Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Byla jsem u tohoto doktora před nedávnem a nevím jak ostatní, ale vůbec ho nedoporučuji! Přišla jsem tam s velkou bolestí zad (krku, páteře, křížové kosti), tady pan doktor mi na to skoro nic neřekl. Já se nemůžu někdy skoro ani pohnout a on mě s tím neposlal ani na rentgen. Jen se na to podíval, ohla jsem se dopředu dozadu a konec.Neví z čeho to je, ale měla bych zkusit začít cvičit prý. (nechápu jak bych asi mohla cvičit když to bolí jak něco). Neporadil jak co. Pak jsem se jen zmínila o bolesti kolena a křupání v kotníku. Ohl mi to koleno, nebolelo, tak nic prostě. Neřeší.. Ohne kotník, křupá, pošle na rentgen, který neukazuje nic špatného, posílá domů. A záda, která teda opravdu hodně bolí tak vůbec neřeší. Asi bych měla navštívit jiného doktora, který to umí alespoň zkontrolovat a pokusit se problém řešit. Opravdu jsem si tam připadala jako simulant.

Tohoto doktora určitě nedoporučuji, dokonce zvažuji stížnost u lékařské komory. Poslala nás k němu na vyšetření naše pediatrička, protože se mi nelíbila synova levá noha. Má ji jakoby do "O", láme se mu v kolínku. Pan doktor se mu podíval na obě kolínka a aniž by nás odeslal třeba na RTG, prohlásil, že je to dobrý, že křivice to ASI není a že z toho kluk vyroste. Kdybych se nezajímala dál a nevyhledala dalšího specialistu, mohl mít syn handicap na celý život. Teď ho čeká minimálně půl roku nošení ortézky. A já doufám, že se mu nožka spraví. A tomuto "lékaři" bych radila odevzdat diplom.

Byla jsem poslána od pana doktora z chirurgie k tomuto panu doktorovi. Na chirurgii mi byl udělán RTG a následně my bylo řečeno že bude dřív nebo později nutná operace (lupavý palec), a že mne pošlou ke specialistovi na ortopedii k panu dr. Blažkovi a ten už to se mnou nějak vyřeší. Tomu jsem přinesla RTG a doporučení od jiného pana doktora a byla jsem poslána znovu na RTG. Poté mi pan doktor sdělil, že NEVÍ JAK TO MÁ LÉČIT, předepsal mi mast a doporučil studené obklady a šla jsem domů. Asi budu muset zajít k jinému specialistovi.

přišel jsem , podíval se, bodnul jehlu, odsal hnus, zalepeno. pohoda. Po 2 letech netrpím konečně bolestí. Jiný chirrig mi rekl, ze s tim nejde nic delat.
Jen by se pan doktor mohl obcas usmat, jinak sestricka suprova, usmevava :-)

Já si jako simulant nepřipadal já byl za něj prohlášen a to pan ¨doktor¨ provedl zákrok bez potřebného vyšetření

Vynikající specialista

Tak tohoto pana doktora doporučím pouze tehdy pokud vám na vašem zdraví nezáleží. I já si přišel jako simulant,po jeho léčbě studenými zábaly a mastí pro sportovce jsem skončil v Brně s následnými 2 operacemi.

Pan doktor není odborník, většinou předepisuje masti k ničemu. Přestože jsem měl dost značné potíže,připadal jsem si u něj jako simulant. Proto jsem přešel do Brna, kde mi pomohli. Pana doktora rozhodně nedoporučuji.

Vynikajici odbornik, doporucuji

VELMI SLABÝ DOKTOR,MÍRNĚ AROGANTNÍ,sestra příjemná a lidská