Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorku znám 20 let. První jsem k ní chodila jako dítě já, nyní dcera. Paní doktorka je dokonale sehraná se sestřičkou. Je citlivá, opatrná, pečlivá a nic nebere na lehkou váhu. Vždycky nám paní doktorka i se sestřičkou vyšly vstříc. Obrovské plus, které se dnes už nevidí je, že paní doktorka zbytečně nedává antibiotika. Vždy hledá jinou cestu, jak problém, nemoc řešit a antibiotika nasazuje až už je to opravdu nutné. Paní doktorka je profesionál, který se dnes jen tak nevidí.

Umístění: Ordinace Jiný

Nedoporučuji prvo-rodičům,kt.si v sobě nejsou 100%jistí.Vystupováním podlomí křehké sebevědomí.
Dále mladým rodič.,na takové se dívá zpatra a klade nevhod.otázky.
Dále rodič.,kt.potřebují pomoc,radu,podporu.Bojí se dítěte dotknout,její rady jsou obecné.Problém příliš nezkoumá,neřeší do hloubky,nediskutuje,neztrácí čas.
Vysmála se mi,že prožívám stav syna.Měl rok v nejhorší pande.vlně.O vys.horeč.nedokázal jíst a pít,bála jsem se,že během večera přestane dýchat.Potřebovala jsem slyšet pouze slova útěchy,případně jestli už to je na nemocnici.I muž uznal,že BY NEMĚLA PRACOVAT S DĚTMI!
S 3.rok.syna,jsem pochopila,že si vytvořil trauma.Namísto pochopení slyšel“kdo tady velí?ty nebo mamin.?my spěcháme,zaber”(spěch byl na místě,když jsme došli včas,čtvrt h.jsme čekali v prázdné ček.a za dveřmi jsme slyšeli dlouhé konver.mezi ses.a dok.).Respektování druhých je jí cizí.I já jsem se cítila nedůležitá,ponížená.Rozumím,proč s.nechtěl spolupracovat.
+ vždy má volno a přijímá nové pacienty!

Umístění: Ordinace Jiný

Kvůli stěhování jsme měli pro děti už několik pediatrů. Paní doktorka Kočičková je z nich jednoznačně nejlepší. Profesionální, a přesto respektující jiné názory, lidská, laskavá, jemná, komunikativní, sečtělá a empatická. Kéž by byli takoví všichni lékaři.

S paní doktorkou jsme spokojeni. Má zodpovědný přístup, dokáže přesně určit, zda se jedná o nachlazení nebo vážnější nemoc. Umí poradit, k dětem je velmi jemná. Neměnili bychom!

K této lékařce bych se také ráda vyjádřila: Já s dětmi jsem také chodila k paní doktorce do Kostelce, ale naštěstí jen krátce. Její nepřesné diagnózy, kdy opakovaně děti "sušila" doma jen s "bolestí krku", přitom šlo o jistou angínu - tuto diagnózu mi naštěstí potvrdili na pohotovosti následující den. Dále se mi nelíbil její přístup k dětem, kdy mi opakovaně řekla do očí: "Dejte to dítě bokem, kašle a smrká na mě." To snad nemůže myslet ani vážně!!!! A další podobné věty. Po těchto a dalších zkušenostech jsem přešla, za veliké nelibosti, k Mudr. Kracíkovi a dobře jsem udělala. Když jdu s dětmi pak do školky nebo školy, máme to hned po ruce, navíc parkoviště opodál. Kromě toho velmi milý a přátelský přístup k dětem, je vidět, že k dětem vztah má a má je rád. Oproti výše uvedené lékařce, také zvládá přesně stanovit i diagnózy a je vidět, že ho svou návštěvou neobtěžuji. Za naši rodinu můžu jen doporučit, byla to šťastná volba.