K paní doktorce jsem přišla zoufalá. Oceňuji profesionální přístup a snahu udělat maximum co lze. Sestřička též hodná. MH

Tyršova 737, Rakovník
Kožní ambulance (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Paní doktorka Bečková mi při líčení mých problémů připadala jako kamarádka,které se svěřuji s - pro ženu - velmi ožehavým problémem - alopecií. Naprosto lidský přístup a zároveň profesionální postup léčby. Oceňuji i přímý pohled - oční kontakt - mnoho lékařů nezvedne oči od klávesnice...Navíc oceňuji i milou sestřičku.

Příjemná, vždy její léčba pomohla.

Moc pani doktorku doporučuji za její vřelý vztah k pacientům

Skvěla doktorka. Profesionální přístup, prostě prima.

Výborná lékařka.

Je to vynikající doktorka,profesionální přístup k pacientům.Do této ordinace je radost přijít.

Paní doktorka je skvělá, pokud respektujete její rady, vyléčí i nemožné!

vubec nic mi nevylečila je drza a tahne z ni alkohol a kour.
Vůbec ne doporučuji je to amater.
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.
`

Specialistka, která v širokém okolí nemá konkurenci. Její léčba je velice kvalitní a výsledky stoprocentní! A když ke všemu přičtu milé a vlídné jednání jak paní doktorky tak její sestřičky, víc už není co dodat!

Příjemná, vždy její léčba pomohla.

Moc pani doktorku doporučuji za její vřelý vztah k pacientům

Skvěla doktorka. Profesionální přístup, prostě prima.

Výborná lékařka.

Paní doktorka je skvělá, pokud respektujete její rady, vyléčí i nemožné!

vubec nic mi nevylečila je drza a tahne z ni alkohol a kour.
Vůbec ne doporučuji je to amater.
`

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, rada bych se zeptala na otazku ohledne znamenka. Asi jsem.si strhla znaménko po strhnuti ranka trochu krvacela. Mám se obávat a radeji nechat vyšetřit?

Dobrý den, doporučuji vyšetření dermatologem. Bečková

MUDr. Eva Bečková