Sam. ordinace PL - stomatologa
Dimitrovova 4, Svitavy

Jsem moc rád, že jsem k paní doktorce mohl chodit. Vlastně už od dětství na preventivní prohlídky se školou pak taky později Velmi empatická a šikovná, moc příjemná. Děkuji vám za péči o chrup i pohlazení na duši. Užívejte si života a pěkných dnů. MUDr. František Rolinek

Nejšikovnější paní zubařka ke které chodím už od základní školy.
Nikdo není tak milý a šetrný k pacientům jako právě paní doktorka Eva Malá.
Jsem moc rád, že chodím právě k ní.

Vlastimil Jachan

Skvělá zubařka, velmi milá a empatická, neustále pacienta uklidňuje. Jsem rád, že jsem k ní mohl chodit. Bohužel už pomalu končí:-(

Paní doktorka je milá ,přijemná a bezchybná jsem s ní velmi spokojený a jsem rád ,že ji mám.Co jsem u paní doktorky nemám problém jít k zubaři je to ta nejlepší zubařka co znám.

Nejlepší zubní lékař, kterého znám!!! Skromná, pečlivá a moc hodná, jsem s ní moc spokojen.

Paní doktorka je naprosto skvělá zubařka, chodí k ní celá naše rodina a já se konečně už zubaře nebojím, má skvělý přístup. Jsem moc ráda, že chodíme právě k ní.

Č

Velmi sympatická, ochotná a zkušená paní doktorka, která dělá svoji práci na 100% a dává dostatečný prostor instruktáži hygieny. Její ošetřaní je kvalitní, můžu to posoudit, taky ze mě bude jednou zubař...

Maximální spokojenost. Za 32 let v péči mi nevypadla jediná plomba...:-) A navíc to nikdy nebolelo.

Jedním slovem: paní doktorka je SUPER***

Už nikdy bych k nikomu jinému nešla, je naprosto úžasná. Nikdy jsem u ní meměla strach a můj syn také ne.