Erika Stiborková, zubař Zubří

MUDr. Erika Stiborková

Zubař

11 názorů

Uložit


Adresa

č.d. 638, Zubří
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
11 názorů

D
Ověřeny pacient

Nemůžu si stěžovat, celý život chodím jen k ní a vždycky jsem byl spokojen. Mám takové komplikovanější problémy s dvojkama, ale ona mi vždycky po lopatě vysvětlila, co se musí udělat, jak se to bude dělat a jestli to bude bolet. Navíc má novou sestřičku, která je příjemná. 20 jsem u ní a měnit nehodlám.


T
Ověřeny pacient

Otresne zazitky s osetrenim pani zubarky... Znicene zuby, spousta kazu ktere se musely preplombovavat, bolestive osetreni, nastesti jsem v sestnacti letech dostal rozum a po tom co sem upozornil na kaz v prednim zubu, kdy ona odvrtala a zaplombovala zdravou cast a kaz nechala, odesel jsem a po spraveni "prace" pani zubarky nemam kaz jiz 5 let!

vim o vice podobnych referencich: trhani nervu za ziva atd... Vase volba...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila od mala, s celou rodinou. Kromě toho, že jsem od ní nikdy nedostala nabídku znecitlivující injekce, jsem tam v 16 letech byla naposledy. Přišla jsem s bolestmi zubu. Paní doktorka se mi podívala do pusy a poslala mě domů s tím, že se mi kolem zubu tvoří zánět, ale není ještě "vyzrálý", že si mám jíst ibalginy. Odešla jsem tedy domů, v noci jsem bolestí nespala. Ráno jsem navštívila známého zubaře, ten mi koukl do pusy, vyvrtal zub, vytrhal cévy a nervy, udělal RTG snímek, zaplomboval bílou plombou, vynadal mi, jak jsem to mohla nechat zajít tak daleko až k takovému ZÁNĚTU a od té doby mám nového pana zubaře a jeden mrtvý zub jako památku na paní doktorku Stiborkovou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


MUDr. Stiborková Erika doporučuji.


Já se svou rodinou dojíždím již několik let k paní doktorce a jsme velmi spokojeni a to už máme srovnání.I naše děti jsou vždycky v pohodě, jsou zvyklé na pravidelné prohlídky a snaží se, aby byli pochváleni.Líbí se mi,že modernizuje ordinaci, má hodně nových přístrojů.Dozvěděla jsem se,že ta problematická sestra má důchodový věk,tak snad bude mít paní doktorka s výběrem větší štěstí.


M

Zatím jsem s ní neměl sebemenší problém.Někomu může vadit že není citlivá a zuby vrtá jako do kamenu,ale mně osobně to vůbec nevadí.Sestra má své problémy a nebylo by od věci kdyby si paní zubařka obstarala někoho kvalifikovanějšího.


L

Chodím k paní doktorce pravidelně, už skoro 20 let a jsem s péčí naprosto spokojena.Nevěřím tomu, co se zde píše...jak může mít problémy s alkoholem, když jezdí dennně do práce autem.Sestřička je bohužel jiná kapitola.


M

S paní zubařkou jsem nikdy neměla problém. Po necitlivém zákroku na pohotovosti mi dokázala přesně poradit i po telefonu, co dělat. Zatím rozhodně nemám důvod měnit.


J


Já bych tedy určitě neměnila, ani moje maminka.Výborně trhá a udělala jí protézu, se kterou je velmi spokojena.


J


Měla jsem zánět v předním zubu,který se musel dlouho léčit,paní doktorka měla velkou trpělivost,aby ho zachránila.Tam, co jsem chodila dříve by mi ho jistě vytrhli.Je perfektně spravený a jsem moc spokojená.Byla jsem v ordinaci tak často, že můžu s jistotou říci, že paní doktorka žádné problémy nemá, je to nesmysl/ to je reakce na noru/. Sestru zde neřeším.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti