Eva Bezděková, praktický lékař Veselí nad Moravou

MUDr. Eva Bezděková

Uložit

Praktický lékař Více

25 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kollárova 1235, Veselí nad Moravou
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Velmi vstricna doktorka,mila,obetava. Bohuzel ma moc pacientu a vsem chce vyhovet,proto cekam nekdy dlouho v cekarne, ale ani to nas neodradi,abychom presli k jinemu lekari. Ma vynikajici sestru,ktera je ji velkou oporou a umi vse dobre zorganizovat. Vzdy prijemna a obetava. Svatozar na hlave obema.


S
Ověřeny pacient

Profesionální, lidská, vždy milá, důkladná, pečlivá, starostlivá, chápavá, nejlepší!!!


J
Ověřeny pacient

Lidský přístup, pochopení, vždy dobrá nálada a chut maximálně pomoci.


M
Ověřeny pacient

Profesionálka, která nezapomněla být člověkem, A sestra, která je na svém místě. Jsem ráda, že k ní mohu patřit jako pacientka. V našem regionu jednička!


V
Ověřeny pacient

Paní doktorku mám moc ráda, vždy mi pomohla. Každý problém se snaží vyřešit, bez problémů pošle za odborníky. Jsem ráda, že je mojí lékařkou. Rovněž paní sestřička je velmi příjemná.


Výborná paní doktorka, vždy se snaží max. vyhovět a pomoci, daný problém s Vámi probere. Opravdu skvělý a odborný přístup k pacientům. Sestřička také velmi ochotná a obětavá.
Paní doktorky si vlmi vážím a děkuji za její přístup.


Ověřeny pacient

Paní doktorka Bezděková je naprosto výborný lékař. Myslím, že vše další co si o ní myslím, již zde bylo řečeno, tak není co dodat. Jsem velmi ráda, že ji mohu mít za svého lékaře.


Lékařka, která se svým pacientům věnuje s maximální péčí a jak to má být, jde jí především o pacienta jako o člověka. Jen víc takových lékařů


výborná lékařka


Paní doktorka Bezděková je jedna z nejlepších lékařek, které znám. Když k ní přijdu s nějakým problémem, vždy mám pocit, že mi skutečně naslouchá, je vnímavá, empatická a vstřícná. Snaží se najít nejlepší řešení a nemoci opravdu doléčovat. Zatím jsem se nesetkala s tak příjemnou paní doktorkou, ke které bych měla stejně velikou důvěru. Moc jí za to děkuji. Sestřička si také zaslouží velkou pochvalu, je energická a dokáže člověka povzbudit. Markéta


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti