Eliška Chrástková, oční lékař Hodonín

MUDr. Eliška Chrástková

Oční lékař Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2.5

Obecné skóre
17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o. Jiný

Spokojenost ,příjemná a ochotná lekarka vyšetření ,konzultace a přístup k pacientovy vynikající prostě nej. V Hodoníně.doporucuji..


R
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o. Okluze makularni větévky

Profesionální přístup, přesná diagnóza, okamžité řešení, milý přístup paní doktorky Vasilkové i sestřičky Fojtilíkové. Mimo jiné moc krásná děvčata. Jen doporučuji :-)


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je dobrá možná tak pro ty, kteří potřebují přeměřit oči a napsat nové brýle. Já k ní šla na aplikaci čoček, potom jsem je nějakou dobu nosila a přišel problém - zčervenalo mi jedno oko. Paní doktorka mi řekla, že mám zánět rohovky, ať kontaktní čočky okamžitě vyhodím. Pak se mě pokoušela asi 4 měsíce léčit. Během této doby jsem dostala asi 6 různých druhů kapek, z nichž ani jedny mi nepomohly. Z ničeho nic paní doktorka usoudila, že jsem vyléčená a že už si mám jen pravidelně kupovat umělé slzy, čočky nenosit. Jenže mně to v pořádku nepřipadalo, obě oči mě neustále pálily, večer to bylo nesnesitelné. Tak jsem navštívila nemocnici v Brně - Bohunicích, kde jsem se dověděla, že zánět přetrvává a rozšiřuje se mi i do druhého oka. Paní doktorka v nemocnici po mně chtěla staré kontaktní čočky, aby je poslala na rozbor a mohla mi napsat kapky "na míru". Když jsem jí řekla, že mi bylo od dr. Chrástkové nařízeno je vyhodit, byla šokovaná. Stejně tak jako když se dověděla, že mi nebyl provedený stěr z víčka. Také si všimla, že mám pod jedním víčkem chalasion, se kterým mě poslala na operaci, aby se dál nešířil - k tomuto problému mi dr. Chrástková řekla, že odstranění není nutné, jen pokud by se mi to nelíbilo z estetického hlediska... Pokud máte problémy s očima, rozhodně k doktorce Chrástkové nechoďte, radím vám dobře, díky ní se moje léčení protáhlo na rok a stále ještě není u konce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N

Arogantnější chování jsem ještě neviděla.Mému synovi zjistili na 9 leté prohlídce vrozenou vadu očička.(Sice nevím jak je možné,že až tak pozdě,ale s tím už teď nic nenadělám).OL nás poslala na oční,tak jsme šli k téhle doktorce.To, jak s náma mluvila je neskutečné.Tahle vada je léčitelná do 9-10 let.Odbyla nás.Řekla,že je to na 5 dioptrií.Když jsem se jí zeptala jestli máme chodit na kontroly a co dál,tak jen řekla"To je zbytečné,s tím už se nedá nic dělat.Jen si dávete pozor ať si neporaní to zdravé oko".Na to jak jsem někdy výřečná,tak jsem se nezmohla na slovo a z ambulance jsem odešla se slzami v očích.A ono se s tím něco dělat dá.Jeli jsme do Zlína k výbornému MUDr.Kuběnovi a výborné sestřičce Burešové.Jejich přístup se nedá vůbec porovnat,s tím jaký má tahle lékařka.Je to na dlouhé lokty,ale pokud se cvičí,dá se to zlepšit.Zlín vřele doporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


nejlepší oční lékařka v hodoníně
Chodím k ní d dětmi od mala, nosí brýle, šilaly a měla tupozrakost.
Vše správně diagnostikovala a léčila, postup označilii za správný i v Brně v děstké nemocnici. Chodíme k ní celá rodina a doporučuji všem známým
Jen setra by mohla být milejší.
Po odborné stránce všem doporučuji


S paní doktorkou mám výborné zkušenosti a vřele doporučuji.


Ověřeny pacient

Děs a hrůza! Dokud potřebujete jen změřit dioptrie a předepsat brýle a zvládnete překousnout lhostejný přístup paní doktorky, ještě se to dá. Jakmile ale přijdete s problém (zánět v očích aj.), nejen že vám nepomůže, ale v mém případě mi problém ještě zhoršila. Když jsem pak šla k jiné oční lékařce, problém mi během 14 dní nádherně vyléčila. Tahle paní doktorka to zkrátka neumí

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


nedoporučuji. A ta sestra.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


NEJHORSI OČAŘKA

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Léčila mého otce na zelený zákal, který nemá, devět let si kapal kapky, které mu podle oční kliniky ve Zlíně, kde se naštěstí dostal, udělaly srůsty v očích, které nelze odstanit a nejde to ani operovat. Smě z toho hotoví, protože je mu přes padesát, špatně vidí, hůř se mu řídí auto a to všechno podle její špatné diagnozy. PRoto apeluji, jestli opravdu máte problémy a nepotřebujeme jen předepsat brýle,vyhněte se jí velkým obloukem, abyste nedopadli jako my.Oči máme jen jedny a co si na ní vezmeme, když nám je jejím léčením zhorší.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti