Adresa

Palackého 24/1033, Litoměřice
Ord. lékaře specialisty - ORL

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
18 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
B
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. lékaře specialisty - ORL

Nejlepší otorinolaryngolog co znám! jsem u něj od 11 let a nyní už k němu chodím i se svými malými dětmi, vyseká nás pokaždé z každé zdánlivě nekončící rýmy, kašle atd. Mohu jen doporučit!


L
Ověřeny pacient

Absolutne neprofesionalni pristup k detem! Za me nejhorsi jednani a urazky skrz chovani me dcerky, bohuzel si uzila za posledni rok operaci, bolestivych vysetreni. Budu resit s radosti dal, at i sestra se zamysli, je kysela jak citron!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Je mi 30 let, před 2 roky mi na Karláku v Praze diagnostikovali těžkou obstrukční spánkovou apnoe a okamžitě mě objednali na léčbu pomocí CPAP s tím, že jiná možnost neexistuje.
Protože jsem nechtěl být nadosmrti odkázán na tento přístroj, hledal jsem jiné možnosti a na třetí pokus jsem narazil na pana doktora Sabotinova. Ten mi pomocí laseru "upálil" kus měkkého patra a čípku a od té doby mám klid. I na Karláku ve spánkové laboratoři museli uznat, že již apnotické pauzy nemám (mimo polohy na zádech, ve které ale naštěstí nejsem zvyklý spát).
Takže panu doktorovi vděčím opravdu za hodně a velmi ho doporučuji.
Profesionální přístup, ochota pomoci a především perfektně porovedený zákrok mě ohromily.

+ Narozdíl od jiného soukromého ORL doktora z Plzně, který si za stejnou operaci chtěl naúčtovat 70 000 Kč a nezaručoval, že pomůže, u pana doktora Sabotinova to bylo za desetinu (laser žádná zdravotní pojišťovna neproplácí). Takže nakonec tento zákrok ani nezrujnoval můj rodinný rozpočet.


Nemyslím si,že by pan doktor a jeho sestřička byli tak hrozný,jak tady někteří píší.Chodím k němu s dcerou a vždycky jí pomohl a byl velice příjemný.Dcerce jsou 4roky a nikdy se ho nebála.Sestřička byla vždy příjemná.


Nevím co dodat pan doktor je špička mezi doktory a mně a mé dvouleté dcerce moc pomohl.Ani já se nesměji každý den ale pan doktor má zlaté ruce a je to moc dobrý odborník a mělo by takových být víc.Náš dětský doktor léčil dceru půl roku na alerggii a bohužel nám z toho prasklo ouško a také měla skoro pořád horečky a hnisavé hleny ale podle něj to nic nebylo tak jsem sama po doporučení od kamarádek vyzkoušela pana doktora Sabotinova a hned mi řekl co a jak a zachránila vyléčil mojí dceru a proto mu moc děkuji a všem moc doporučuji.


Pan doktor Sabatinov je specialista na svém místě. Prodělal jsem u něj operaci proti cherápání a když mě operoval absolutně dbál na mé "pohodlí" a respektoval mé přání jako paciettivi. Úkon byl absolutně bezbolestný !!! Velmi mi pomohl. Sestra se chovala naporosto korektně a byla v pohodě.


S panem doktorem mám jen dobré zkušenosti, chodím k němu už v podstatě od dětství. Je pravda, že jako dítě jsem se k němu bála chodit a i moje mladší sestra vždy řvala jak tur, když tam měla jít, ale dnes jsem ráda. Dlouhá léta jsem jeho pomoc nepotřebovala, ale v současné době mi opět velmi pomohl v době, kdy jsem vystřídala 3 praktické doktory, kteří mi vždy naordinovali antibiotika na angínu, přitom jsem byla bez teplot a žádnou neměla. Až pan doktor mi to potvrdil a odhalil skutečnou příčinu neustálé bolesti v krku. Mému příteli také pomohl v době kdy měl rok v kuse po měsíci opakující se angíny... takže moc děkuji a vřele doporučuji!!


Po odborné stránce lze vytknout snad jen až zbytečné a nadměrné předepisování léků a hodně doporučení k operaci. Mě nutil dle jeho slov nezbytnou operaci před deseti lety. Což bylo mnou odmítnuto a jak čas ukázal, nezbytné to nebylo ani v nejmenším. Potíže odezněly během krátké doby samy a už se neobjevily. Morous to teda je a sestra, radši nemluvit.Mohla by si napsat na čelo "neotravujte". Na termím kontroly se ani nezeptá jestli máte čas a už vám ho vypisuje. Jak za komunistů. A běda, jestli se nesouhlasně ozvete!!!


Výborný lékař, hodně mi pomohl.


S výše uvedenými názory lze i nelze souhlasit. Je pravda, že pan doktor Sabotinov je kapacita ve svém oboru. Je velmi pečlivý, velmi schopný a svému "řemeslu" rozumí. Syn měl ve čtyřech měsících zánět v oušku a pneumokoka k tomu - na ORL v nemocnici v Litoměřicích je nenapadlo nás byť jen poslat na výtěr a pan doktor ho udělal sám, bez vyzvání. Syn byl naočkován a má klid. Mně osobně často léčí záněty dutin (příští týden bude operovat nosní přepážku) a už několikrát na zánět dutin přišel, i když mi na ORL po RTG dutin (opět nemoc. v Litoměřicích) na nic nepřišli. S jeho přístupem k pacientům je to částečně pravda - po první návštěvě jsem se zhrozila jeho chladnému přístupu a absolutně neosobního přístupu obou. Ale nedalo mi to a řekla jsem si, že se smát přeci musí umět a věřte, že UMÍ!!!! Sestra mě teď téměř vždy vítá s úsměvem a pan doktor se o něj alespoň pokouší. Takže doporučuji a zkuste prohodit vtípek, popřát hezký den a uvidíte, že se Vám úsměv a trošku "vřelejší" přístup vrátí. :o)))))))


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti