Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Tyršova 218, Kolín
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
21 názorů

P
Ověřeny pacient

Chodila jsme k paní doktorce 3 roky byla jsem z toho dvakrát těhotná a o obě děti jsem přišla při dceři na me jen rvala pak po dvou letech od porodu jsme otěhotněla přišla jsem o to pak jsme otěhotněla podruhé a v 5 měsíci se miminko narodili mrtvé hlavně ze podle paní doktorky jsme byla pořad zdravá a přitom jsme měla zánět byla jsme u paní doktorky rada ale po tom co jsme přišla o dvě děti už jsme ji přestala důvěřovat hlavně mi taky vadilo ze ze vším jsme musela litat do nemocnice za me špatné hodnocení

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila dlouhá léta a dokud mi nic nebylo, byla jsem spokojená. Když u mne nastaly potíže, psala mi jen antibiotika a po pár měsících nadávala, že k ní chodím jen simulovat, abych nemusela pracovat. Asi po roce zhoršujících se potíží jsem se nechala vyšetřit v Kolínské nemocnici, kde mi našli sedmicentimetrový nádor na děložním čípku. Zpětně jsem si uvědomila, že mě paní doktorka vůbec nevyšetřovala. Nyní jsem po ozařování v invalidním důchodu. Když jsem jí po dvou letech potkala, běžela se pře demnou schovat.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Po několika letech stěžování si na bolesti, jenž paní doktorka řešila prášky s Magnesiem (prý každá žena má křeče) mi byla pře Vánoci v nemocnici po přijetí s bolestí břicha diagnostikována rozsáhlá endometrioza se srůsty orgánů....Paní doktorku jsem měla ráda, ale nyní jí již nedůvěřuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Jsem přistěhovalec z Liberce, v Liberci jsem chodila k dotorovi, který byl skvělý, vždy vše popsal, na vše se zeptal, vždy poradil a věděl.Vybavenost ordinace nebyla nikterak závratná a vždy jsem na utz chodila do nemocnice ( ty hlavní utz jsou jen 3x), takže mi to vůbec nevadilo. Odnosila jsem u pana doktora 3 děti a všechny zdravé a vpořádku. Po přistěhování jsem našla gynekologa v Kutné Hoře, jelikož nikdo nepřibíral....to byla hotová tragédie,byla jsem u něj jen poprvé a naposled :-( Poté mi známá domluvila paní Mudr Gallistlovou se kterou jsem opět velice spokojená :-) Určitě u ní zůstanu i do budoucna.


M

Chodím sem asi 18 let.Jediné co mi poslední dobou vadí je že paní doktorka nemá ultrazvuk.Pokud máte problém,dostanete žádanku s tou jdete do nemocnice na vyšetření a pak zase hezky zpátky do ordinace.K tomu si přičtěte třikrát čekat v čekárně a to mě fakt nebaví.No a když problém nemáte(nebo je zatím skrytý) tak se na ten ultrazvuk nedostanete a přijde se na to až za dobu,když už problémy jsou.Kolegyně mě přemlouvají abych přešla jinám ,kde používají ultrazvuk při běžné preventivní prohlídce-tak se rozmýšlím no.


k paní doktorce chodím už skoro 15 let nikdy jsem problémy neměla vše bylo vždy v pořádku, je provda že by si paní doktorka už konečně mohla pořídit ultrazvuk v dnešní době by to měla být už samozdřejmost v každé ordinaci,to čekání v ordinaci mě taky vadíobjednat se naurčitou hodinu a jít na řadu bychom asi chtěli moc


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila od patnácti let a dokud mi předepisovala jen antikoncepci, tak jsem si na ní nemohla stěžovat. Ale když jsem otěhotněla, paní doktorka to na 2x nepoznala, naopak mi píchla 2x vyvolávací injekci. A když jsem si zašla do nemocnice, tam mi udělali UZ a zjistili, že jsem těhotná, tak tomu nechtěla uvěřit. Pak jsem čekala 14 dní na jakékoliv další vyšetření, pořád to odkládala a to už jsem nakonci 3. měsíce! Nemá ani ultrazvuk, takže mě jen pořád píše doporučenky k jiným lékařům.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jsem spokojená, paní doktorka je vstřícná a i pečlivá.


Je to Lékařka na kterou je spolehnutí


Ja chodim k pani doktorce uz 15let a nikdy jsem s ni nemela problem.Vzdy dobre poradi,je pecliva a nikdy me nic nezanedbala,ba naopak.V lonskem roce mi zachranila dite.Jeji chovani je naprosto profesionalni ,vystupovani velice prijemne,narozdil od lekaru v kolinske nemocnici.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti