Rumunská 1, Praha 2, Praha
Soukromá psychologická praxe (mapa)

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod

Psychoterapie • 800 Kč

Krizová intervence • 800 Kč

Psychologické poradenství • 800 Kč

Poskytuji jednorázové konzultace, podpůrné konzultace pro zvládnutí krizové situace a dlouhodobou psychoanalyticky orientovanou psychoterapii. Pracovn...

• sociální fobie
  • generalizované úzkostné poruchy
  • deprese

1 názor

Vynikající, přes nízký věk nesmírně schopná psycholožka, která mi ve skupinové terapii v PL velmi pomohla v řešení zásadní životní krize a nabídla řadu podnětů, které promýšlím dodnes. Marek F.

Mgr. Eliška Ondrášková

Díky, Marku, přeju, ať se Vám v životě daří.

Psychoterapie

Krizová intervence

Psychologické poradenství

1 názor

Mgr. Eliška Ondrášková

Díky, Marku, přeju, ať se Vám v životě daří.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    dle mých zkušeností může mít patologická žárlivost více podob a celou řadu příčin. Obvykle na první (vstupní) konzultaci posoudím, jaký typ léčby je pro dané potíže nejvhodnější a nasměruji klienta vhodným směrem.

• sociální fobie
  • generalizované úzkostné poruchy