Adresa

Praktická lékařka pro děti a dorost
Dlouhá 34, Veverská Bítýška

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

Paní doktorka je rozumná, ale nedokážu pochopit její fungování ohledně pacientů. Sestra říká, že se pokaždé máme objednat, když chceme přijít, že neexistuje přijít bez objednání (celý týden!!). Jednou měl syn ve 3 letech RÁNO horečku 39,5°C, volala jsem sestře, že potřebujeme akutně přijet, že je apatický a není to vůbec pěkné a sestra řekla "No, bohužel máme čas až pozítří." - Tohle je buď na vyhazov nezodpovědné sestry a nebo na vážné přehodnocení Lékařskou komorou! I když mlže být paní doktorka velmi dobrá, tak kvůli tomuto NEDOPORUČUJI !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřený profil

Paní doktorka Hošnová je výborná.Vždy ochotně pomůže,diagnostikuje velice dobře,nic nezanedbá.Je vždy příjemná a milá,což se dnes o hodně doktorech říct nedá.Jsem ráda,že chodíme zrovna k ní.Opravdu hned nechce zbytečně dávat ATB jen když je to nezbytně nutné,protože si dá práci s tím,že vše prověří když si není jistá a až pak nasazuje ATB.Mohu jen doporučit.

Paní doktorka je úžasná, je velice pečlivá a příjemná k dětem.
Navíc k rodičům přistupuje jako k partnerům nikoliv jako k podřízeným, při rozhodování bere vždy v potaz jejich názor a nikdy nic nevnucuje. Pokud se jí něco nezdá, okamžitě to řeší. Je ochotná, vše vysvětlí a najde si čas i na rady po telefonu. Nemáte u ní pocit, že s něčím obtěžujete a že je to zbytečné. Pacient u ní není pouze diagnoza ale člověk - individualita.
A co je důležité - děti k chodí velice rády - na každou návštěvu se těší. Je vidět, že paní doktorku její práce baví a že má své malé pacienty ráda.
Přešli jsme k ní od pana doktora Jerouška z Kuřima a doteď litujeme, že jsme to neudělali dříve. Nyni konečně máme paní doktorku, která problémy řeší,nenutí pouze chemické léky (ATB. apod), poradí i metody z alternativní léčby (homeopatika, masáže apod.), s dětmi to umí a akceptuje názor rodičů(ikdyž má třeba na problém pohled jiný).

Ještě poznámka k sestřičkám: Sestřičky jsou různé, je pravda, že některé nejsou extra příjemné, ale hlavní přece je:jaká je paní doktorka.
Tedy aspoň my tam chodíme za milou a schopnou paní doktorkou a sestřičku prostě neřešíme.


Vždy děti pečlivě vyšetří, je milí a vstřícná. Máme k ní plnou důvěru.


Paní doktorka je velmi pečlivá. Bylo dobře, že vyměnila sestru Šancovou, která byla pro většinu matek postrachem. Bohužel nová velmi příjemná sestřička už tam není a místo ní tam poletuje poněkud zmateně jiná. Opravdu velkým problémem je čekací doba. Kniha pro možnost objednání vše určitě ulehčila, ale není tam vždy, což nechápu.


Doktorka je sice milá, ale.. Původně jsme předokládali, že miminka do 1 roku mají u lékaře přednost. V 5-ti týdnech dítěte jsme nicméně čekali v čekárně plné starších dětí téměř 2 hodiny a to i přes to, že jsme byli objednáni a rezervováni v knize na určitý konkrétní čas!! Objednání v knize je prý pouze orientační. (Všichni neobjednaní pacienti, kteří byli v čekárně šli před námi.. Jsem silně znepokojen tímto přístupem a po této opakované zkušenosti nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nová sestřička 103x lepší ,než to, co se tam pohybovalo dříve ;)
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Pani doktorka ma novou sestricku a ta je moc mila, takze k uplne spokojenosti uz nic nechybi. Pani doktorka je opravdu moc mila a snazi se opravdu videt clovicka v pacientovi. Mame ji moc radi :-)


P

Paní doktorka se mnou jako rodičem vždy jednala upřímně a lidsky, jako s partnerem, což ještě zdaleka není u lékařů samozřejmostí. Zdá se mi pečlivá a starostlivá, neočkuje za každou cenu a k dětem se chová příjmně. Pokud zrovna nespadáme do tabulek, tak se nad tím zamyslíme, co se dá z naší strany změnit, a dokážeme to vypustit z hlavy. Sestřička paní Šancová vždy měla ve své práci přehled o všem kolem, byla pohotová a nebála se věci řešit. Naneštěstí to neuměla projednat s respektem ke klientům. Věřím, že to snad bude u její nástukyně lepší.


M

K pani doktorce jsem chodila cele detstvi a vse vzdy bylo bez problemu.
Sestricku Sancovou jsem nezazila, ale pry ma odchazet a pani doktorka hleda nahradu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu