U nádraží 529/7, Teplice

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Docházely mi léky a byl jsem domluven na 14 dnech dopředu říct si o další a namísto toho jsem přez měsíc bez léků což mě může stát život, kvůli společné dovolené pí.mudr. a sesrty a když čekám konečně na recept po dovolené jak je domluveno tak tu nikdo není na a přitom by měla vždy být přítomná alespoň sestra. To je šokující a jít jinam se nedá. Je to děz.

Byl jsem dvakrát přeobjednán, prý kvůli nemoci paní doktorky, a když už jsem konečně dorazil na vyšetření, tak na dveřích od ordinace vysela cedulka "nemoc". Zavolal jsem poprvé a telefon dlouho vyzváněl, ale nikdo telefon nezvedl, zavolal jsem za 5 minut znovu a telefon už byl vyvěšen. Nikdo mi nedal dopředu vědět, zbytečně volno v práci! Název ordinace je napsán fixkou na papíře spolu s fake ordinačními hodinami. Celé se to jeví jako hoooodně podezřelá záležitost. A jak to tady čtu níže, není to nic vyjimečného. Silně nedoporučuji

Moc a moc děkuji pani doktorce za maminku 81 let (alzheimer+parkinson),léky,které nám předepsala a pomáhají,za reagování na email i o víkendu a rychlé jednání při objednáni rehabilitačních pomůcek.5let nám pomáhá ...s velkým díky Kršňáková

Dobry den po telefonickém hovoru jsem byl ujištěn že pani doktorka ordinuje od 08:00 hod.jelikož nejsem z Duchcova tak jsem musel jet autem abych byl včas v nemocnici když jsem dorazil k ordinaci pani doktorky Evy Šplechtové 07:45 hod.tak už tam na ni čekalo několik pacientu po přichodu sestry ktera nejenom že nepozdravila ale nejevila ani žadný zájem o pacienty po osmé hodině jsme chtěli vědět kdy se dostaví pani doktorka a sestrou nam bylo oznameno že neví což nas velice překvapilo ale stali pacienti nás ujištovali že je to u pani doktorky normalni že se stava že taky vubec nedorazí i kolem chodíci nemocnični personal se nam smal že tam asi čekame zbytečně takže po dalšim čekani jsem to vzdal a vyžadal jsem si od sestry své doporučeni přitom nam sestra oznamila že dostala SMS od pani doktorky že se dostaví v 09:30 hod. kdybychom na sestru nezaklepali tak neuznala za vhodné nam to ani oznamit s takovým jednanim jsem se ještě nesetkal zajimalo by mě kdo zaplati pacientum projety benzin a ztracený čas. .Sieber

Velice ochotná a příjemná doktorka. Chodím k ní ráda .Takových doktorů je dnes bohužel málo.

NEZLOBTE SE, CHODÍM K PANÍ LÉKAŘCE JIŽ HODNĚ DLOUHO A MOC OCEŃUJI PŘÍSTUP JEJÍ I SESTŘIČKY,OBĚ JSOU PŘÍJEMNÉ A TAKÉ VZTŘÍCNÉ NECHÁPU PROČ NĚKOMU VADÍ JEJICH PŘÍSTUP K PACIENTŮM,KDYŽ NĚKOMU JEJICH PŘÍSTUP VADÍ TAK TAM NEMUSÍ PŘECE CHODIT MOHOU NAVŠTÍVIT JINÉ LÉKAŘE. JAK SI JICH VŠAK VĚTŠINA PACIENTŮ VÁŽÍ JE ZNÁT NA TOM ŽE MAJÍ STÁLE PLNOU ČEKÁRNU TO SI TI CO KRITIZUJÍ ASI NEUVĚDOMUJÍ. PANÍ DOKTORKO JÁ VÁM DĚKUJI. JAROSLAV SOMMER

Byla jsem tam také jen jednou,ale místo vyšetření seděla za stolem,nezajímala jí ani rodinná anamnéza ani žádné dřívější choroby,pak napsala do papíru operace 0,úraz 0,atd,stím že to z mám deprese a že si mám najít milence,že se sex je lék na vše,!Byla jsem v takovém šoku,že ani nevim jak jsem tam odsud vypadla!V čekárně jsem se dověděla,že tohle samé říkala jedné paní(kolem 50let),že je tam po 4 a nikdy jí nevyšetřila!Bohužel tam musím ještě jednou,ale naposled!!

Lékařka které mohu věřit, jsem velice spokojený.Paní dr. i její sestřička je velice příjemná k pacientům. J.Sommer Teplice

Nejlepší lékařka v oboru neurologie v okr. Teplice. Pacienta vyslechne, poradí, komunikuje, což mnohým lékařům chybí.I sestřička je velice příjemná. Paní doktorko, děkuji. M.K.

K paní doktorce chodím asi deset let, jsem s ní velice spokojená. Vždy mi pomohla.