Heršpická 6, Brno-střed , Brno
Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Coaching • od 500 kč

Individuální psychoterapie • od 500 kč

On-line konzultace • od 400 kč +14 Více

Online psychoterapie • od 400 kč

Osobní psychoterapie • od 500 kč

Partnerská psychoterapie • od 700 kč

Jsem vystudovaná Mgr. psycholožka, absolventka komplexního čtyřletého akreditovaného výcviku v systemické a narativní psychoterapii. Prošla jsem také ...

• anorexie

Relaxace

Rodinná psychoterapie

Rodinné psychoterapie

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Paní magistru jsem vyhledala kvůli dlouhodobě nepříjemné situaci na pracovišti. Když jsem po pár týdnech sebrala odvahu praktikovat její rady a ony zafungovaly, začala potřebovat péči psychologa moje dcera. Po dvou negativních zkušenostech vím, že paní Eliška Nehybková je pro nás nejlepší volba. Moc děkuji za profesionalitu a poctivý přístup.

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Paní Eliška, je velmi příjemná, usměvavá žena, která je na správném místě a v oboru, kterému rozumí. Díky jejímu vlídnému přístupu a profesionalitě jsem opět našla cestu k sobě samé. Přišla jsem za ní s problémem s jídlem a s celkovým vyhořením, vyčerpáním. Po pár sezení jsem se opět cítila plná života, sebelásky a energie. Paná Elišku může vřele doporučit a také ji děkuji, že jsme ji mohla poznat.

Člověk na svém místě. Umí se vcítit a pojmenovat problém. Nenásilná a volně plynoucí konverzace přináší obvykle nečekané možnosti. Má neuvěřitelného pamatováka. Obdivuji. Nevýhoda: určený čas ubíhá velmi rychle :-). Děkuji a doporučuji.

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Přišla jsem za paní Nehybkovou ve složité životní situaci, která byla pro mě nesnesitelná. Dokázala ve mě probudit sílu a dívat se na problém jiným směrem. Každý zažije během života trápení, ale já jsem zjistila, že vyhledat právě Elišku, bylo to správné řešení. Moc děkuji za podporu!!

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Paní Nehybkovou můžu 100% doporučit. I když jsem u ní byla zatím pouze na dvou konzultacích, velmi mi pomáhá. Dokáže se skvěle vcítit do problému, poradit, navést zpět na správnou cestu. Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla pro pomoc právě u ní. Vždy od ní odcházím pozitivní, plná síly a nové naděje, že bude lépe a že se vrátím zpět k bežnému způsobu života.

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Po porodu prvního dítěte jsem si procházela nepříjemnými psychickými stavy a hledala možnosti a způsoby, jak opět najít ztracenou rovnováhu,najít se v nové životní roli a být v ní šťastná. S tímto mi velmi pomohla sezení s paní Eliškou Nehybkovou. Díky terapii jsem se naučila lépe vnímat sama sebe, lépe si pomoci od nepříjemných stavů které mě zužovaly a najít v sobě vnitřní sílu. Nyní po nějaké době jsem opět pocítila, že si potřebuji udělat pořádek ve svém nitru a ujasnit si některé věci, proto jsem okamžitě a bez váhání opět kontaktovala Elišku a nyní opět pracujeme na mém lepším já.Každá terapie je pro mě příjemným a velmi obohacujícím procesem, kdy opravdu cítím úlevu a konstruktivně společně řešíme daný problém. Určitě doporučuji

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

S předchozími terapeuty jsem měla špatnou zkušenost, protože jsem si ze sezení neodnesla žádnou konkrétní myšlenku. Nevěděla jsem tedy, jak s problémem sama bojovat. Od paní Nehybkové jsem si z každého sezení odnesla myšlenku, se kterou jsem mohla pracovat a po asi 7 sezeních jsem měla po problému, který mě tížil téměř 8 let.

K paní Elišce Nehybkové jsem docházela po tři roky. Za tu dobu se nám podařilo výrazně zmírnit mé úzkosti, naučila jsem se, jak relaxovat, pohlížet na svět z jiné strany, mít se ráda, věřit si, nežít ve stereotypu ale zažívat změny... V té době jsem se stále ještě potýkala s PPP a po nějaký čas jsem měly hodně nízkou váhu. Byla jsem už opakovaně několikrát hospitalizovaná a odmítala jsem se jít znovu léčit. Jen díky kreativním metodám a velmi odlišnému přístupu, který jsem do té doby neznala od jiných doktorů neznala a mně velmi vyhovoval, můžu říci že jsem nyní žiju plnohodnotný život s veškerými radostmi a starostmi, které přináší. Paní doktorku vřele doporučuji

21 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer, mám dotaz týkající se mojí psychiky. Občas si vzpomenu na tvář mojí bývalé přítelkyně anebo nějakou situaci. Bohužel mi ta myšlenka projde i tehdy, kdy jsem se svou současnou přítelkyní. Mám z toho občas divné pocity, jako bych měl výčitky, že mě napadne, jindy to nechám na pokoji. Jsou dny, kdy si ani nevzpomenu, je to v pořádku. Pak zase chvíli je období, kdy mě to napadne a trochu i naštve, protože si dost pamatuji a nezapomínám. Můj rozchod nebyl moc hezký, bylo to na mé narozeniny. Se svou současnou přítelkyní jsem se poznal přibližně po měsíci od rozchodu a další měsíc jsme spolu začali randit. Jsem se svou současnou přítelkyni štastný, rozhodně jsem si polepšil, co se týče na mentální, fyzické a duševní úrovni. Na začátku mě nic takového netrápilo, to až pozdějším období se mi to začalo opakovat v hlavě a někdy i s tím bojuji i když bych neměl, protože to pak znova přitahuji do hlavy. Jen mě trápí to, že si vzpomenu na tvář bývalé a to mě trošku rozhodí a zároveň mi to brání v dalším rozvoji se svou současnou přítelkyní. Má přítelkyně o tomhle ví, povídám si s ní o tom, stojí při mě a je tolerantní vůči tomu, ale já nechci být ten, kdo bouchá hřebíky do rakve. Rád bych poprosil o radu, jak dál.

Dobrý den, to, co se Vám děje, je velmi běžný stav, který po rozchodu nastává. Náš mozek si pamatuje a vybavuje zážitky, obrazy i pocity podle asociací, které si za dobu vztahu vytvořil. Nyní jste po dvou měsících v novém vztahu a to není dost dlouhá doba, aby se vechny tyto asociace přepsaly. Vzpomínky se otevírají a je dobré je zpracovat, posunout se dál a uzavřít. Je dobře, že o tom s nynější parterkou hovoříte a že máte její trpělivost. Většinou tyto vzpomínky a myšlenky časem ustávají. Nicméně pokud cítíte, že Vám to brání v rozvoji vztahu, můžete ve spolupráci s psychologem nebo psychoterapeutem tento proces propracovat a urychlit. Zajistíte si tak, že se Vám chyby nebo události z minula nezopakují. Kdybyste chtěl konzultaci v Brně, můžete se na mě obrátit. Přeji hodně úspěchů v nynějším vztahu!

Mgr. Eliška Nehybková

• Proběhlo první rande. Dle mého dojmu úspěšně. Ještě ten večer opět napsal a několik dní poté také3dny/. Nyní se již 3 dny neozval ani na sms žádná odezva. Je to na začátku normální chování? Děkuji. Tereza

Dobrý den Terezo, těžko říct, co je "normální", ale je to chování, které bývá celkem běžné především při seznamování přes seznamku. Lidé Vám do očí nechtějí říct něco negativního nebo Vás odmítnout a proto nechávají tento krok "vyhnít". Dalším důvodem ale může být i ostych a strach, že udělá nebo napíše něco špatně, a proto raději nepše vůbec. Může být také zavalen prací. Mohl ztratit telefon.... Pokud se jedná o člověka, se kterým jste se seznámila ve Vašem běžném okruhu lidí, bylo by dobré ho oslovit přímo a zjistit, na čem jste. Pokud jste v kontaktu pouze přes telefon, doporučila bych Vám říct si o jasnou informaci, co toto mlčení znamená. Napsala bych, jak si to vykládám já, požádala bych o osobní schůzku, i kdyby měla být na rozloučenou. A pokud informace nepřijde, berte to jako odpověď a posuňte se dál. Kdybyste to chtěla více probrat, mohu se Vám věnovat v Brně. Přeji hodně štěstí!

Mgr. Eliška Nehybková

• anorexie