František Břeň, veterinář Praha

MVDr. František Břeň

Veterinář Více

21 názorů

Uložit


Adresa

Na rozvodí 1540/9, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
21 názorů

H
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi jsme chodili 13 let se psem Akimem a chodili jsme k němu rádi.Pokud jsme šli jinam,tak jen když jsme byli mimo Prahu a pejsek potřeboval rychle ošetřit.Takže jsme měli srovnání s jinými doktory a musím říct,že měl vždy lepší přístup a nepletl se v diagnóze.Timto mu chceme poděkovat za péči během Kimčova života a i v jeho poslední chvili.Děkujema Holický


G
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

MVDr. Břeň je velice solidní, rozumný, zkušený a příjemný veterinář. Má vždy plnou čekárnu, což je důsledkem jeho kvality. Ošetřoval nám již 5 psů a vždy jednal správně. K tomuto veterináři mám plnou důvěru na rozdíl od některých klinik, které nám špatnou diagnózou jednoho psa zabili a druhého málem.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Chodím k němu již dvanáct let, vždy poradil, pomohl, vymluvil nesmysly, nenutí nic drahého, vždy správná diagnóza na první pokus. Zkusila jsem vyměnit veterináře, když jsem se přestěhovala, tak rychlý návrat jsem nečekala. Dojíždím přes hodinu autem, ale stojí mi to za to.


Ověřeny pacient

je to pan veterinář a úžasný člověk. Vždy pomůže a poradí. Nemůžu říci nic jiného než-- SUPER a za vše mu moc poděkovat. Pana doktora si opravdu velice vážím . ivona


J
Ověřeny pacient

Takového PANA veterináře mít je výhra. Je to PAN doktor, který vnímá pocity majitele zvířete. Nehraje si na Boha, vše vysvětlí. Je to velký profesionál. Mám ráda jeho úpřimnost, cením si toho, že narovinu řekne že si "něco" nemáme kupovat, že to nefunguje a je to jen reklama... ale pokud trvám na tom že to chci, prodá mi to. Netahá z lidí peníze zbytečně. Velmi si ho vážím.


L
Ověřeny pacient

Zatím jsme u pana doktora byli jen jednou na kastraci kocourka, ale můj dojem z něj je pětihvězdičkový. Poradil, nic nevnucoval a byl velice vstřícný a ochotný.
Rozhodně doporučuji.


B
Ověřeny pacient

Doporučuji, odborník každým coulem a netahá z Vás peníze :-)


M
Ověřeny pacient

Chodila jsem k němu leta se psem, kočkou i potkanem a zkušenosti mám jen dobré. Vzal mě i o půlnoci s akutním případem zánětu dělohy u naší fenky. Teď už k němu nechodíme, protože jsem se přestěhovala, ale když potřebuju telefonickou radu, volám jemu. Je spolehlivý, nenutí vám zbytečnosti, po patnácti letech zkušeností mohu řict, že jeden z nejlepších veterinářů, s kterými jsem se setkala.


J
Ověřeny pacient

Pro mě bezkonkurenční veterinář. Chodím k němu se psem a vyléčil ho ze všech nechmurů,a že jich bylo. Dokonce mi vzal telefon i ve dvě hodiny ráno,když jsem ho nutně potřebovala.


M
Ověřeny pacient

Zabil mi kocoura.
Pan doktor je možná sympatický ale zdaleka není odborník. 8 letý kocourek měl špatné ledviny (pár let s tím ještě mohl žít), tenhle pán mu dal 250 ml infuzi během necelé půlhodiny. Beny do 4 hodin po strašných bolestech umřel. Podle veterináře na pohotovosti ho zabila právě ta infuze. Nechápal, jak mu mohl dát takovou dávku v tak krátkém čase. Měl prý zavodněné plíce a jeho oběh to nezvládnul. Na internetu jsem se dočetl, že 250 ml infuze by měla trvat 4 hodiny.
Benyho nám už nikdo nevrátí, nenechte se ošálit jeho výzorem a chováním. Tohle je neomluvitelná chyba


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti