Eva Žádníková, pediatr Přerov

MUDr. Eva Žádníková

Pediatr Více

Kozlovská 49, Přerov
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Názory

Má podle mě dobrý, zdravě racionální přístup a zdravotní problémy mých dětí vždy vyřešila.

Velmi prijemna sestricka, od ktere sem se mnohdy v poradne dozvedela vice, nez od samotne pani doktorky.Pani doktorka na nas byla vzdy prijemna,ale chodili jsme k ni opakovane s tepolotami , vzdy to byla jen viroza, az sme skoncili v nemocnici se velkym zanetem..I ted bylo dite hodne nemocne a pani doktorka nas jiz nepozvala na kontrolu-pry to chce cas.¨Radeji sem to resila primo pres specialistu.proto bych to hodnotila 3 *.

K paní doktorce chodím doposud se všemi třemi dětmi.Vždy mi pomohla,byla milá,ale tak normálně milá ne sladká.Prostě normální ženská.Nesouhlasím tady s napsaným komentářem,že je strohá.Vůbec ne.Jak nejstarší dcera tak i můj syn měli nějaké zdravotní problémy.Nikdy nás neodbyla a poslala na příslušná vyšetření.Nyní máme miminko a paní doktorka je opravdu jednička.
Nejstarší dcera se bojí,že už nenajde takovou.Musí od ní odejít,protože už je plnoletá.
za všechno Vám moc děkuji milá paní doktorko.
Nestydím se za svou chválu ani za svůj názor a proto můj podpis.Dohnalíková Dagmar

nejlepší

Nedoporučuji. Chodila jsem k ni od detstvi, velmi stroha, neprijemna. spatný přístup jak k dětem, tak k rodičům.

Jako malá jsem k paní doktorce chodila i já a nyní k ní chodím se svou dcerou, takže paní doktorku znám téměř celý svůj "pacientský" život. Je velmi příjemná a nikdy jsme neměly nejmenší problém.

jste ta nej

Š

Chodím k paní doktorce a jsem nad míru spokojená.Určitě doporučuji

Paní doktorka mě léčí snad už od narození. Zatím se mi nestalo, že by byla nějak mimo s diagnózou a navíc je příjemná a to platí i o sestřičce. Nemůžu si stěžovat prostě good :)

jsem z velkého města, kde jsem si mohla vybrat min z10ti pediatrů, apk jsem byla nucena se přestěhovat do P@dele světa Přerova a i tam jsem vystřídala2pediatry, než jsem našla doktorku Žádníkovou, ona i sestra se snaží být v každé situaci nad věcí, je sice pravda, že paní doktorka působí stroze, ale to nemění nic na věci, že jako lékař je v pohodě. Kdykoliv jsme přišly, snažila s enám pomoct jak sestra, tak doktorka, jsem spokojená