Masarykova 444, Telč

Pani doktorka se asi opravdu snaží. Škoda, že neposílá děti za specialisty a je si jistá, že to zvládne sama. Dokáže pěkně vyděsit rodiče, různými diagnózami, které se pak nepotvrdí. Sebevědomí a sebejistota jsou někdy v oboru lékařství naškodu. Spléct si bakteriální infekci s virovou... Víc se věnovat obecné pediatrii a např. kožní infekci předat specialistovi.

Dobrá lékařka. Sice se hodně řídí tabulkami, ale myslím, že to není na škodu. Svojí práci umí.

Absolutně nemůžu souhlasit s J. a s jeho tvrzením, že paní doktorka má špatný přístup k pacientům!!!! To není pravda!! Paní doktorka má skvělý přístup jak k miminkům, tak ke starším dětem i těm co už jsou v pubertě - a můžu to říci z vlastní zkušenosti!!! Všechny kategorie dětí mám doma! Snaží se vždy promluvit si s nimi. Není to rutinní prohlídka bez zájmu! A sestřička je taky absolutně skvělá! Pro mne je to radost tam jít! Jen bohužel většinou tam jdete kvůli zdravotnímu problému dítěte - což je na tom nepříjemné! Obě dvě jsou usměvavé a velmi příjemné se skvělým přístupem jak k dětem tak k rodičům! A rozhodně se nestydím podepsat!

Kdopak se asi skryva pod znackou J???:) Ale ale....Pro me i moje deti je pani doktorka naprosto skvely odbornik, patri mezi spickove pediatry v Ceske republice. Je vynikajici a má citlivy pristup k detem. Chvalim i velmi sikovnou sestricku.

Paní doktorka je pečlivá, má přehled, určitě se neustále vzdělává na rozdíl od jiných. Opravdu milý a profesionální přístup. Také sestřička je velice příjemná. V Telči určitě jeden z nejlepších lékařů, ke kterému mužete mít důvěru.

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a troufám si říct, že mi svou pečlivostí zachránila život za deset minut dvanáct. Je to skutečně odbornice a vždy příjemná a ochotná. Totéž platí o sestřičce. Nemůžu si je vynachválit a své děti určitě přihlásím k nim.

Paní doktorka i sestřička jsou ty nejlepší tady v Telči.Nic nenechává náhodě a vše se snaží mamince srozumitelně vysvětlit.Nedává anitibiotika jen tak, na každé nachlazení a rýmu.Vždy zvažuje je-li to nutné a raději počká 1-2 dny jestli nejsou antibiotika zbytečná.Všem doporučuji.

Nechápu, jak si může někdo stěžovat. Paní doktorka je opravdu jednička. Dokázala nám vždycky ve všem poradit. Nechá si sice dobře zaplatit, ale kdo by nevyužil strachu rodičů. Ti zase rádi zaplatí za zdraví svých dětí. Na druhou stranu, je velice ochotná. Přijde i po pracovní době. Tak mě napadá: "Je přednější zdraví dětí a profesionalita, nebo pár ušetřených korun a nepříjemná doktorka?" Já jsem rozhodně pro první variantu.

S paní dr. mám zatím samé dobré zkušenosti, všechny mé otázky vždy zodpoví velmi podrobně a i v přístupu k dítěti postupuje tak, aby nic nezanedbala. Není rutinérka.

Paní doktorka je moc hodná k dětem a to samé se dá napsat o její sestře.Plně souhlasím s ostatníma.Jen nemá cenu opakovat co se napsalo.Paní doktorko a sestři moc Vám dík.