Adresa

Endokrinologická a obezitologická ambulance
Fričova156/3, Slaný

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Specializace

  • endokrinologie

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil
Umístění: Endokrinologická a obezitologická ambulance Endokrinologie

Několik let jsem chodila k MUDr. Rosovi na Kladno, a byla to vcelku noční můra. Po několikahodinovém čekání, když se člověk dostal na řadu, mu pan doktor sáhl na krk a sdělil - "Dobrý, ne?" Jednou mi i po několihaodinovém čekání nevzali a přeobjednali o měsíc dále, a když jsem po druhé vyseděla 3 hodinovou frontu, sestra mi sdělila, že mi prošly nějaké papíry od obvodního lékaře, protože k nim nechodím pravidelně (!!!) a bez nich mi vyšetření neudělají, s novým výpisem jsem šla již do Slaného. Paní doktorka mi hned zvedla na základě krve o 50% dávky a při každé kontrole mi dělá ultrazvuk. Už i zde se začíná čekat (max hodinu), ale dosud byla paní doktorka i sestra vždy příjemná. Ne s každým si člověk musí sednout, a tak se nedivím, že jedné pacientce doporučily návštěvu jiného lékaře. Když chybí vzájemná důvěra, ani léčení nemusí mít 100% úspěch.

Ověřený profil

Nechápu tyto kladné komentáře, neboť mám s paní doktorkou a i sestřičkou jen špatné zkušenosti. Byla jsem za ní odeslána se vzácným onemocněním, se kterým se ani paní doktorka podle jejich slov nesetkala. Již při první návštěvě, kdy na žádance bylo napsáno akutní, se mě sestřička zeptala, co je na tom akutního, že ona to tam nevidí. Dokud jsem souhlasila s léčbou a na nic jsem se nevyptávala, tak paní doktorka byla příjemná a milá. Co mě zarazilo, že si dávkování léků hledala na internetu. Problém nastal v tu chvíli, kdy se jeden problém vyléčil, ale objevily se další. V tu chvíli jsem chtěla získat více informací a svěřila jsem se jí s obavami o léčbě hormony, že se to ho bojím. Paní doktorka si to vztáhla na svoji osobu a řekla mi ať si najdu jiného lékaře a odešla z ordinace se slovy, že s potřebuje uklidnit. Po pár mi sdělila sestra, že se mám obléci, počkat na zprávu a najít si jiného doktora. Sestra se chovala povýšeně a před jinou pacientkou se do mě pustila, zda mám medicínské vzdělání a že každý doktor ze mě bude mít radost. Takže paní doktorka ani nedokončila vyšetření, ve zprávě chybí postupy, o kterých se mnou mluvila. Paní doktorka byla zřejmě nervózní z toho, že je plná čekárna pozvaných pacientů, znervózňoval ji i telefon, neboť při jeho zazvonění řekla, že by ho nejradši vyhodila. Takže tuto paní doktorku, i se sestřičkou, silně nedoporučuji, pokud nemáte běžné onemocnění a souhlasíte s léčbou a nemáte na ní otázky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

I když to mám k paní doktorce přes 50km, neměnila bych. Je milá a moc mi pomohla, vše vysvětlí, zajímá se o váš zdravotní stav a vždy se ptá, jak se cítíte. Sestřička je hodná a přívětivá. Málo kdy se sejde lékař a sestra se stejným kladným a milým přístupem k lidem jako tady. Kéž by bylo takových ordinací více.


Ověřený profil

Já též chodím k paní doktorce a jsem moc spokojená...Má skvělý přístup k pacientovi.. Vždy se zeptá jak se cítím a co je nového.....A sestřička je moc milá.. Ve všem vyhoví...Neměnila bych... Víc takových doktrorů, kteří by měly takový pěkný přístup...


Z
Ověřený profil

Super péče, moc fajn, milá, sympatická paní doktorka. Úžasná péče. Stejně tak sestřička. Jsem naprosto spokojená! A jak bylo napsáno, dodržování času je skvělý bonus navíc! Více takových lékařů.


L
Ověřený profil

Velice sympatická a milá paní doktorka, která ordinuje v klidu, ptá se na změny, pocity, jsem s ní naprosto spokojená! Sestřička paní doktorky je také velmi milá a vždy vyjde vstříc a velice oceňuji, že berou vždy téměř přesně na čas.


B
Ověřený profil

Vynikající lékařka, moc milá, příjemná, precizní, vždy k ní jdu ráda. Nikdy neměla špatnou náladu. Nemohu si vůbec na nic stěžovat. A sestřička je také úžasná. Všem mohu vřele doporučit. Jezdím k ní z Prahy a neměnila bych.


R
Ověřený profil

Pani doktorka je nejen mila,ale velice pecliva,naslouchava a profesionalni. Nemohu dodat nic jineho nez dalsi chvalu na ni i a samozrwjme i na sestricku. Za me opravdu super. Skoda ze takovych lidi je u nas ve zdravotnictvi velmi malo.


J
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi příjemná a milá a totéž platí i o sestřičce, vždy jsem byla velice spokojená. Jana Šilingerová


L
Ověřený profil

Skvělá lékařka s lidským, avšak profesionálním přístupem, příjemná a špičkově vybavená ordinace, milá sestřička. Mohu jen doporučit!


Došlo k chybě, zkuste to znovu