Praktický lékař
Černíkova 965, Bojkovice

Byl jsem u paní doktorky před nedávnem a na jednoho pacienta vycházelo 12 minut. Je to tak strašné? Já myslím, že absolutně v pořádku. Hlavně si pacienta vyslechne co jej trápí a nenechává nic náhodě.

Není pravda, že se u paní doktorky vyjímečně dlouho čeká. Zkuste jiná zdravotnická zařízení...

Paní doktorka by si měla uvědomit, že pracující lidi nemají čas vysedávat půl dne v ordinaci. Důchodcům z pensionu je to jedno, ale já nemám čas čekat 4 hodiny na banální recept. Jen aby na to brzy nedojela - bez sestry to nepůjde a spousta jejích pacientů odešlo - nebo se chystá odejít jinam. Já jsem u MUDr. Jindry Navrátila a jsem spokojen.

Skvělá,milá,ochotná,laskavá.Také vždy léčila správně a účelně,nemůžu v tomto směru nic vytknozt,naopak mohu doporučit.
Jediné mínus je opravdu velice dlouhá doba čekání v čekárně,proto nehodnotím jako nejlepší,ale v našem okolí je ta nejlepší !!!

Vůbec nepoznala, co mi je. I když jsem si stěžovala, tak mi řekla, že je to normální a ani na mě nešáhla. Kdyby nebylo jiných lékařů, kdoví, jak by to dopadlo..

Nevím,co mají někteří lidé proti paní doktorce,ale já si ji nemůžu vynachválit.Mému muži hodně pomohla,vždy na něj byla milá,když mu dávala dopichy po chemoterapii.Kdo si na ní stěžuje,tak asi nebyl nějak vážně nemocen.I když nemá sestru,tak vše zvládá bravůrně.Je velmi šikovná a lidská,a hlavně nepovídá o svých pacientech co mají za onemocnění,jak to dělají jiní lékaři v Bojkovicích.Je nejlepší lékař v Bojkovicích.

X

šetří na nesprávných místech,dokonce si registruje i pacienty kteří k ní nechodí.Jinak ochotná je, ale neustále se zmiňuje ohledně peněz,jak ji to pojišťovna a další instituce neproplácí

Měla by se rozhodnout co bude dělat. Zda bude pojišťovat nebo léčit. Ach ty peníze ???

Musím reagovat na názor pacientky z 16.12.2008.Paní doktorku považuji naopak za vynikající lékařku,práci má velmi dobře zorganizovanou.Díky tomu,že nemá sestřičku, nejsou z ordinace vynášeny informace o zdravotním stavu našich spolupacientů.A ten,kdo psal předchozí příspěvek pravděpodobně půl hodiny čekání v ordinaci považuje za půlden.Velice doporučuji tuto lékařku pro velmi dobrý přístup ke svým pacientům.

Velmi laskavá a ochotná lékařka.