Třída Osvobození 1388, Otrokovice
Klinická psychologie (mapa)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

1 názor

Jsem nadšená. Paní doktorka je odborník na pravém místě. Dozvěděla jsem se přesně to, pro co jsem přišla. Odešla jsem naprosto spokojená a plná krásné energie. Děkuji mnohokrát a těším se na další návštěvu. Takový poradce duše, je vhodný pro každého, kdo má nějaké nezodpovězené otázky a vůbec nemusí jít o vážný duševní problém, respektive tomu tímto můžete třeba i předejít. Dostanete ze sebe to, co vás tíží a co nikdo jiný, není schopný poslouchat. Třeba váš partner...,děti..., rodiče..., protože to není v jejich silách. Děkuji paní doktorce za to, že je.

1 názor