Sam.ord.lékaře spec.-rehabilitace
Na Lužci 718, Lázně Bohdaneč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Paní doktorka je velmi milá,přístup k pacientovi hodnotím jako profesionální,nechápu negativní reakce některých pisatelů.

Milá usměvavá a vždy ochotná poradit a vyřešit problémem, s kterým za ní přijdu. Vážím si této paní doktorky pro svoji znalost problémů a následným řešením. Jsem tady po několikáté a vždy velmi spokojený.

Mám jenom ty nejlepší zkušenosti. Paní doktorka je velice milá, ochotná a zatím mi vždy velice pomohla a poradila i s preventivním cvičením. Děkuji

Pěji jenom samou chválu a držím palce v další bohulibé práci. Osobně mi paní doktorka pomohla se zády, jsem fit, bez bolestí a problémů. Díky moc

Velice dobrá, téměř 4 roky jsem měla potíže s bederní páteří. Až po návštěvách MUDr. Vánáčové mé problémy zmizeli a zatím se nevrátili a to jsou to také 4 roky

Znám paní doktorku spousty let. Je to nejlepší a nejmilejší odborník široko daleko, v kraji nemá konkurenci. Každý, kdo byl v její ordinaci ošetřen, to ví a uznale kývne hlavou. Divím se závistivcům, co všechno si dovedou vymyslet a napsat. S článkem z 5.6.2010 naprosto souhlasím a ještě jednou moc a moc chválím a držím palce v dalším naprosto dokonalým přístupu k pacientům.

Paní doktorka je vynikající profesionál, vždy milá a usměvavá. To negativní, co napsali jiní závistivci, ji zřejmě nikdy nenavštívili a chtějí pouze škodit. Nenechte se tím paní doktorko rozhodit a zůstaňte taková, jakou vás známe. K tomu vám přejeme do další práce hodně, ale hodně spokojených pacientů.

Musím souhlasit s kladnými hodnoceními,paní doktorka je ochotná,laskavá, doporučila mě co nejlepší rehabilitaci (a mohu potvrdit že rehabilitace proběhla k mé největší spokojenosti)a je opravdu jedna z lékařů,kteří nešetří čas a energii a snaží se pomoci. S ochotou mě do pár dní objednala,i když jsem byla její nová pacientka. Kdyby byli takový všichni lékaři,mohlo by si naše zdravotnictví gratulovat.

Dovolte, abych i já vložil svůj příspěvek. A každý závistivec, ať si udělá svůj obrázek. Tahle paní doktorka je výborná, velmi milá, vstřícná, ochotná, obětavá. Prostě je to profesionální odborník na svém místě. To, že na každého člověka, v tomto případě lékaře je více názorů, tomu naprosto rozumím. Nerozumím jenom tomu, že negativní příspěvky píše pisatel s IP adresou z nemocnice ze severu Čech. Stačí si IP adresu zadat ve vyhledávači a najít. Určitě již několikráte paní doktorku osobně navštívil a sám může posoudit její kvality, že? A jak píše pisatel z 31. 1. 2010 negativní posudek píše jeden a ten samý pisatel – „ sám napíšu a sám si odpovím … „. Začínám nabývat dojmu, že záporná hodnocení píše pisatel, který jenom závidí. A závist je velmi strašná věc. Vlastně je to člověk, který je svým způsobem nemocný, pořád někomu něco závidí, nemůže se s tím vyrovnat a vylévá si na veřejnosti – anonymně své zakomlexované ego! Takhle proto vypadá, ( a nejen proto) jako pěkný pitomec. V dnešní době je ale možné úplně všechno. Nedivme se, že jsme tam, kde jsme. Úroveň hodnocení paní doktorky ze strany těchto některých pacientů – závistivců, nelze nazvat jinak než tragedií. Můžeme si položit otázku, jak je to možné, co dokáží někteří z nás 20 let po sametové revoluci napsat. Nechápu to nenávistné hodnocení - že by osobní msta? To ale není hodnocení z hlediska lékařského, že? To patří jinam. Proto tedy doufám tedy, že pro příště tito pisatelé vyhledají případné ošetření jinde a paní doktorka potom bude mít víc času na nás ostatní pacienty, kteří její pomoc potřebují. Vůbec si totiž závistivý pisatelé neváží skutečnosti, že jsou v péči lékařky, která povýšila svoji práci na umění a jejíž jediný cíl je stále se zdokonalovat, profesně růst a pacientovi vždy pomoci tak, aby odcházel naprosto spokojený. Já jsem byl s ošetřením vždy maximálně spokojen a to jak s profesionalitou výkonu, tak i s velmi lidským a milým přístupem. Paní doktorka Eva nabízí a dává jenom tu nejlepší kvalitu. Používá nejmodernější metody, nejnovější materiály, je maximálně profesionální, komplexní přístup s použitím jinde - dříve nepoznaných postupů a metod. Prioritou je léčba, která postupuje v souladu s teorií, popisovanou v populárně odborných a veřejně přístupných článcích. A slovo léčba je zde na místě. Všichni víme, že pro tu svoji profesi dělá nejvíce. Negativní pacienti jsou, budou a vůbec si neváží práce lékařů a neustále vyhledávají konflikty. Zamyslete se, kolik toho pro vás lékaři dělají a taková záporná hodnocení si žádný z nich určitě nezaslouží. Velmi si vážím příjemného vystupování paní doktorky a i její fyzioterapeutky Lenky. Odvádí vždy 100% péči. Jsem pokaždé návštěvě ordinace velice spokojený, na další ošetření se těším. Můžu jen vřele doporučit!!! Lepší paní doktorku v tomto oboru jsem nikdy neměl. Má spoustu spokojených pacientů a její odvedená práce mluví za vše. Všem pacientům, kteří hledají rehabilitační lékařku v okolí Pardubic, doporučuji paní doktorku Evu. Je prostě nejlepší ve svém oboru. Vím, o čem mluvím a vím i to, že jsem ve velmi dobrých rukou. Proto se také v čekárně potkávám s pacienty nejen z okolí Pardubic, Bohdanče ale i Přelouče, Kolína, Poličky, Svitav, Holic, Hradce Králové, Chlumce nad Cidlinou, kteří si rádi dojedou nemalou vzdálenost za kvalitní lékařskou péčí. Lékařku takových výborných kvalit, naše nemocné zdravotnictví zatím moc nevyprodukovalo, tak si jí hýčkejme, chraňme, važme a buďme na ni hodní. Je to jedinečný originál. Lidičky nebojte se, ohleduplnější a milejší lékařku nenajdete. Její přístup k pacientům je až obdivuhodný a její práce je z odborného hlediska dokonalá. A na závěr? Jsou lidé, díky kterým je svět krásnější prostě proto, že tu jsou. Děkuji, že Vás máme tak blízko paní doktorko. Přeji hodně spokojených a usměvavých pacientů. Vydržte a buďte svá.

A ještě jedno PS pro paní doktorku: nenechte se znechutit a otrávit negativním názorem člověka, který je plný zla a závisti. Já osobně na Vás naopak slyším ze všech stran jen chválu... a to nejen od pacientů, ale i od Vašich kolegů odborníků. Jste perfektní lékařka!

jsem hodně spokojená. paní doktorka se snaží vždy pomoct a co nejvíce zabránit problému který mám. určo bych ráda u ní zůstala.