Praktická lékařka pro děti a dorost
Dlouhá 34, Veverská Bítýška

Paní doktorka je rozumná, ale nedokážu pochopit její fungování ohledně pacientů. Sestra říká, že se pokaždé máme objednat, když chceme přijít, že neexistuje přijít bez objednání (celý týden!!). Jednou měl syn ve 3 letech RÁNO horečku 39,5°C, volala jsem sestře, že potřebujeme akutně přijet, že je apatický a není to vůbec pěkné a sestra řekla "No, bohužel máme čas až pozítří." - Tohle je buď na vyhazov nezodpovědné sestry a nebo na vážné přehodnocení Lékařskou komorou! I když mlže být paní doktorka velmi dobrá, tak kvůli tomuto NEDOPORUČUJI !!!

Paní doktorka Hošnová je výborná.Vždy ochotně pomůže,diagnostikuje velice dobře,nic nezanedbá.Je vždy příjemná a milá,což se dnes o hodně doktorech říct nedá.Jsem ráda,že chodíme zrovna k ní.Opravdu hned nechce zbytečně dávat ATB jen když je to nezbytně nutné,protože si dá práci s tím,že vše prověří když si není jistá a až pak nasazuje ATB.Mohu jen doporučit.

Paní doktorka je úžasná, je velice pečlivá a příjemná k dětem.
Navíc k rodičům přistupuje jako k partnerům nikoliv jako k podřízeným, při rozhodování bere vždy v potaz jejich názor a nikdy nic nevnucuje. Pokud se jí něco nezdá, okamžitě to řeší. Je ochotná, vše vysvětlí a najde si čas i na rady po telefonu. Nemáte u ní pocit, že s něčím obtěžujete a že je to zbytečné. Pacient u ní není pouze diagnoza ale člověk - individualita.
A co je důležité - děti k chodí velice rády - na každou návštěvu se těší. Je vidět, že paní doktorku její práce baví a že má své malé pacienty ráda.
Přešli jsme k ní od pana doktora Jerouška z Kuřima a doteď litujeme, že jsme to neudělali dříve. Nyni konečně máme paní doktorku, která problémy řeší,nenutí pouze chemické léky (ATB. apod), poradí i metody z alternativní léčby (homeopatika, masáže apod.), s dětmi to umí a akceptuje názor rodičů(ikdyž má třeba na problém pohled jiný).

Ještě poznámka k sestřičkám: Sestřičky jsou různé, je pravda, že některé nejsou extra příjemné, ale hlavní přece je:jaká je paní doktorka.
Tedy aspoň my tam chodíme za milou a schopnou paní doktorkou a sestřičku prostě neřešíme.

Vždy děti pečlivě vyšetří, je milí a vstřícná. Máme k ní plnou důvěru.

Paní doktorka je velmi pečlivá. Bylo dobře, že vyměnila sestru Šancovou, která byla pro většinu matek postrachem. Bohužel nová velmi příjemná sestřička už tam není a místo ní tam poletuje poněkud zmateně jiná. Opravdu velkým problémem je čekací doba. Kniha pro možnost objednání vše určitě ulehčila, ale není tam vždy, což nechápu.

Doktorka je sice milá, ale.. Původně jsme předokládali, že miminka do 1 roku mají u lékaře přednost. V 5-ti týdnech dítěte jsme nicméně čekali v čekárně plné starších dětí téměř 2 hodiny a to i přes to, že jsme byli objednáni a rezervováni v knize na určitý konkrétní čas!! Objednání v knize je prý pouze orientační. (Všichni neobjednaní pacienti, kteří byli v čekárně šli před námi.. Jsem silně znepokojen tímto přístupem a po této opakované zkušenosti nedoporučuji!

Nová sestřička 103x lepší ,než to, co se tam pohybovalo dříve ;)

Pani doktorka ma novou sestricku a ta je moc mila, takze k uplne spokojenosti uz nic nechybi. Pani doktorka je opravdu moc mila a snazi se opravdu videt clovicka v pacientovi. Mame ji moc radi :-)

Paní doktorka se mnou jako rodičem vždy jednala upřímně a lidsky, jako s partnerem, což ještě zdaleka není u lékařů samozřejmostí. Zdá se mi pečlivá a starostlivá, neočkuje za každou cenu a k dětem se chová příjmně. Pokud zrovna nespadáme do tabulek, tak se nad tím zamyslíme, co se dá z naší strany změnit, a dokážeme to vypustit z hlavy. Sestřička paní Šancová vždy měla ve své práci přehled o všem kolem, byla pohotová a nebála se věci řešit. Naneštěstí to neuměla projednat s respektem ke klientům. Věřím, že to snad bude u její nástukyně lepší.

K pani doktorce jsem chodila cele detstvi a vse vzdy bylo bez problemu.
Sestricku Sancovou jsem nezazila, ale pry ma odchazet a pani doktorka hleda nahradu.