Eva Nemeškalová, neurolog Kolín

MUDr. Eva Nemeškalová

Neurolog Více

10 názorů

Uložit


Adresa

Plynárenská 671, Kolín
Dětská neurologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
10 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
K
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsme přijeli se špatným doporučením (naše dětská nám napsala jinou diagńozu nesouvisející s neurologií), přesto nás paní doktorka přijala a vyslechla. Řekla,že je třeba udělat EEG,a to co možná nejdříve,ale že jsou všude dlouhé čekací doby,tak sama z vlastní iniciativy volala do nemocnice,jestli jim někdo nevypadl.. Na mě působila jako doktorka,která ví,co dělá a hlavně měla takový ten lidský přístup ,který není bohužel u lékařů samozřejmostí... Roubíčková


Ověřeny pacient

Dokáže se tato doktorka vůbec koukat do očí? Proč nám řekla, že se syn moc nevzepře na ručičkách a doktorka o týden později nám poví, že je o dost napřed před jinými dětmi!!! A to, že ho mám nechat klidně hodinu i dýl břečet, a v klidu spát, to už dr. Nemeškalová opravdu nemohla myslet vážně!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

dnes jsem u pani doktorky byla se svim 3letym synem. syn je pres rok nezvladatelný a vše nicí. Mam ještě 4 deti a ty jsou vpohode. Pri synovi jsme měla dosti stresu během těhotenctví a i po porodu. na doporučení naší pediatričky jsme šli na vyšetrení kde syna zvažila, změřila a poklepala a řekla že je v pořádku. Vůbec se nezeptala jak probihalo těhotenctví, jak moc je kluk nezvladatelnej ani jak se od narození vyvíjí či zda nemáme problémy někde v rodine. na zakladě jejího vyšetření mi řekla že je v pořádku a pokud ho nezvládám že napíše dopis na sociálku že nezvládáme výchovu a aby nam byl syn odebrán. Na to konto jsme se rozčílila , že chci pořádné vyšetření proč je syn nezvladatelnej a ona mi řekla že si jeho chování nemám všímat, že když bude něco ničit tak to mam ignorovat a že napiše doporučení na psychiatrické vyšetření mne. Na to jsem se nervově zhroutila a na na mne chtela zavolat policii. Paní doktorka je povrchní a řekla mi že je moje chyby že je syn nezvladatelnej. Nedoporučuji a v případě že se zjistí že syn má nějakou poruchu tak na paní doktorku podám žalobu. Ja jsme ze syna ne nervy a pritom dalsí děti mam užasně hodné, šikovné a poslušné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

Dobrý den, dnes jsem si přečetla hodnocení lékaře a musím reagovat. Podotýkám, že na neurologii chodím sama od sebe - pro svou jistotu, že se můj syn vyvíjí správně. Ano, sestřička neobjednává na určitou hodinu, ale já jsem tam nikdy dlouho nečekala. Sestřička se mi pokaždé omluvila za případné čekání. Poplatek jsem nikdy neplatila. Paní primářka se nám vždy pečlivě věnovala, vše vysvětlila. Je velmi milá a příjemná. A pokud bych měla výhrady, případně by se mi vyšetření nezdálo uspokojivé, samozřejmě bych konzultovala s jiným neurologem, na to máme každý právo! V mém případě to nebylo a není potřeba.


N
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsme byli posláni s dcerou ve dvou měsících věku, protože se pediatričce nezdálo, že měla dcera pravou oční štěrbinu užší.. Měla to ve zprávě, i já jsem ji na to upozornila, nicméně MUDr. Nemeškalová se k tomu vůbec nevyjádřila, proklepala dceru, poměřila a řekla, že leží prohnutě a je velká, takže by mohla mít špatnou koordinaci těla a poslala nás cvičit vojtovku.. Dle mého názoru dcera Vojtovu metodu cvičit vůbec nepotřebovala, byla dle tabulek i rychlejší, šikovná a čiperná.. Nicméně jsme na další kontrolu šli v dceřiných 4 měsících, paní dr. ji opět proklepala, poměřila, do zprávy zapsala "drobné kvalitativní nedostatky" a dál nám doporučila rehabilitaci.. Tenkrát jsem ji upozornila, že mě trápí dceřina asymetrie v obličeji, která je výrazně viditelná v zrcadle, ani se na ni nepodívala, řekla, že se to věkem upraví... O.K. - názor odborníka, co bych se tím dál trápila.. Jenže mě to nedalo.. Když jsme přišli v dceřiných 8mi měsících k MUDr. Nemeškalové na kontrolu, dcera v té době už lezla, stála a chodila okolo nábytku, doktorka nám rehabilitaci zrušila, ovšem neodpustila si své "drobné kvalitativní nedostatky"! Opět jsem zmínila asymetrii obličeje a řekla, že je to lepší a dál bude.. Odešla jsem s papírem a termínem kontroly v květnu/12 (to má být dceři 13 měsíců).. Možná jsem neodbytná pozorovatelka svého dítěte, ale nechtěla jsem se smířit s tím, že má dcerka asymetrický obličej a nikdo s tím nechce nic dělat a nechává to na čase, přičemž mi přišlo, je časem je to horší a horší! A tak jsem se nedala odbýt až jsme se v 10m dostali do Motola na antropologii, kde paní doktorka na první pohled viděla to co já jsem dlouhé měsíce viděla také, ale neuměla popsat a vysvětlit doktorům, kteří na to měli přijít, zejména pak paní neuroložka!!! Diagnostikovala dceři předčasně srostlý koronární šev a je nutné podstoupit operaci! Nejenže je to opravdu vidět na první pohled (myslím ten srostlý šev, i já ho vidím!!!), ale s tím je samozřejmě spojená i ta asymetrie obličeje, která je samozřejmě věkem a vlivem srostlého švu čím dál tím horší a viditelnější!! Chci tímto dlouhým příspěvkem říct, že neuroložka MUDr. Nemeškalová rozhodně není odbornicí, za kterou je považována!!! Je to její hrubé zanedbání, které by mohlo skončit i mentálním postižením mé dcery, kdybych po tom nešla já!! Protože tuto diagnozu MÁ rozpoznat a určit neurolog!! Až budeme mít po operaci uvažuji o dalším postupu, jak toto zanedbání řešit! ABSOLUTNĚ TEDY NEDOPORUČUJI TUTO NEUROLOŽKU!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nemohu si na paní doktorku Evu stěžovat.. Chodila sem k ní od dětství. Vždy byla milá, starostlivá pečlivá. Zajímala se, co mě trapí. Ptala se nás i s mamkou každé osamotě, aby si ověřila zda-li si vymýšlím, či ne (to víte, děti)..
A tábory s ní? Nejhezčí životní zážitky!


S doktorkou mám jen špatné zkušenosti. S dcerou jsme k ní pravidelně docházeli kvůli potížím s migréními bolestmi hlavy. Doktorka se k nám chovala jako kdyby jsme si vymýšleli. Když jsem ji ale přivezla dceru ve stavu migrény najednou jako by ji došlo že si opravdu nevymýšlí a okamžitě nakázala hospitalizaci. Vůbec jsem nebyla spokojená s přístupem. Slavíčková

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Je to nejlepší doktorka co znám příjemná, simpatická, na tábory co jsem s ní jezdil byli samé sranda.
Paní doktorka je GOOD


J

Já teda nevím, byli jsme minulý týden u paní doktorky, čekali jsme 15 minut (šli jsme hned z rána). Vyšetřila nás jak paní doktorka tak i rehabilitační sestra (obě velice milé, hodné). Už dlouho jsme se nesetkala s tak příjemnými lékaři. Poplatek se nás sestřička ptala jestli chcem zaplatit hned nebo po vyšetření. Nemůžu hodnotit záporně, jen v samých kladech.


Je pravda,že se u paní dokrorky v čekárně čeká příliš dlouho, nemájí dobře organizované objednávání pacientů,ani mě se toto nelíbí,ale nemohu tvrdit,že paní doktorka je špatná.Podle mě je výborná.Jen tedy to čekání je děsné.Mají objednáno na den určitý počet pacientů,kteří si hodí dle libosti.Mohou tedy všechny klidně přijít na stejnou hodinu a pak se berou popořadě. Navíc,což je veliké mínus mají dohromady objednané pacienty na vyšetření i na rehabilitaci.Tak pokud jdete jen na vyšetření ,musíte čekat než ostatní odcvičí.Měli by na to mít vyhrazeny 2 ordinace a ne ,aby detičky vzájemně čekali...
Jinak paní doktorka na nás udělala moc dobrý dojem a je velice zodpovědná a nic nezanedbává.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti