Ord. lékaře specialisty - ORL
Palackého 24/1033, Litoměřice

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - ORL Jiný

U lékaře jsem podstoupila plastiku boltce. Naprosto vynikající lékař, precizní a rychlá práce. Velmi příjemná sestra i instrumentářka na sále. Lékař mi vše pečlivě vysvětlil a vždy mi vyšel vstříc s časy objednání na převaz. Telefonická i e-mailová komunikace byla rychlá.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - ORL

Nejlepší otorinolaryngolog co znám! jsem u něj od 11 let a nyní už k němu chodím i se svými malými dětmi, vyseká nás pokaždé z každé zdánlivě nekončící rýmy, kašle atd. Mohu jen doporučit!

Absolutne neprofesionalni pristup k detem! Za me nejhorsi jednani a urazky skrz chovani me dcerky, bohuzel si uzila za posledni rok operaci, bolestivych vysetreni. Budu resit s radosti dal, at i sestra se zamysli, je kysela jak citron!

Je mi 30 let, před 2 roky mi na Karláku v Praze diagnostikovali těžkou obstrukční spánkovou apnoe a okamžitě mě objednali na léčbu pomocí CPAP s tím, že jiná možnost neexistuje.
Protože jsem nechtěl být nadosmrti odkázán na tento přístroj, hledal jsem jiné možnosti a na třetí pokus jsem narazil na pana doktora Sabotinova. Ten mi pomocí laseru "upálil" kus měkkého patra a čípku a od té doby mám klid. I na Karláku ve spánkové laboratoři museli uznat, že již apnotické pauzy nemám (mimo polohy na zádech, ve které ale naštěstí nejsem zvyklý spát).
Takže panu doktorovi vděčím opravdu za hodně a velmi ho doporučuji.
Profesionální přístup, ochota pomoci a především perfektně porovedený zákrok mě ohromily.

+ Narozdíl od jiného soukromého ORL doktora z Plzně, který si za stejnou operaci chtěl naúčtovat 70 000 Kč a nezaručoval, že pomůže, u pana doktora Sabotinova to bylo za desetinu (laser žádná zdravotní pojišťovna neproplácí). Takže nakonec tento zákrok ani nezrujnoval můj rodinný rozpočet.

Nemyslím si,že by pan doktor a jeho sestřička byli tak hrozný,jak tady někteří píší.Chodím k němu s dcerou a vždycky jí pomohl a byl velice příjemný.Dcerce jsou 4roky a nikdy se ho nebála.Sestřička byla vždy příjemná.

Nevím co dodat pan doktor je špička mezi doktory a mně a mé dvouleté dcerce moc pomohl.Ani já se nesměji každý den ale pan doktor má zlaté ruce a je to moc dobrý odborník a mělo by takových být víc.Náš dětský doktor léčil dceru půl roku na alerggii a bohužel nám z toho prasklo ouško a také měla skoro pořád horečky a hnisavé hleny ale podle něj to nic nebylo tak jsem sama po doporučení od kamarádek vyzkoušela pana doktora Sabotinova a hned mi řekl co a jak a zachránila vyléčil mojí dceru a proto mu moc děkuji a všem moc doporučuji.

Pan doktor Sabatinov je specialista na svém místě. Prodělal jsem u něj operaci proti cherápání a když mě operoval absolutně dbál na mé "pohodlí" a respektoval mé přání jako paciettivi. Úkon byl absolutně bezbolestný !!! Velmi mi pomohl. Sestra se chovala naporosto korektně a byla v pohodě.

S panem doktorem mám jen dobré zkušenosti, chodím k němu už v podstatě od dětství. Je pravda, že jako dítě jsem se k němu bála chodit a i moje mladší sestra vždy řvala jak tur, když tam měla jít, ale dnes jsem ráda. Dlouhá léta jsem jeho pomoc nepotřebovala, ale v současné době mi opět velmi pomohl v době, kdy jsem vystřídala 3 praktické doktory, kteří mi vždy naordinovali antibiotika na angínu, přitom jsem byla bez teplot a žádnou neměla. Až pan doktor mi to potvrdil a odhalil skutečnou příčinu neustálé bolesti v krku. Mému příteli také pomohl v době kdy měl rok v kuse po měsíci opakující se angíny... takže moc děkuji a vřele doporučuji!!

Po odborné stránce lze vytknout snad jen až zbytečné a nadměrné předepisování léků a hodně doporučení k operaci. Mě nutil dle jeho slov nezbytnou operaci před deseti lety. Což bylo mnou odmítnuto a jak čas ukázal, nezbytné to nebylo ani v nejmenším. Potíže odezněly během krátké doby samy a už se neobjevily. Morous to teda je a sestra, radši nemluvit.Mohla by si napsat na čelo "neotravujte". Na termím kontroly se ani nezeptá jestli máte čas a už vám ho vypisuje. Jak za komunistů. A běda, jestli se nesouhlasně ozvete!!!

Výborný lékař, hodně mi pomohl.