Vynikající, přes nízký věk nesmírně schopná psycholožka, která mi ve skupinové terapii v PL velmi pomohla v řešení zásadní životní krize a nabídla řadu podnětů, které promýšlím dodnes. Marek F.

Rumunská 1, Praha 2, Praha
Soukromá psychologická praxe (mapa)

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod

Psychoterapie (800 Kč)

Krizová intervence (800 Kč)

Psychologické poradenství (800 Kč)

Poskytuji jednorázové konzultace, podpůrné konzultace pro zvládnutí krizové situace a dlouhodobou psychoanalyticky orientovanou psychoterapii. Pracovn...

• sociální fobie

Krizová intervence

Psychologické poradenství

1 názor

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, mame 2 deti. Dva a pul rokul a 4mesicni. Jenze s partnerem se neustale hadame. Kvuli malickostem, kvuli vseho. Moc mi nepomaha je casto unaveny. Ja jsem uz vycerpana a protivna. Neumime k sobe najit cestu. Drive jsme chodily na prochazky koukali na filmy. Ted mi rekne ze nepotrebuje porad nekam litat. A je radeji na mobilu. Vse mu musim rikat, opakovat, prosit. Jenze s dvema detma uz nemuzu a potrebuji oporu. O cokoli se snazim tak to zkritizuje. Jakakoli komunikace konci hadkou. Prosim jak z toho ven? Nechci at trpi deti.

Mgr. Eliška Ondrášková

• Dobrý den, potřebujeme vyšetření pedagogicko- psychologické u vnuka. Můžeme se objednat k Vám. Děkuji

• sociální fobie
  • generalizované úzkostné poruchy