Eliška Ondrášková, psycholog Praha

Psycholog

1 názor

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Poskytuji jednorázové konzultace, podpůrné konzultace pro zvládnutí krizové situace a dlouhodobou psychoanalyticky orientovanou psychoterapii. Pracovn...

• Sociální fobie
  • Generalizované úzkostné poruchy
  • Deprese

Krizová intervence

Psychologické poradenství

Psychoterapie

1 názor

Vynikající, přes nízký věk nesmírně schopná psycholožka, která mi ve skupinové terapii v PL velmi pomohla v řešení zásadní životní krize a nabídla řadu podnětů, které promýšlím dodnes. Marek F.

Mgr. Eliška Ondrášková

Díky, Marku, přeju, ať se Vám v životě daří.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    dle mých zkušeností může mít patologická žárlivost více podob a celou řadu příčin. Obvykle na první (vstupní) konzultaci posoudím, jaký typ léčby je pro dané potíže nejvhodnější a nasměruji klienta vhodným směrem.

• Sociální fobie
  • Generalizované úzkostné poruchy