Mgr.

Eliška Ondrášková

Psycholog

1 názor +přidat

Požádejte o spuštení online kalendáře Zeptejte se specialisty

Poskytuji jednorázové konzultace, podpůrné konzultace pro zvládnutí krizové situace a dlouhodobou psychoanalyticky orientovanou psychoterapii. Pracovní zkušenosti jsem získávala nejprve… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

1 názor

• Vynikající, přes nízký věk nesmírně schopná psycholožka, která mi ve skupinové terapii v PL velmi pomohla v řešení zásadní životní krize a nabídla řadu podnětů, které promýšlím dodnes. Marek F.

Eliška Ondrášková2017-01-04

Díky, Marku, přeju, ať se Vám v životě daří.

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Poskytuji jednorázové konzultace, podpůrné konzultace pro zvládnutí krizové situace a dlouhodobou psychoanalyticky orientovanou psychoterapii. Pracovní zkušenosti jsem získávala nejprve působením na lince důvěry, později na psychoterapeutickém oddělení PN Kosmonosy. V současnosti pracuji v Denním psychoterapeutickém sanatoriu Ondřejov a mám soukromou psychologickou praxi. Od roku 2010 se systematicky vzdělávám v psychoanalytické psychoterapii se zaměřením na individuální i skupinovou práci s dospívajícími a dospělými klienty.

S čím se na mě můžete obrátit:
    - potíže a neshody v rodinných a partnerských vztazích
    - úzkostné a depresivní prožívání (tréma, obavy z nejrůznějších situací)
    - traumatizující zážitky
    - aktuální krizové situace
    - psychosomatické obtíže

Cena:
    Vstupní či jednorázová konzultace: 700 Kč / 50 minut

Cena dalších konzultací se domlouvá individuálně a odvíjí se od frekvence setkávání a finančních možností klienta. Poskytované služby nejsou hrazeny zdravotní pojišťovnou. Obsah konzultací je přísně důvěrný.

Ukončené školy

• Filozofická fakulta Masarykovy univerzity, obor psychologie, Brno