Eva Ferjenčíková, chirurg Chodov

MUDr. Eva Ferjenčíková

Chirurg Více

Tovární 600, Chodov
Chirurgická ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

2 těžké úrazy končetiny, ve 13 letech to byl kuchyňský nůž v ruce 2,5 hodinová operace, kde si MUDR. Ferjenčíková doslova hrála s mou mladičkou rukou, je to už 15 let a rukou jakoby žádný nůž nikdy neproniknul.100%hybnost a nikdy žádná bolest a nyní prac. úraz krvavá luxace všech prstů DK, velmi bolestivý úraz, ale vždy když odcházím z ordinace MUDR. Ferjenčíkové, tak s úsměvem na tváři. Je to takový můj chirurgický anděl. :-)

Moc milá a příjemná pani doktorka.....byli jsme u ni s 3- letou dcerkou s lepším přístupem jsem se snad nesetkala na sále naprosto úžasná maličká hned poznala paní doktorku a vuuuubec se neshanela po mamince a bez pláče s ni odjela na sál......moc vám pani doktorko dekuji rodiče Pachmanovi od malé Michaelky

Paní doktorka je velmi příjemná a vstřícná

Velmi poctivá, spolehlivá, profesionál.
Miskolczi J. Sokolov

Velmi dobrý přístup k pacientovi,odborně na vysoké úrovni.

F

Velmi dobrý přístup k pacientovi,odborně na vysoké úrovni.

Doktorka je jedna z mála lékařů,která je na úrovni nejen po stránce odborné,tak i lidské.Všem doporučuji.

Slušná, milá, pečlivá dáma na vysoké úrovni odbornosti, citlivá a obětavá.

Velice vstřícná,odborník a hlavně člověk. I když má jistě i své starosti má stále úsměv na rtech. Všem doporučuji.

Velice příjemná paní doktorka a opravdu na svém místě