Eliška Nehybková, psycholog Brno

Mgr. Eliška Nehybková

Psycholog, Psychoterapeut Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Branka 3, Brno-Komín, Brno
Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Jsem vystudovaná Mgr. psycholožka, absolventka komplexního čtyřletého akreditovaného výcviku v systemické a narativní psychoterapii. Prošla jsem také ...

• Anorexie
  • Emoční poruchy
  • Vztahová krize

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

1 500 Kč

od 1 500 kč

od 1 500 kč

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Nehybkovou jsme oslovili s akutní partnerskou krizí. Díky jejímu skvělému přístupu, vstřícnosti a empatií se nám společně povedlo nají východisko a zachránit vztah. S odstupem přidávám ještě jedno díky a jednoznačně doporučuji!

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Nehybková má profesionální přístup, veselou a otevřenou mysl, v řešení problémů je velice nápaditá a opravdu mi pomohla. Z každého sezení jsem odešla s lepší náladou a pozitivnějším pohledem na věc. Konverzace je nenucená, příjemná a online verze na Skypu vůbec neruší. Rozhodně dělá svou práci výborně.

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství psychoterapie

Na terapii jsem začal docházet kvůli depresivním stavům. S psychoterapii už jsem nějaké zkušenosti měl, ale paní magistra předčila všechna má očekávání. Je velmi milá a trpělivá, nedělá rychlé závěry, dokáže podle osoby, nálady a situace, velmi dobře rozpoznat jak dané sezení vést. Kdy poslouchat a kdy mluvit. Pomohla mi v nejtěžších chvílích se postavit zase na nohy a najít různé způsoby/techniky jak pomoci ve složitých situací sám sobě. Doporučuji paní magistru nejen jako pomoc v těžkých chvílích, ale i jako součást duševní hygieny.

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství osobní psychoterapie

Najít dobrého psychologa či kouče je v dnešní době dosti těžké. Když jsem absolvovala první sezení u paní magistry hned mi padla do oka, je velice příjemná, svá a také samozřejmě profesionální. Zhruba po pěti sezeních jsem se cítila lépe, uvědomila jsem si, že je mnohem lepší poradit se s odborníkem než se zbytečně trápit a nechat si „život proklouznout mezi prsty.” Pokud někdo váha, mohu jen doporučit!

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství coaching

Paní Elišce moc děkuji za práci co u mne jako u klientky odvedla. Po několika zkušenostech paní Eliška byla konečně tou správnou volbou. Problémy nezlehčuje, ať už se Vám zdají jakoukoliv trapné a hloupé. Směrodatné pro mě bylo, že mne naučila jak si s tím poradit sama. Jak se říká je dobré dát hladovějícímu rybu, ale ještě lepší je ho naučit rybařit. A to paní Eliška zvládá podle mého na výbornou.

Umístění: jiné místo Jiný

Vzhledem k tomu, že jsem z opačného konce republiky, než paní Mgr. Nehybková, využívám možnosti písemné online konzultace po Skypu. Už z první konzultace jsem si odnesla mnoho trefných poznatků a náhledů na svůj současný život a s každou další konzultací to bylo ještě lepší. Už jsem pár sezení u psychologů absolvovala, ale žádné z nich, ač probíhaly prostřednictvím osobního setkání, mi nedalo tolik, jako konzultace s paní Nehybkovou online. Obrovskou výhodou písemné konzultace je možnost kdykoliv se k terapii vrátit a znovu si vše pročíst a připomenout. Paní Nehybková je úžasně empatická, má skvělý, individuální přístup a její poznatky, myšlenky, rady i cvičení jsou úžasně trefné a šité na míru. Díky ní jsem měla možnost nahlédnout na komplikovaný vztah se svojí matkou, který mě dodnes ovlivňuje, zapracovat na svém sebevědomí a zamilovat se do vlastní jedinečnosti. Je to sice běh na dlouhou trať, ale díky paní Nehybkové jsem ve skvělé výchozí pozici.

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Paní magistru jsem vyhledala kvůli dlouhodobě nepříjemné situaci na pracovišti. Když jsem po pár týdnech sebrala odvahu praktikovat její rady a ony zafungovaly, začala potřebovat péči psychologa moje dcera. Po dvou negativních zkušenostech vím, že paní Eliška Nehybková je pro nás nejlepší volba. Moc děkuji za profesionalitu a poctivý přístup.

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Paní Eliška, je velmi příjemná, usměvavá žena, která je na správném místě a v oboru, kterému rozumí. Díky jejímu vlídnému přístupu a profesionalitě jsem opět našla cestu k sobě samé. Přišla jsem za ní s problémem s jídlem a s celkovým vyhořením, vyčerpáním. Po pár sezení jsem se opět cítila plná života, sebelásky a energie. Paná Elišku může vřele doporučit a také ji děkuji, že jsme ji mohla poznat.

Člověk na svém místě. Umí se vcítit a pojmenovat problém. Nenásilná a volně plynoucí konverzace přináší obvykle nečekané možnosti. Má neuvěřitelného pamatováka. Obdivuji. Nevýhoda: určený čas ubíhá velmi rychle :-). Děkuji a doporučuji.

Umístění: Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

Přišla jsem za paní Nehybkovou ve složité životní situaci, která byla pro mě nesnesitelná. Dokázala ve mě probudit sílu a dívat se na problém jiným směrem. Každý zažije během života trápení, ale já jsem zjistila, že vyhledat právě Elišku, bylo to správné řešení. Moc děkuji za podporu!!

• Anorexie
  • Emoční poruchy