Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Proti paní doktorce nic nemám, vždy dobře poradila mně i mým dětem, byla vždy příjemná. Co mi však velmi vadí, je chování sestry. Někoho tak nepříjemného jsem dlouho nepotkala. Čekala jsem hodinu v čekárně a když jsem měla jít na řadu, tak mi bylo řečeno, že už je 12 hodin a nikoho dalšího už neberou. Nedala jsem se, což sestru rozvzteklilo, začala ječet, bouchala šuplíkama, práskla deskama o stůl, hodila doktorce razítko, že málem sletělo dolů, no síla. Přitom doktorka byla v pohodě, ošetřila mě a byla příjemná. Tato sestra jí zbytečně kazí pověst.

Paní doktorka nám pomohla s léčbou otevřeného hemangiomu až skoro k jeho vymizení. Nyní jezdíme jen na kontroly. Byli jsme velmi nešťastní rodiče z léčby otevřeného hemangiomu naší tehdy několika měsíční dcerky, kterou "léčila" do té doby jiná paní doktorka špatným způsobem. Na doporučení naší tety jsme navštívili paní doktorku Chocholatou, která ihned nasadila správnou léčbu. Tato léčba zabrala a naše holčička si mohla ulevit od velkých bolestí. Jezdíme ze vzdálenosti 90km a i tato vzdálenost se nám určitě vyplatila! Tímto způsobem paní doktorce ještě jednou děkujeme!

nejlepsi kozarka na svete

Paní doktorku doporučuji všemi deseti!!!! Od ranného dětství jsem docházela do Ústí nad Labem, kde mi mateřská znaménka vyšetřovali fotografickým přístrojem, který nehradí pojišťovna (jedna návštěva stála cca 5000kč za čtvrt roku - za jednu pihu totiž chtějí 300 kč) a kromě zápisu mi nic neodstraňovali, pouze pozorovali! Nikdy jsem neprošvyhla čtvrtletní kontroly, což se mi i prodražilo. Po přestěhování jsem se ihned objednala ke zdejší kožařce ve 20 letech a po první návštěvě, jsem na její urgentní doporučení nechala odstranit 4 pihy z nichž 3 byli maligní. Bylo za pět minut dvanáct. Musím paní doktorku doporučit každému s jakýmkoli kožním problémem a apelovat na ty, kteří si stěžují na fronty a předbíhání! Objednejte se, budete čekat třeba o půl hodiny déle, ale ten v ordinaci projde stejně důkladným vyšetřením jako vy po něm a zdraví vám čekání nevezme!!!! DOPORUČUJI A NEMĚNÍM I KDYBYCH ČEKALA CELÝ DEN!
Zároveň také doporučuji jejího kolegu, kam posílá své pacienty - chirurga pana doktora Murára - pracuje s minimálními jizvami a téměř bezbolestně!

Velmi dobrá doktorka :o) Sestra ale nic moc - nervózní/nepříjemná :o(
Doporučuji se objednat předem a nebo si najít někoho kdo pani doktorku zná abyste se k ní dostali. Já osobně čekala 3 hodiny (v den bez objednání volala sestra do ordinace podle jména (zvláštní, ne?) 8o( ..nakonec mě nevzali.
K pani doktorce jsem se dostala až s její známou (též mou).
Při čekání přeji hodně trpělivosti :o)

Paní doktorka žádného pacienta nevyšetří povrchně, JE JEDEN Z NEJSVĚDOMITĚJŠÍCH DOKTORŮ, JAKÉHO JSEM POZNAL. Kromě toho, že kolem sebe šíří optimizmus je také dobrý a zkušený odborník, který si třeba v mém případě poradil s některými kožními problémy, které jiní lékaři léta léčili bez valného efektu.

Jak se říká lupénka je věčná milenka a tak s ní žiji již hodně dlouho, ale jen díky profesionálnímu přístupu pani doktorky je toto soužití snesitelné jak po tělesné tak i po psychické stránce a to jen díky ní, takových lékařů je hodně málo kteří dvají přednost pacientovi před komercí

Je to nej a nej a nej paní doktorka co znám. Dojíždím až z Litvínova, protože byla jediná, které mé problémy vyléčila. Navíc je neuvěřitelně mila až si kolikrát říkám jestli to není anděl. Sestřička je také moc příjemná.

K paní doktorce chodím již několik let. Je ochotná, usměvavá a vždy mě pozitivně naladí. Sestřička je taky výborná. Myslím si, že je to odborník na svém místě. Během pár měsíců mi dokázala vyléčit akné se kterým jsem se docela trápila, i když jsem přípravky proti akné přestala používat akné se již nikdo nevrátilo a se seboroickou dermatitidou si taky poradila skvěle. Doporučuji všem!

Citim se u ni svobodna ve vlastnim rozhodovani.Vzdy nabizi vice moznych alternativ pokud to jde....