Adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
Dvořákova 907/10, Jiříkov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Paní Doktorka Lacinová,je velmi dobrá ,bohužel jsem ji nestihla poděkovat,díky ní jsem zde,v loni jsem po její návštěvě ky mě dovezly moje děti ,jsem už ani nevnímala co mi říká,pak jsem upadla do komatu ,kde jsem byla 19dní,v nemocnici DĚČÍN,jsem zde zpátky moc jí touto cestou děkuji,moc jsi ji jako lékařky vážím a mrzí mě že již není v Jiříkovské ordinaci,takových lékařu s pochopením ,je málo ,mockrát VÁM Děkuji s pozdravem Irena Fuentes Valdes.

Ověřený profil

už jsem prošla pod rukou hodně doktoru a doktorek,ale nikdy jsem se nesetkala s tak výbornou doktorkou a sestřičkou jako je doktorka paní Lacinová.A až jendou už nebude moc vykonávat svou práci tak mě osobně bude chybět a to moc, a pochybuji o tom že už někdy takovou doktorku nebo doktora najdu.

G
Ověřený profil

Je to žena s velkým Ž!!!


P
Ověřený profil

Famózní lékařka. Vždy ochotná a nikdy nic nezanedbá, prevence je u ni na prvním místě. A sestricka je také velmi skvělá, veselá kopa. :)


D

Naše nejlepší paní doktorka i sestřička. K sestřičce, tak jak umí ona píchnout injekci a jak odebrat krev to jsem jinde nezažil, to jako reakce na toho kritika s "propíchnutou" žilou. Jo holt, když se řekne držte sito, tak si to máte držet a né se hroutit a pak nadávat na modřiny.


L
Ověřený profil

Když my bylo ouvej v těhotenství a nemohla sem ani z postele ochotně přijela až ke mě domu.Skvělý přístup jak paní doktorky tak i sestřičky paní Semerádové.


Nejlepší lékařský přístup, který jsem kdy zažila..Vše působí tak osobně až domácky. Doktorka pozná, zda-li je nemoc spojená s osobními problémy, a dle toho léčí..Trvá na opětovné kontrole a nic nenenchá náhodě, raději udělá tisíc testů, než aby něco zanedbala a to se v dnešní době vidí hodně málo...


Velmi, velmi dobrá doktorka, milá vstícná a naslouchavá. Sestra na první pohled přísnější, ale zdání klame. Je to veselá kopa a spolu tvoří jedinečný pár. Paní doktorka vypadá jako babička z pohádky, ty její modré oči uklidnují na první pohled. Jako samozřejmost považuji, že umí léčit.


O

Maximální spokojenost,dokáže naslouchat,příjemné zacházení s pacienty a to je víc, než tuny prášků.


J

K paní doktorce jsme se přihlásili po přestěhování. Nemůžu si jí vynachválit, milá upřímná, se zkušenostmi, ve všech směrech kulantní dáma.Sestřička sice navenek může působit prudčeji, ale je to opravdu zdání. A krev mi brala tuhle ráno a na výbornou.A věřte, že to neustále vyrušování od práce, kdy jeden jde dovnitř a s ním 2-3 další, nebo věčně klepající, že si jdou jen něco...By jiný doktor netrpěl!


Došlo k chybě, zkuste to znovu