Heršpická 6, Brno-střed , Brno
Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Coaching • od 500 kč

Individuální psychoterapie • od 500 kč

On-line konzultace • od 400 kč +14 Více

Online psychoterapie • od 400 kč

Osobní psychoterapie • od 500 kč

Partnerská psychoterapie • od 700 kč

Jsem vystudovaná Mgr. psycholožka, absolventka komplexního čtyřletého akreditovaného výcviku v systemické a narativní psychoterapii. Prošla jsem také ...

• anorexie

Relaxace

Rodinná psychoterapie

Rodinné psychoterapie

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Paní magistru jsem vyhledala kvůli dlouhodobě nepříjemné situaci na pracovišti. Když jsem po pár týdnech sebrala odvahu praktikovat její rady a ony zafungovaly, začala potřebovat péči psychologa moje dcera. Po dvou negativních zkušenostech vím, že paní Eliška Nehybková je pro nás nejlepší volba. Moc děkuji za profesionalitu a poctivý přístup.

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Paní Eliška, je velmi příjemná, usměvavá žena, která je na správném místě a v oboru, kterému rozumí. Díky jejímu vlídnému přístupu a profesionalitě jsem opět našla cestu k sobě samé. Přišla jsem za ní s problémem s jídlem a s celkovým vyhořením, vyčerpáním. Po pár sezení jsem se opět cítila plná života, sebelásky a energie. Paná Elišku může vřele doporučit a také ji děkuji, že jsme ji mohla poznat.

Člověk na svém místě. Umí se vcítit a pojmenovat problém. Nenásilná a volně plynoucí konverzace přináší obvykle nečekané možnosti. Má neuvěřitelného pamatováka. Obdivuji. Nevýhoda: určený čas ubíhá velmi rychle :-). Děkuji a doporučuji.

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Přišla jsem za paní Nehybkovou ve složité životní situaci, která byla pro mě nesnesitelná. Dokázala ve mě probudit sílu a dívat se na problém jiným směrem. Každý zažije během života trápení, ale já jsem zjistila, že vyhledat právě Elišku, bylo to správné řešení. Moc děkuji za podporu!!

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Paní Nehybkovou můžu 100% doporučit. I když jsem u ní byla zatím pouze na dvou konzultacích, velmi mi pomáhá. Dokáže se skvěle vcítit do problému, poradit, navést zpět na správnou cestu. Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla pro pomoc právě u ní. Vždy od ní odcházím pozitivní, plná síly a nové naděje, že bude lépe a že se vrátím zpět k bežnému způsobu života.

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Po porodu prvního dítěte jsem si procházela nepříjemnými psychickými stavy a hledala možnosti a způsoby, jak opět najít ztracenou rovnováhu,najít se v nové životní roli a být v ní šťastná. S tímto mi velmi pomohla sezení s paní Eliškou Nehybkovou. Díky terapii jsem se naučila lépe vnímat sama sebe, lépe si pomoci od nepříjemných stavů které mě zužovaly a najít v sobě vnitřní sílu. Nyní po nějaké době jsem opět pocítila, že si potřebuji udělat pořádek ve svém nitru a ujasnit si některé věci, proto jsem okamžitě a bez váhání opět kontaktovala Elišku a nyní opět pracujeme na mém lepším já.Každá terapie je pro mě příjemným a velmi obohacujícím procesem, kdy opravdu cítím úlevu a konstruktivně společně řešíme daný problém. Určitě doporučuji

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

S předchozími terapeuty jsem měla špatnou zkušenost, protože jsem si ze sezení neodnesla žádnou konkrétní myšlenku. Nevěděla jsem tedy, jak s problémem sama bojovat. Od paní Nehybkové jsem si z každého sezení odnesla myšlenku, se kterou jsem mohla pracovat a po asi 7 sezeních jsem měla po problému, který mě tížil téměř 8 let.

K paní Elišce Nehybkové jsem docházela po tři roky. Za tu dobu se nám podařilo výrazně zmírnit mé úzkosti, naučila jsem se, jak relaxovat, pohlížet na svět z jiné strany, mít se ráda, věřit si, nežít ve stereotypu ale zažívat změny... V té době jsem se stále ještě potýkala s PPP a po nějaký čas jsem měly hodně nízkou váhu. Byla jsem už opakovaně několikrát hospitalizovaná a odmítala jsem se jít znovu léčit. Jen díky kreativním metodám a velmi odlišnému přístupu, který jsem do té doby neznala od jiných doktorů neznala a mně velmi vyhovoval, můžu říci že jsem nyní žiju plnohodnotný život s veškerými radostmi a starostmi, které přináší. Paní doktorku vřele doporučuji

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    je mi 28 let a ve vztazích mám opakovaně problém se strachem, zda jsem pro partnery dostatečně přitažlivá.
    Se svým současným přítelem jsem více než rok. Je to člověk, kterého opravdu miluji a cítím, že i on mě. Je opravdu pozorný a empatický. Jako v každém vztahu mi trvalo dlouho, než jsem mu začala naplno důvěřovat především v tom, že se mu doopravdy líbím a jsem pro něj dostatečně přitažlivá. Je to asi marnivé, ale potřebuji, aby mi často říkal, že se mu líbím, že jsem (pro něj) krásná apod. Jakmile mi to pár dní neřekne, znejistím a připadám si nepřitažlivá. Mám pak problém se před partnerem dostatečně uvolnit, udržovat oční kontakt a to mě doopravdy zraňuje... Pokud se navíc přidá partnerova horší nálada (např. únava z práce), začnu to okamžitě vztahovat proti sobě, respektive že za to můžu já, že nejsem dost dobrá (Opět především vzhledově. Vím, že objektivně vzato si asi nemám na co stěžovat, jsem zdravá, nejsem žádná ošklivka, spíš takový průměr a mě osobně to vlastně stačí, ale neustále se bojím, abych byla dost upravená a přitažlivá pro partnera.)
    Nechci, abych tím partnera zatěžovala a aby to celkově kazilo náš vztah.
    Je mi jasné, že žádné kouzlo, abych se tohoto svého problému zbavila neexistuje. Přesto budu vděčná za každý názor, radu, či tip.
    Předem děkuji.

Dobrý den, z Vašeho příběhů mám dojem, že se podceňujete, pohybujete o své ceně. Většinou to děláme ne proto, že by to byla pravda a museli jsme pracovat na svém zlepšení. Děláme to proto, že si v sobě neseme nějakou zkušenost, která nás přiměla o sobě pochybovat. Na vašem místě bych zvolila psychoterapii, jako opravdu dobrou investicí do vašeho sebevědomí a vašeho vztahu. Pomůže vám prozkoumat důvody, které jsou za vašimi pochybnostmi a najít vaše silné stránky, o které se naučíte opřít. Pokud jste z okolí Brna, ráda Vám v tom pomohu. :)

Mgr. Eliška Nehybková

• Dobrý den,
    jsem studentka VŠ a do nedávna jsem si přivydělávala. Nejprve na Infocentru u nás ve škole a následně jako marketingová asistentka. Nyní jsem ve fázi hledání. Jenže nastává zde jeden problém. Nějak si nedokážu nástup na novou brigádu představit. Jakmile si představím tu zodpovědnost, časovou náročnost a nakonec i kolektiv plný naprosto neznámých lidí, tak se mi udělá špatně a chce se mi brečet.Tento pocit převažoval také v mé práci na pozici marketingové asistentky, kdy jsme se tam necítila dobře a byla jsem v neustálé křeči. Když někdo na mě promluvil cítila jsem, že mám na krajíčku.
    Strašně mě to trápí, protože bych si ráda něco přivydělala, ale nevím, jestli mám dostat sil na to,abych překonávala tenhle strach po dobu potřebnou k nějakému odeznění. Obecně o sobě vím, že mi déle trvá, než se s něčím nebo s někým sžiju a většinu času jsme radši sama než v kolektivu. Ostatně i v dětství jsme byla spíš ta odstrčená a měla jsem málo kamarádů, co jsem přisuzovala i tomu, že jsem introvert. Dodnes nemám ráda velké skupiny lidí a snažím se jim vyhýbat. Proto bych se ráda zeptala, jak se mám v takové situaci zachovat. Hledat práci dál a strach překonat? Je mi jasné, že asi bude potřeba i návštěva terapeuta. Děkuji za odovědi

Dobrý den, to jak o Vaší situaci píšete na mě působí velmi konstruktivně, věřím že jste chytrá a schopná žena. Proto by byla škoda, kdyby Vás strach a pochybnosti o sobě nechaly sedět doma. Na vašem místě bych zvolila konzultaci s terapeutem, který by Vám pomohl najít vaše silné stránky a opřít se o ně. To vám dodá sílu. Také budete mít možnost prozkoumat, v čem vlastně ten strach vezi. Pokud jste z okolí Brna, ráda Vám s tím pomohu. :)

Mgr. Eliška Nehybková

• anorexie