Praktický lékař pro děti a dorost
Kozlovská 49, Přerov

Paní doktorka je určitě zběhlá ve svém oboru,ale bohužel jí chybí empatie. Nevím,zda to bylo tím,že jsme ji museli vyhledat na pohotovosti se synem s vysokou horečkou zrovna ve svátcích. Chovala se nepříjmně, až i syn se jí bál a já jsem nebyla schopná ani odpovědět na otázku ohledně meditace syna. Chtěli by to více lidský přístup. I maminky jsou mnohdy bervózní a potřebují podpořit. Jinak léčba byla vedena dobře,snažila se nám pomoci,to upřít nemohu.

Má podle mě dobrý, zdravě racionální přístup a zdravotní problémy mých dětí vždy vyřešila.

Velmi prijemna sestricka, od ktere sem se mnohdy v poradne dozvedela vice, nez od samotne pani doktorky.Pani doktorka na nas byla vzdy prijemna,ale chodili jsme k ni opakovane s tepolotami , vzdy to byla jen viroza, az sme skoncili v nemocnici se velkym zanetem..I ted bylo dite hodne nemocne a pani doktorka nas jiz nepozvala na kontrolu-pry to chce cas.¨Radeji sem to resila primo pres specialistu.proto bych to hodnotila 3 *.

K paní doktorce chodím doposud se všemi třemi dětmi.Vždy mi pomohla,byla milá,ale tak normálně milá ne sladká.Prostě normální ženská.Nesouhlasím tady s napsaným komentářem,že je strohá.Vůbec ne.Jak nejstarší dcera tak i můj syn měli nějaké zdravotní problémy.Nikdy nás neodbyla a poslala na příslušná vyšetření.Nyní máme miminko a paní doktorka je opravdu jednička.
Nejstarší dcera se bojí,že už nenajde takovou.Musí od ní odejít,protože už je plnoletá.
za všechno Vám moc děkuji milá paní doktorko.
Nestydím se za svou chválu ani za svůj názor a proto můj podpis.Dohnalíková Dagmar

nejlepší

Nedoporučuji. Chodila jsem k ni od detstvi, velmi stroha, neprijemna. spatný přístup jak k dětem, tak k rodičům.

Jako malá jsem k paní doktorce chodila i já a nyní k ní chodím se svou dcerou, takže paní doktorku znám téměř celý svůj "pacientský" život. Je velmi příjemná a nikdy jsme neměly nejmenší problém.

jste ta nej

Chodím k paní doktorce a jsem nad míru spokojená.Určitě doporučuji

Paní doktorka mě léčí snad už od narození. Zatím se mi nestalo, že by byla nějak mimo s diagnózou a navíc je příjemná a to platí i o sestřičce. Nemůžu si stěžovat prostě good :)