Adresa

Ordinace praktického lékaře
Chelčického 454, Třebíč

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

32 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Velmi ochotná a milá paní doktorka tvořící skvělý tým se sestrami, které si umí dobře zorganizovat práci. Možnost online objednání v neakutních případech. Lékařka vám též sama zavolá výsledky vyšetření krve atd. Plus pěkná ordinace i čekárna. Můžu doporučit.

K
Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Nejlepší doktorka a nejlepší sestřičky!!!
Super tým!

Ověřený profil
Umístění: Ordinace praktického lékaře prohlídka

Mám to do ordinace přes 30 km a oplatí se tam již asi 4 roky jezdit, přičemž i veřejnou dopravou. Objednávám se pomocí formuláře na internetu a nikdy nečekám víc než 10 minut. S péčí i přístupem jsem velmi spokojena. Ordinace je navíc velmi dobře přístrojově vybavena. Sestřičky mají vše dobře zorganizováno.


K
Ověřený profil

Zkušenosti s paní doktorkou mám dobré, je příjemná. Velice negativně však hodnotím její organizační schopností a neustálé nabírání nových pacientů přesto, že je není schopná kapacitně zvládnout. Je obvyklé, že v čekárně na recept či odběry čekáte 3 - 4 hodiny (i celé dopoledne). PRoto k paní doktorce chodím jen v nejnutnějších případech.
Musím však pochválit sestřičky, které dokáží chaos v ordinaci zvládnout velice dobře, jsou ochotné pracovité a velice milé.


I
Ověřený profil

Velice dobrá lékařka


P
Ověřený profil

Je málo velmi dobrých praktických lékařů, ke kterým naše paní doktorka rozhodně patří pro její odborné zkušenosti, lidský přístup, pečlivost a ochotu. K paní doktorce jezdíme už mnoho let i přes poměrně velkou vzdálenost od našeho bydliště a jsme velice spokojeni.


B
Ověřený profil

Po odeslání k odbornému lékaři a návratu od něj, mi paní doktorka zavolala, předepsal-li mi pan doktor antibiotika. Protože nepředepsal, pozvala mě znovu k sobě a předepsala mi je ona. Naštěstí - večer jsem měla horečku a díky antibiotikům, druhý den už jen zvýšenou teplotu. Který doktor se takto stará o pacienta po doporučení k praktickému lékaři?


I

Velice kvalitní lékařka.


E
Ověřený profil

Souhlasím s názory ostatních, paní doktorka umí naslouchat svým pacientům, je velmi pečlivá, ještě jsem neslyšela, že by někoho odbyla s tím, že ,, to nic néní ˇˇ jak se mito stalo u některých odborných lékařů.


O paní doktorce můžu mluvit jen v superlativech.Výše zmíněná nabitá čekárna je logická, například narozdíl od čekárny pana doktora, kterého jsem navštěvovala před paní doktorkou. To bylo pro mě plus pana doktora, než mi došlo,že je to jediné plus. Opravdu si myslím, že se k paní doktorce lidi hrnou právě pro její vstřícnost a profesionální a velmi laskavý přístup k pacientům.


Došlo k chybě, zkuste to znovu