Ordinace pro děti a dorost
Masarykovo náměstí 275, Zbiroh

Umístění: Ordinace pro děti a dorost Jiný

Jedním slovem ÚŽASNÁ. Vždy víte, že jste důležití právě Vy a Vaše dítě. Dojíždíme z dálky. Pokud vím, tak díky prevenci (ne sice u mého dítěte) byla včas odhalena nemoc, která tak nikdy nepropukla. Krom skvělých odborných kvalit je i velmi příjemná a ordinace s čekárnou poskytují vlídné prostředí. Děkuji za vše.

velmi milá,příjemná,spolehlivá,ochotná,vstřícná,chápající prostě super:-)

do 8měsíců zdravá krásná holčička poté co jsem se začala ptát proč se moc nehýbe nás paní doktorka poslala na neurologii kde jsem se dozvěděla že naše dcerka má ochablé svalstvo a odpovídá vývoji na 1měsíc. Zdrcující bylo že nám lékař řekl že je velká pravděpodobnost že dcerka nebude chodit a nebo špatně. Začala intenzivní bolestivá rehabilitace poté speciální boty a neuvěřitelné štěstí. Dcerka začala chodit v 16-ti měsících. Bohužel této paní doktorce jsem přestala důvěřovat a tak jsem od ní odešla. Nakonec jsem se dozvěděla z lékařské zprávy kterou nám daly ihned v porodnici že se dcera narodila se zlomenou klíční kostí a měla ihned rehabilitovat... Naštěstí vše dobře dopadlo...

V dětství jsem k této lékařce chodila, nikdy jsem s ní neměla žádný problém, vždy mi pomohla, je fakt super, mohu jen doporučit.

Velmi příjemná,vstřícná a hlavně zodpovědná, s dětmi to umí. Je-li třeba, pošle na specializované pracoviště. Opravdu mohu jen doporučit.

Za pani doktorkou jezdíme z jiného okresu, vzhledem k tomu, že v okolí mého bydliště jsem nenašla pediatra, který by dosahoval jejich kvalit. JE velmi zodpovědna a pečlivá a hlavně trpělivá. Vzhledem k tomu, že jsem matkou poprvé, tak jsem mela spoustu mnohdy až přihlouplých dotazu, a nikdy mi nebylo ani naznačeno, že obtěžuji.Vždycky vše podrobně vysvětlí a poradí.

Zkratka a dobře.....více takových.

Dekuji

Eva Š.