Endokrinologická a obezitologická ambulance
Fričova156/3, Slaný

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

• endokrinologie

Umístění: Endokrinologická a obezitologická ambulance Endokrinologie

Několik let jsem chodila k MUDr. Rosovi na Kladno, a byla to vcelku noční můra. Po několikahodinovém čekání, když se člověk dostal na řadu, mu pan doktor sáhl na krk a sdělil - "Dobrý, ne?" Jednou mi i po několihaodinovém čekání nevzali a přeobjednali o měsíc dále, a když jsem po druhé vyseděla 3 hodinovou frontu, sestra mi sdělila, že mi prošly nějaké papíry od obvodního lékaře, protože k nim nechodím pravidelně (!!!) a bez nich mi vyšetření neudělají, s novým výpisem jsem šla již do Slaného. Paní doktorka mi hned zvedla na základě krve o 50% dávky a při každé kontrole mi dělá ultrazvuk. Už i zde se začíná čekat (max hodinu), ale dosud byla paní doktorka i sestra vždy příjemná. Ne s každým si člověk musí sednout, a tak se nedivím, že jedné pacientce doporučily návštěvu jiného lékaře. Když chybí vzájemná důvěra, ani léčení nemusí mít 100% úspěch.

Nechápu tyto kladné komentáře, neboť mám s paní doktorkou a i sestřičkou jen špatné zkušenosti. Byla jsem za ní odeslána se vzácným onemocněním, se kterým se ani paní doktorka podle jejich slov nesetkala. Již při první návštěvě, kdy na žádance bylo napsáno akutní, se mě sestřička zeptala, co je na tom akutního, že ona to tam nevidí. Dokud jsem souhlasila s léčbou a na nic jsem se nevyptávala, tak paní doktorka byla příjemná a milá. Co mě zarazilo, že si dávkování léků hledala na internetu. Problém nastal v tu chvíli, kdy se jeden problém vyléčil, ale objevily se další. V tu chvíli jsem chtěla získat více informací a svěřila jsem se jí s obavami o léčbě hormony, že se to ho bojím. Paní doktorka si to vztáhla na svoji osobu a řekla mi ať si najdu jiného lékaře a odešla z ordinace se slovy, že s potřebuje uklidnit. Po pár mi sdělila sestra, že se mám obléci, počkat na zprávu a najít si jiného doktora. Sestra se chovala povýšeně a před jinou pacientkou se do mě pustila, zda mám medicínské vzdělání a že každý doktor ze mě bude mít radost. Takže paní doktorka ani nedokončila vyšetření, ve zprávě chybí postupy, o kterých se mnou mluvila. Paní doktorka byla zřejmě nervózní z toho, že je plná čekárna pozvaných pacientů, znervózňoval ji i telefon, neboť při jeho zazvonění řekla, že by ho nejradši vyhodila. Takže tuto paní doktorku, i se sestřičkou, silně nedoporučuji, pokud nemáte běžné onemocnění a souhlasíte s léčbou a nemáte na ní otázky.

I když to mám k paní doktorce přes 50km, neměnila bych. Je milá a moc mi pomohla, vše vysvětlí, zajímá se o váš zdravotní stav a vždy se ptá, jak se cítíte. Sestřička je hodná a přívětivá. Málo kdy se sejde lékař a sestra se stejným kladným a milým přístupem k lidem jako tady. Kéž by bylo takových ordinací více.

Já též chodím k paní doktorce a jsem moc spokojená...Má skvělý přístup k pacientovi.. Vždy se zeptá jak se cítím a co je nového.....A sestřička je moc milá.. Ve všem vyhoví...Neměnila bych... Víc takových doktrorů, kteří by měly takový pěkný přístup...

Super péče, moc fajn, milá, sympatická paní doktorka. Úžasná péče. Stejně tak sestřička. Jsem naprosto spokojená! A jak bylo napsáno, dodržování času je skvělý bonus navíc! Více takových lékařů.

Velice sympatická a milá paní doktorka, která ordinuje v klidu, ptá se na změny, pocity, jsem s ní naprosto spokojená! Sestřička paní doktorky je také velmi milá a vždy vyjde vstříc a velice oceňuji, že berou vždy téměř přesně na čas.

Vynikající lékařka, moc milá, příjemná, precizní, vždy k ní jdu ráda. Nikdy neměla špatnou náladu. Nemohu si vůbec na nic stěžovat. A sestřička je také úžasná. Všem mohu vřele doporučit. Jezdím k ní z Prahy a neměnila bych.

Pani doktorka je nejen mila,ale velice pecliva,naslouchava a profesionalni. Nemohu dodat nic jineho nez dalsi chvalu na ni i a samozrwjme i na sestricku. Za me opravdu super. Skoda ze takovych lidi je u nas ve zdravotnictvi velmi malo.

Paní doktorka je velmi příjemná a milá a totéž platí i o sestřičce, vždy jsem byla velice spokojená. Jana Šilingerová

Skvělá lékařka s lidským, avšak profesionálním přístupem, příjemná a špičkově vybavená ordinace, milá sestřička. Mohu jen doporučit!