Praktický lékař pro děti a dorost
Masarykova 48, Rajhrad

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

U paní doktorky jsme krátce poté, co jsme se přistěhovali. Musím říct, že jsem byli přístupem paní doktorky i sestřičky nadšení - lidský, přístup, vše je pečlivě vysvětleno, příjemné a klidné vystupování. Paní doktorka se snaží také nejdříve zapojit léčbu, která méně zatěžuje organismus, čili nejde hned "s kanónem na vrabce", což mi vyhovuje. Nebojí ale předepsat i silnější léky nebo antibiotika, pokud je to potřeba.

Mohu paní doktorku i sestřičku jen a jen doporučit. Našla naší mladší dceři v 6.týdnech šelest a nelenila a i přes to, že ho téměř neslyšela, radši nás poslala na UTZ vyšetření a tím se přišlo na to, že má vadu srdíčka! Obě dcerky k ní rády chodí, těší se na perfektně zařízenou čekárnu a vždy dobře a mile naladěnou paní doktorku i paní sestřičku. Opravdu úžasný přístup!

K paní doktorce chodím s dětmi už 7 let a jsme maximálně spokojeni. S dětmi to umí, rodiče dovede v případě nemoci dítěte uklidnit, vždy poradí, když to jde i po telefonu.
Rozhodně bych ji neměnila! Vřele doporučuji všem rodičům. A skvělá je i paní sestřička.

Výborná, výborná, výborná. Na doporučení známých jsme přešli k paní doktorce a jsem doslova nadšená. Moc hezky se chová k dětem, opravdu to s nimi umí, oni i já jsme hned získali důvěru, vždycky v klidu a srozumitelně všechno vysvětlí, konečně nemám pocit, že bych obtěžovala. A velký klad - sestřička - její lístečky s datem a hodinou příští návštěvy, mě naprosto dostali - pro někoho možná samozřejmost, ale já byla dříve zvyklá při oblékání řvoucího dítěte vyslechnout, kdy máme přijít příště, co máme koupit..ihned po odchodu z ordinace jsem samozřejmě nevěděla nic..

Výborná paní doktorka,ochotná, vlídná, vždy má zájem. Chodím k ní s dětima 7 let a neměnila bych. Když se malej jednou sekl a nechtěl udělat ani "á" a chytl hysterák, tak nad tím mávla rukou a řekla "jsme přece na dětským, jednou se tomu zasmějeme. Až ti bude 12 let, nebudeš tomu věřit" Uplně to přešla, nedělala z toho vědu, i když mě bylo stydno. Prostě velice lidský přístup :-))

k paní Havelkové chodím 4.roky,mám dvě děti a jsem naprosto spokojená,děti jí mají rádi a vždy se na ni těší,je milá a s dětma to umí.Dojíždím k ní 10.km a vůbec mě to nevadí,protože paní doktorka je naprosto úžasná.

Výborný přístup k dětem, vybavenost čekárny dětem, profesionální, velmi pečlivá lékařka. Děti ji mají rádi a nebojí se chodit k lékaři, čímž je splněno vše podstatné a očekávané. Velice doporučuji p.doktorku, chodím k ní s dětmi již 7 let a i když mám možnost navštěvovat lékaře, který je blíže našemu bydlišti, stojí mě za to dojíždět. Její přístup k dětem je opravdu výborný. Kubová

Paní Havelková je úžasná jako doktorka i jako člověk, dokáže v nemoci maximálně podpořit, je to velmi pozitivní člověk, kdybych mohla, chodím k ní i já, ne jen náš syn. Děkujeme Vám, paní doktorko, že jste

Byli jsme u paní doktorky poprvé a byli jsme mile překvapení jaký krásný přístup má k dětem a rodičům. Nadstandartně vybavená čekárna

Paní doktorko, jste úžasná a cítíme se moc šťastní, že jste pediatrička pro našeho Jakoubka. Pečlivá, pohodová, optimistická, mateřská, prostě skvělá. Nadstandartně vybavená čekárna i ordinace. Je radost tam být! :) Přeji hodně úspěchů a spokojených pacientů.