MUDr. Eva Havlová

EVA CLINIC s.r.o. PARDUBICE
Husova 842, Pardubice

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: EVA CLINIC s.r.o. PARDUBICE Jiný

Aplikace injekcí botoxu do vrásek nad nosem (mračící vrásky) od dr. Evy Havlové (HK a PCE) měla opačný efekt, čelo nad obočím pokleslo směrm k očím, hrůza. Vypadám jak šarpej. Reklamovala jsem, paní Havlová je velmi (vý)mluvná, ujistila mne, že je chyba na mojí straně, jistě jsem se předklonila nebo něco jiného udělala chabně a že jsem tak či tak podepsala souhlas. Žádná sebereflexe. Napravit dodatečným dopíchnutím odmítla, peníze (nemalé) vrátit odmítla. Mám nosit velké černé brýle, dál se to nezhorší a časem odezní. Mně říkala, že je na reklamace zvyklá a nachystaná, má "svého" soudního znalce a advokáty. Nevydává doklady o zaplacení, takže nemáte v ruce nic.

Umístění: EVA CLINIC s.r.o. HRADEC KRÁLOVÉ Jiný

Augmentace rtů - poměr cena / výkon neadekvátní. Špatně provedeno - musela jsem řešit nasledně na jiném pracovišti.

Umístění: EVA CLINIC s.r.o. HRADEC KRÁLOVÉ Jiný

Špatná zkušenost, zaplatila jsem nemalou částku za injekční lipolýzu a efekt žádný. Po zákroku mi 3 dny mizel otok a asi týden modřiny. Asymetrický podbradek mi zůstal ale stejný jako když jsem tam šla. Rozhodně nedoporučuji.

Bohužel mám špatné zkušenosti, zaplatila jsem 5000,-kč za odstranění tuku na břiše, dodržela jsem všechny pokyny a nezmizel ani centimetr.Ozvala jsem se a prý mám jen bohužel smůlu,že na mě to nefunguje,na reklamaci nemáte šanci.Nevěřte tvrzení,že Vám přístroj zabere celé břicho i tuk pod podprsenkou,jak uvádějí,má celkem malý rozsah,tak jen možná u hodně malých lidí.V salonu mi byla zima,třásla se i p.doktorka,která byla narozdíl ode mne oblečená.Rozhodně nedoporučuji ostatním!!!