Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Branka 3, Brno-Komín, Brno
Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Jsem vystudovaná Mgr. psycholožka, absolventka komplexního čtyřletého akreditovaného výcviku v systemické a narativní psychoterapii. Prošla jsem také ...

• Anorexie

od 1 500 kč

Rodinné psychoterapie

od 1 500 kč

Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství osobní psychoterapie

Najít dobrého psychologa či kouče je v dnešní době dosti těžké. Když jsem absolvovala první sezení u paní magistry hned mi padla do oka, je velice příjemná, svá a také samozřejmě profesionální. Zhruba po pěti sezeních jsem se cítila lépe, uvědomila jsem si, že je mnohem lepší poradit se s odborníkem než se zbytečně trápit a nechat si „život proklouznout mezi prsty.” Pokud někdo váha, mohu jen doporučit!

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství coaching

Paní Elišce moc děkuji za práci co u mne jako u klientky odvedla. Po několika zkušenostech paní Eliška byla konečně tou správnou volbou. Problémy nezlehčuje, ať už se Vám zdají jakoukoliv trapné a hloupé. Směrodatné pro mě bylo, že mne naučila jak si s tím poradit sama. Jak se říká je dobré dát hladovějícímu rybu, ale ještě lepší je ho naučit rybařit. A to paní Eliška zvládá podle mého na výbornou.

Umístění: jiné místo Jiný

Vzhledem k tomu, že jsem z opačného konce republiky, než paní Mgr. Nehybková, využívám možnosti písemné online konzultace po Skypu. Už z první konzultace jsem si odnesla mnoho trefných poznatků a náhledů na svůj současný život a s každou další konzultací to bylo ještě lepší. Už jsem pár sezení u psychologů absolvovala, ale žádné z nich, ač probíhaly prostřednictvím osobního setkání, mi nedalo tolik, jako konzultace s paní Nehybkovou online. Obrovskou výhodou písemné konzultace je možnost kdykoliv se k terapii vrátit a znovu si vše pročíst a připomenout. Paní Nehybková je úžasně empatická, má skvělý, individuální přístup a její poznatky, myšlenky, rady i cvičení jsou úžasně trefné a šité na míru. Díky ní jsem měla možnost nahlédnout na komplikovaný vztah se svojí matkou, který mě dodnes ovlivňuje, zapracovat na svém sebevědomí a zamilovat se do vlastní jedinečnosti. Je to sice běh na dlouhou trať, ale díky paní Nehybkové jsem ve skvělé výchozí pozici.

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Paní magistru jsem vyhledala kvůli dlouhodobě nepříjemné situaci na pracovišti. Když jsem po pár týdnech sebrala odvahu praktikovat její rady a ony zafungovaly, začala potřebovat péči psychologa moje dcera. Po dvou negativních zkušenostech vím, že paní Eliška Nehybková je pro nás nejlepší volba. Moc děkuji za profesionalitu a poctivý přístup.

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Paní Eliška, je velmi příjemná, usměvavá žena, která je na správném místě a v oboru, kterému rozumí. Díky jejímu vlídnému přístupu a profesionalitě jsem opět našla cestu k sobě samé. Přišla jsem za ní s problémem s jídlem a s celkovým vyhořením, vyčerpáním. Po pár sezení jsem se opět cítila plná života, sebelásky a energie. Paná Elišku může vřele doporučit a také ji děkuji, že jsme ji mohla poznat.

Člověk na svém místě. Umí se vcítit a pojmenovat problém. Nenásilná a volně plynoucí konverzace přináší obvykle nečekané možnosti. Má neuvěřitelného pamatováka. Obdivuji. Nevýhoda: určený čas ubíhá velmi rychle :-). Děkuji a doporučuji.

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Přišla jsem za paní Nehybkovou ve složité životní situaci, která byla pro mě nesnesitelná. Dokázala ve mě probudit sílu a dívat se na problém jiným směrem. Každý zažije během života trápení, ale já jsem zjistila, že vyhledat právě Elišku, bylo to správné řešení. Moc děkuji za podporu!!

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Paní Nehybkovou můžu 100% doporučit. I když jsem u ní byla zatím pouze na dvou konzultacích, velmi mi pomáhá. Dokáže se skvěle vcítit do problému, poradit, navést zpět na správnou cestu. Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla pro pomoc právě u ní. Vždy od ní odcházím pozitivní, plná síly a nové naděje, že bude lépe a že se vrátím zpět k bežnému způsobu života.

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Po porodu prvního dítěte jsem si procházela nepříjemnými psychickými stavy a hledala možnosti a způsoby, jak opět najít ztracenou rovnováhu,najít se v nové životní roli a být v ní šťastná. S tímto mi velmi pomohla sezení s paní Eliškou Nehybkovou. Díky terapii jsem se naučila lépe vnímat sama sebe, lépe si pomoci od nepříjemných stavů které mě zužovaly a najít v sobě vnitřní sílu. Nyní po nějaké době jsem opět pocítila, že si potřebuji udělat pořádek ve svém nitru a ujasnit si některé věci, proto jsem okamžitě a bez váhání opět kontaktovala Elišku a nyní opět pracujeme na mém lepším já.Každá terapie je pro mě příjemným a velmi obohacujícím procesem, kdy opravdu cítím úlevu a konstruktivně společně řešíme daný problém. Určitě doporučuji

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

S předchozími terapeuty jsem měla špatnou zkušenost, protože jsem si ze sezení neodnesla žádnou konkrétní myšlenku. Nevěděla jsem tedy, jak s problémem sama bojovat. Od paní Nehybkové jsem si z každého sezení odnesla myšlenku, se kterou jsem mohla pracovat a po asi 7 sezeních jsem měla po problému, který mě tížil téměř 8 let.

• Anorexie
  • Emoční poruchy