Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Školská 15, Zábřeh

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Paní doktorka je, dle mého, velmi dobrý lékař, který rozumí svému řemeslu. Velmi si cením toho, že jde proti proudu a praktikuje homeopatii a jiné alternativní metody. Velmi mi pomohla když mi poradila, jak zmírnit bolesti hlavy masáží reflexních bohů, odeznělo to ze dne na den....
A navíc..... :) kdo pochybuje o tom, zda je dobrá lékařka, jděte se podívat do její čekárny... už brzy ráno plná.
Cením si přístupu jí i její kolegyně, zdravotní sestry. Velmi doporučuji zejména pro ty, kteří nechtějí léky na každou banalitu a ocení komplexní přístup.
Martina

R
Ověřený profil

K paní doktorce chodím já i můj manžel mnoho roků a jsme velice spokojeni. Snaží se ze všech sil o pečlivé vyšetření a o to aby nic nezanedbala. Je vždy velice příjemná a připravená vyslechnout naše problémy. Ještě nikdy se nám nestalo že by se k nám chovala neochotně a neslušně. Léčí nejen pomocí odborných znalostí ale (což je velmi důležité), i lidským přístupem k pacientovi. Oba k ní máme naprostou důvěru. Vřele doporučujeme.

I
Ověřený profil

Paní doktorka patří mezi úkazy dnešní doby. Není jen lékař, ale i dobrý psycholog a rádce. Umí svým pacientům naslouchat a snaží se poradit i v problémech svých dušiček i když nejde zrovna o angínu, nebo chřipku. V tomto si ji velmi vážím a musím jí velice poděkovat, za tento přístup. I mě v době, kdy jsem na tom sama nebyla moc dobře, nahrnula se do naší rodiny nemilé problémy a bolestné ztráty, hodně pomohla a tím nemyslím zrovna napsáním receptu. A to je ona sama také jenom člověk se svými starostmi a problémy, a že jich také neměla málo.Každému se její přístup líbit samozřejmě nemusí, homeopatii taktéž spousta lidí neuznává. Já bych rozhodně neměnila. Takových lékařů už moc není. U své minulé lékařky jsem se s takovým přístupem nikdy nesetkala, poslední dobou to byla spíš jen otrávený a arogantní člověk, pro kterého byla pacient asi jen příjmem a otravou, aspoň já měla ten pocit. Proto jsem také odešla a rozhodně nelituji.


Paní doktorka je skvělá svým přístupem k pacientům!


Paní Doktorka je opravdu skvělá. Jediné co mi vadí, že ji v době dovolené zatupuje Mudr. Matyášová, což je její naprostý opak - arogantní .....


Nejlepší a nejochotnější lékařka....


Jsem s paní MUDr. Eliškou Mikovcovou velmi spokojena. Praktického lékaře byl neměnila. Bohužel, nepřijímá již další pacienty.


K paní doktorce Mikovcové chodím již řadu let a neměnila bych, i když musím dojíždět až z Čech.
Je milá, vstřícná, vždy ochotná udělat si čas a vyslechnout všechny potíže. Že na všechno nepředepisuje antibiotika ji jen šlechtí, dává důraz na prevenci a přírodní léčbu. Posuzuje člověka celého, ne jen určitou nemoc, jak to dělají ostatní lékaři, kteří nacpou člověka chemií, nezajímají se o příčinu a za půl roku tam mají toho pacienta se stejnými problémy zas.
Ze sestřičky paní doktorky má člověk hned lepší náladu, vždy usměvavá a při odběru krve se trefí napoprvé a bezbolestně.
Obě dvě dělají své povolání jako poslání, ne jen jako výdělečnou činnost. Vřele doporučuji!


P

PANÍ ELIŠKA -ZATÍM TO NEJLEPŠÍ CO MĚ POTKALO ,NEJEN ŽE JE NASLOUCHAVÁ ALE HLAVNĚ -NENÍ TO TEN TIP LÉKAŘE CO VÁM BUDE ZBYTEČNĚ PŘEDEPISOVAT LÉKY ,KTERÉ VÁM STEJNĚ NEPOMŮŽOU,MOC DOBŘE PORADÍ V OBLASTI HOMEOPATIK A TOHO SI NA NÍ MOC CENÍM ,VLASTNĚ DÍKY NÍ NAVŠTÍVÍM LÉKAŘE TAK 1 ZA 2 ROKY,,,DĚKUJI.... NO A PRO TY OSOBY CO SI JEN STĚŽUJÍ !!JEDEN VZKAZ-PAPEJTE PRÁŠKY ,ALE PAK SE NEDIVTE :)A NESTĚŽUJTE SI,V LÉKÁRNĚ UTRÁCÍTE TISÍCE A PAK BREČÍTE ŽE PODRAŽILY BANÁNY....:)


E

Doktorka, která pozná co člověk potřebuje. Doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu