Odborný lékař psychiatrie
Bezručova 2, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Odborný lékař psychiatrie

K paní doktorce chodím již řadu let a jsem s ní velmi spokojena. Vždy mi byla a je oporou, pomáhá mi bojovat s mými neustálými strachy a úzkostmi, zajímá se o všechny souvislosti mých problémů, je velmi empatická. Neřeší problémy pouze předepisováním potřebných léků, ale i psychoterapií, snaží se mě v životě podporovat a posilovat i mé sebevědomí. Jsem jí za mnohé velmi vděčná. Stejným způsobem bych chtěla pochválit i její sestřičku , rovněž vždy ochotnou , milou a empatickou.

Přikláním se k ostatním, paní doktorka mi skutečně příjde jakoby studovala úplně jinačí obor. Emaptie je pro ní naprosto cizím slovem. Zlehčuje stav pacientů, jakoby se dalo vše vyřešit vlídným slovem. Její počínání je z mého pohledu značně neprofesionální. Lékařku vřele nedoporučuju.

Na paní doktorku můžu jenom pět chválu.Můj manžel k ní začal chodit před dvěma lety,za tu dobu udělal daleko větší pokroky ve svém chování než za 7 let u předchozího lékaře.Po rodinné tragédii jsem začala k paní doktorce docházet i já a opět nemůžu jinak,než jen chválit.Na všechno se zeptá,umí vyslechnout,pochopit,nasměrovat.Vřele mohu doporučit.Vynikající!

Spatná doktorka. Jen predepisuje prašky a vubec ji nezajíma jestli to dotyčny bere či mu to pomaha. Nedoporučiji. Nezvláda svoji praci. Katastrofa.

Paní doktorka je milá a hodná. Dokáže poradit, říká věci narovinu, takové jaké jsou. Za to jsem jí nesmírně vděčná.

Paní doktorka patří k těm typům lidí,kteří hledí jen na to,jak člověk vypadá ze vnější stránky,než na to,aby člověka poznala hlouběji.Už na první pohled o Vás vyvodí svůj názor a toho se při následující léčbě striktně drží.Pokud člověk před ní neklečí na kolenou se slzami v očích,je dle jejího mínění zcela zdráv.Co se děje v duši a mozku člověka,který v hloubi duše trpí,je jí vcelku lhostejné,ve většině případů praktiktuje léčbu dle své nálady (většinou na bodu mrazu),nechce komunikovat,jelikož má o Vás už své mínění,jak bylo zmíněno a toho se nehodlá vzdát.A v žádném případě nekomunikuje ani s rodinou! A jak Vám člověk,který Vám vůbec nevěří,jelikož Vy nevěříte jemu,má s tím,co ho opravdu ve skutečnosti trápí svěřit? Myslí,jenom na to,že svět je proti němu a kdy jeho trápení skončí.Upřímně si myslím,že by si tato psychiatrička měla sama občas s někým promluvit,a ten člověk,by se na ní měl otočit zády,ať ví i ona,jaké to ve skutečnosti je.Roli hraje nedůvěra lékaře vůči pacientovi a pacienta vůči lékaři. Myslím si,že se v tomto oboru najdou více lidští,lepší doktoři.

Měla by jste se nad způsobem vykonávání své profese hluboce zamyslet a občas otevřít prosté,lidské oči a uvědomit si,že někdy toto může potkat i Vás a můžete se setkat se stejným přístupem lékaře vůči Vaší osobě i Vy!
Ve Vás dosud věřící osoba.

Jsem velmi spokojena. Můžu si s ní o všem popovídat, poradí mi. Léčí dobrým slovem. Tabletky napíše jen když je to opravdu nutné.

Pani doktorka leci mou matku jiz moho let. Bohuzel ji leci na uplne jinou nemoc nez moje mama ma. 10let nepoznala ze mama nebrala leky. S rodinou odmita komunikovat. Nic ji nezajima jen predepisuje prasky a jeji leceni nevede k nicemu.Nemusi s rodinou komunikovat jen ji staci vyslechnout. to pani doktorka odmita. Nebudu ji hodnoti ale muj nazor je ze jsou lepsi psychiatri nez pani doktorka. Jeji sestra je velice prijemna a mila na rozdil od pani doktorky.

Velmi příjemná paní doktorka,doporučuji.

Pani doktorka je velmi ochotna a mila, poradi v kazde situaci a dokaze vam opravdu pomoci. Moc ji chvalim.