Doporučení endokrinologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Slaný

• Endokrinolog, Pediatr

„Paní doktorka, i sestřička jsou lidé na svém místě! Obě milé, pečlivé, empatické, pro své pacienty by se rozthaly! Mám u paní doktorky obě své dcery a lepší lékařku si nemůžu přát. Paní doktorka vše lidsky vysvětlí, poradí, k dětem je velmi milá a citlivá, nikdy problém nezlehčuje, nemá problém vyjít vstříc a domluvit se. Dokonce reaguje na maily i mimo pracovní dobu, což je velký luxus, kterého si také nesmírně vážím! Když jsme jeli s druhou dcerou z porodnice, volala jsem paní doktorce, že jsme propuštěné a paní doktorka nás vzala hned ten den… Později mi půjčovala domů i váhu, když dcera nepřibírala, ale neměla sebemenší problém, když jsem při první nabídce váhu odmítla, z důvodu, že bych se tím stresovala. Za mě skvělá lékařka i člověk! To platí i pro sestřičku :). Více

J. Vrby 519, Kladno Mapa

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

• Endokrinolog, Internista

„Několik let jsem chodila k MUDr. Rosovi na Kladno, a byla to vcelku noční můra. Po několikahodinovém čekání, když se člověk dostal na řadu, mu pan doktor sáhl na krk a sdělil - "Dobrý, ne?" Jednou mi i po několihaodinovém čekání nevzali a přeobjednali o měsíc dále, a když jsem po druhé vyseděla 3 hodinovou frontu, sestra mi sdělila, že mi prošly nějaké papíry od obvodního lékaře, protože k nim nechodím pravidelně (!!!) a bez nich mi vyšetření neudělají, s novým výpisem jsem šla již do Slaného. Paní doktorka mi hned zvedla na základě krve o 50% dávky a při každé kontrole mi dělá ultrazvuk. Už i zde se začíná čekat (max hodinu), ale dosud byla paní doktorka i sestra vždy příjemná. Ne s každým si člověk musí sednout, a tak se nedivím, že jedné pacientce doporučily návštěvu jiného lékaře. Když chybí vzájemná důvěra, ani léčení nemusí mít 100% úspěch. Více

Fričova156/3, Slaný Mapa

Endokrinologická a obezitologická ambulance