojí mi to za to.

je to pan veterinář a úžasný člověk. Vždy pomůže a poradí. Nemůžu říci nic jiného než-- SUPER a za vše mu moc poděkovat. Pana doktora si opravdu velice vážím . ivona

Takového PANA veterináře mít je výhra. Je to PAN doktor, který vnímá pocity majitele zvířete. Nehraje si na Boha, vše vysvětlí. Je to velký profesionál. Mám ráda jeho úpřimnost, cením si toho, že narovinu řekne že si "něco" nemáme kupovat, že to nefunguje a je to jen reklama... ale pokud trvám na tom že to chci, prodá mi to. Netahá z lidí peníze zbytečně. Velmi si ho vážím.

Zatím jsme u pana doktora byli jen jednou na kastraci kocourka, ale můj dojem z něj je pětihvězdičkový. Poradil, nic nevnucoval a byl velice vstřícný a ochotný.
Rozhodně doporučuji.

Doporučuji, odborník každým coulem a netahá z Vás peníze :-)

Chodila jsem k němu leta se psem, kočkou i potkanem a zkušenosti mám jen dobré. Vzal mě i o půlnoci s akutním případem zánětu dělohy u naší fenky. Teď už k němu nechodíme, protože jsem se přestěhovala, ale když potřebuju telefonickou radu, volám jemu. Je spolehlivý, nenutí vám zbytečnosti, po patnácti letech zkušeností mohu řict, že jeden z nejlepších veterinářů, s kterými jsem se setkala.

Pro mě bezkonkurenční veterinář. Chodím k němu se psem a vyléčil ho ze všech nechmurů,a že jich bylo. Dokonce mi vzal telefon i ve dvě hodiny ráno,když jsem ho nutně potřebovala.

Zabil mi kocoura.
Pan doktor je možná sympatický ale zdaleka není odborník. 8 letý kocourek měl špatné ledviny (pár let s tím ještě mohl žít), tenhle pán mu dal 250 ml infuzi během necelé půlhodiny. Beny do 4 hodin po strašných bolestech umřel. Podle veterináře na pohotovosti ho zabila právě ta infuze. Nechápal, jak mu mohl dát takovou dávku v tak krátkém čase. Měl prý zavodněné plíce a jeho oběh to nezvládnul. Na internetu jsem se dočetl, že 250 ml infuze by měla trvat 4 hodiny.
Benyho nám už nikdo nevrátí, nenechte se ošálit jeho výzorem a chováním. Tohle je neomluvitelná chyba

Pan doktor je sice dražší, ale velký odborník s dobrým srdcem. Nikdy jsem se nesetkala s tak sympatickým veterinářem, který vše s úsměvem vysvětlí. Má fenka u něj byla na kastraci, vše proběhlo hladce, jizva je krásná, skoro není vidět. Všem vřele doporučuji.