Praktický lékař pro dospělé
Kollárova 1235, Veselí nad Moravou

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

MuDr. Bezděková je skvělá profesionální lékařka. Snaží se pacienty brát komplexně a řešit původ problémů. Bohužel to zabere spoustu času, který nemá. Poté co pracuje současně na radnici, nemá čas na pacienty a většinu problémů i diagnóz řeší sestra. Sestra je velmi neochotná a příkrá. Já ani moje matka jsme se k paní doktorce nedostali přes dva roky! Nakonec jsem byla nucena, změnit lékaře.

Velmi vstricna doktorka,mila,obetava. Bohuzel ma moc pacientu a vsem chce vyhovet,proto cekam nekdy dlouho v cekarne, ale ani to nas neodradi,abychom presli k jinemu lekari. Ma vynikajici sestru,ktera je ji velkou oporou a umi vse dobre zorganizovat. Vzdy prijemna a obetava. Svatozar na hlave obema.

Profesionální, lidská, vždy milá, důkladná, pečlivá, starostlivá, chápavá, nejlepší!!!

Lidský přístup, pochopení, vždy dobrá nálada a chut maximálně pomoci.

Profesionálka, která nezapomněla být člověkem, A sestra, která je na svém místě. Jsem ráda, že k ní mohu patřit jako pacientka. V našem regionu jednička!

Paní doktorku mám moc ráda, vždy mi pomohla. Každý problém se snaží vyřešit, bez problémů pošle za odborníky. Jsem ráda, že je mojí lékařkou. Rovněž paní sestřička je velmi příjemná.

Výborná paní doktorka, vždy se snaží max. vyhovět a pomoci, daný problém s Vámi probere. Opravdu skvělý a odborný přístup k pacientům. Sestřička také velmi ochotná a obětavá.
Paní doktorky si vlmi vážím a děkuji za její přístup.

Paní doktorka Bezděková je naprosto výborný lékař. Myslím, že vše další co si o ní myslím, již zde bylo řečeno, tak není co dodat. Jsem velmi ráda, že ji mohu mít za svého lékaře.

Lékařka, která se svým pacientům věnuje s maximální péčí a jak to má být, jde jí především o pacienta jako o člověka. Jen víc takových lékařů

výborná lékařka