Praktický lékař stomatolog
Na Náspech 78, Hranice

Nedivím se že tam má prázdno. Prostředí nic moc. Chová se příjemně, ale vše řeší tím, že zub vydlabe do extrému a vyplní plombou. Bohužel se toto řešení po pár letech ukazuje jako špatné a mám už druhou korunku. Jak to tu pročítám, tak nejsem jediný s tímto problémem. Můj nový zubař jen kroutí hlavou.
Mimochodem minulý týden se mi odlomil kus další stoličky a vykoukla další šíleně velká plomba.
Achjo. Přitom přední zuby mám zdravé, ale stoličky co mi paní doktorka vrtala jsou jen slupky okolo plomby.

Jinak nechápu lidi, co ji zde tak brání a chválí. Buď měli štěstí a paní doktorka jim nedělala nic, nebo jsou u ní teprve krátce a problémy ještě nevyplavaly napovrch.

Paní doktorka mi věnovala maximální péči a vše dopodrobna vysvětlila. Ošetření jsou perfektní a v mezích mořností bezbolestná. Naučila mě se nebát zubaře.Díky

Dobrý den,ráda bych přidala svůj komentář na paní Červenovou,chodím k ní stejně jako vy od základní školy,ale nedám na ní dopustit,Zuby mi spravila na jedničku ,nemusím se objednávat jako u ostatních zubařu,úkony mi vždy vysvětlí a hlavně mě nikdy nic nebolí.Mám také zkušenost s panem Císařem kdy jsem po jeho ošetření a upozornění že jsem těhotná skončila na kapačkách na jipce.Takže doporučuji vyzkoušet více doktorů at můžete skutečně posoudit. A věřte tomu že moje zuby opravdu stály za to a dnes?nepoznali by jste že jsem u zubaře prakticky jednou měsíčně. Mokrovicsová

Souhlasím se všemi příspěvky...Díky ní mám dovrtané všechny zuby :( také jsem tam musela chodit se základkou. Kdyby to slo, tak ji snad zažaluju!!

Prosím nevoďte tam své děti!

Jen pokud není jiná alternativa. Po 7 letech návštěv se základní školou jsem měl zuby v hrozném stavu.

Bohužel jsem k ní musel chodit se základkou. Vystřídal jsem po ní několik zubařů a ani jeden se s její nekvalitou nedal srovnat. Bohužel vše řešila tak, že mi každý zub extrémně vydlabala a vyplnila plombou. Takže ikdyž se o své zuby starám, tak už se mi 3 rozpadly, rozlomily.. atd. Mám kvůli tomu dvě korunky a to vždy stolička, která měla jen tenkou slupku na hroudě plomby.

Nemluvě o tom, že bratr měl nedávno problémy se zubem a jeho zubař objevil pod plombou zalomený vrták, asi aby to nebylo poznat :(

zbytečně dělá úkony, které nejsou třeba.

Šílená - rozhodně pryč od ní.