Odborný lékař ušní, nosní, krční
Rybova 5, Opava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

ord.hodiny
pondělí 7.30 - 15.00
úterý 7.30 - 16.00
středa 7.30 - 15.00
čtvrtek 7.30 - 15.00
pátek 7.30 - 1...

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Paní doktorka je opravdová profesionálka, děkuji ji i sestřičce za přístup a léčení. Měla jsem zánět středního ucha, paní doktorka ihned poznala, že potřebuji antibiotika. Děkuji vám.

Paní doktorka je velmi profesionální, chodím k ní já i mé děti. Co se mi však nelíbí, je časovkový systém objednávání. Měla jsem akutní zánět hrtanu, ztratila jsem hlas. Má praktická lékařka měla dovolenou, tak jsem si "dovolila" zavolat asi hodinu a půl před koncem ordinačních hodin, jestli mohu přijít. I když jsem do telefonu sípala, protože jsem nemohla mluvit, sestra mi odpověděla, že už mají plno. Na otázku, co mám tedy dělat, mi odpověděla, že mám tedy přijít ráno. Vím, že jsem měla jít do ordinace rovnou, pak by mě asi neodbyla, ale na co mi taková lékařka je, když mám akutní problém a sestra mi řekne, že už nemá volné místo, protože má naobjednávané pacienty. Musela jsem jít na pohotovost do nemocnice. Tohle mne tedy dost mrzí.

Doporučeníhodná lékařka, která má s pacienty i určitý soucit a toho si na ní velice vážím, neboť to se dnes už moc nevidí.

Příjemná, usměvavá, příjemná k dětem a srozumitelná k rodičům. Nemám nejmenší problém a všem vřele doporučuji!

Jsem spokojen.

Mohu jen doporučit.

Je výborná lékařka s příjemným vystupováním, chodím tam velmi často a ještě se nestalo, že by něco nevyléčila, nebo neodhalila včas! Doporučuji!!!

pani doktorka velice dobra a k detem aprosto uzasna a sestricka totez