Online konzultace pro každou situaci

Domluvte si návštěvu online s lékařem jakékoli specializace, aniž byste opustili domov.

Zobrazit profily specialistů

Branka 3, Brno-Komín, Brno
Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Coaching • 1 000 Kč

Individuální psychoterapie • 1 000 Kč

On-line konzultace • 1 000 Kč +14 Více

Online psychoterapie • 1 000 Kč

Osobní psychoterapie • 1 000 Kč

Partnerská psychoterapie • 1 500 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Jsem vystudovaná Mgr. psycholožka, absolventka komplexního čtyřletého akreditovaného výcviku v systemické a narativní psychoterapii. Prošla jsem také ...

• anorexie

od 1 500 kč

Rodinné psychoterapie

od 1 500 kč

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Paní magistru jsem vyhledala kvůli dlouhodobě nepříjemné situaci na pracovišti. Když jsem po pár týdnech sebrala odvahu praktikovat její rady a ony zafungovaly, začala potřebovat péči psychologa moje dcera. Po dvou negativních zkušenostech vím, že paní Eliška Nehybková je pro nás nejlepší volba. Moc děkuji za profesionalitu a poctivý přístup.

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Paní Eliška, je velmi příjemná, usměvavá žena, která je na správném místě a v oboru, kterému rozumí. Díky jejímu vlídnému přístupu a profesionalitě jsem opět našla cestu k sobě samé. Přišla jsem za ní s problémem s jídlem a s celkovým vyhořením, vyčerpáním. Po pár sezení jsem se opět cítila plná života, sebelásky a energie. Paná Elišku může vřele doporučit a také ji děkuji, že jsme ji mohla poznat.

Člověk na svém místě. Umí se vcítit a pojmenovat problém. Nenásilná a volně plynoucí konverzace přináší obvykle nečekané možnosti. Má neuvěřitelného pamatováka. Obdivuji. Nevýhoda: určený čas ubíhá velmi rychle :-). Děkuji a doporučuji.

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Přišla jsem za paní Nehybkovou ve složité životní situaci, která byla pro mě nesnesitelná. Dokázala ve mě probudit sílu a dívat se na problém jiným směrem. Každý zažije během života trápení, ale já jsem zjistila, že vyhledat právě Elišku, bylo to správné řešení. Moc děkuji za podporu!!

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Paní Nehybkovou můžu 100% doporučit. I když jsem u ní byla zatím pouze na dvou konzultacích, velmi mi pomáhá. Dokáže se skvěle vcítit do problému, poradit, navést zpět na správnou cestu. Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla pro pomoc právě u ní. Vždy od ní odcházím pozitivní, plná síly a nové naděje, že bude lépe a že se vrátím zpět k bežnému způsobu života.

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Po porodu prvního dítěte jsem si procházela nepříjemnými psychickými stavy a hledala možnosti a způsoby, jak opět najít ztracenou rovnováhu,najít se v nové životní roli a být v ní šťastná. S tímto mi velmi pomohla sezení s paní Eliškou Nehybkovou. Díky terapii jsem se naučila lépe vnímat sama sebe, lépe si pomoci od nepříjemných stavů které mě zužovaly a najít v sobě vnitřní sílu. Nyní po nějaké době jsem opět pocítila, že si potřebuji udělat pořádek ve svém nitru a ujasnit si některé věci, proto jsem okamžitě a bez váhání opět kontaktovala Elišku a nyní opět pracujeme na mém lepším já.Každá terapie je pro mě příjemným a velmi obohacujícím procesem, kdy opravdu cítím úlevu a konstruktivně společně řešíme daný problém. Určitě doporučuji

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

S předchozími terapeuty jsem měla špatnou zkušenost, protože jsem si ze sezení neodnesla žádnou konkrétní myšlenku. Nevěděla jsem tedy, jak s problémem sama bojovat. Od paní Nehybkové jsem si z každého sezení odnesla myšlenku, se kterou jsem mohla pracovat a po asi 7 sezeních jsem měla po problému, který mě tížil téměř 8 let.

K paní Elišce Nehybkové jsem docházela po tři roky. Za tu dobu se nám podařilo výrazně zmírnit mé úzkosti, naučila jsem se, jak relaxovat, pohlížet na svět z jiné strany, mít se ráda, věřit si, nežít ve stereotypu ale zažívat změny... V té době jsem se stále ještě potýkala s PPP a po nějaký čas jsem měly hodně nízkou váhu. Byla jsem už opakovaně několikrát hospitalizovaná a odmítala jsem se jít znovu léčit. Jen díky kreativním metodám a velmi odlišnému přístupu, který jsem do té doby neznala od jiných doktorů neznala a mně velmi vyhovoval, můžu říci že jsem nyní žiju plnohodnotný život s veškerými radostmi a starostmi, které přináší. Paní doktorku vřele doporučuji

• anorexie
  • emoční poruchy