Odborný lékař ORL a foniatrie
Rybova 5, Opava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař ORL a foniatrie horečka, bolest uší

Paní doktorka nás přijala s úsměvem a pochopením a to i přesto, že jsme nebyli objednáni, protože jsme potřebovali akutně ošetřit. Sestřička také příjemná. Jenom doporučuji.

Paní doktorka je profesionál každým coulem. Příjemné a vstřícné jednání. I nepříjemné vyšetření lze přežít, provádí-li jej specialista.

Jednou jsem byl u paní doktorky v době kdy zastupovala a nemůžu říct půl špatného slova. Řadím ji mezi tu lepší polovinu lékařů v oboru ORL, která je v Opavě k dispozici.

mam s paní doktorkou velmi dobré zkušenosti takže všem doporučuji

Paní doktorka je naprosto skvělá..Nikdy jsem s ní neměla žádný problém ani má rodina..Všichni ji můžeme doporučit!!Nejlepší paní doktorka, kterou znám!!

ochotná, sympatická , lidská skrátka z mého pohledu na svém místě

mé první zkušenosti s paní doktorkou se datují minimálně 20 let zpátky,kdy jsem do její ordinace chodil jako náctiletý pacient.Paní doktorka byla vždy velice příjemná milá a vlídná ... nemohu posuzovat její léčebné postupy nicméně ta dlouhá doba po kterou navštěvuji její ordinaci já a se mnou i celá má rodina svědčí o tom že nám vždy pomohla a jsme s její léčbou více než spokojeni.
Děkuji vám paní doktorko za vaší práci protože jí děláte dle mého názoru víc než dobře.

Skvělá paní doktorka,léčila jsem se u ní já a ted k ní chodí i má dcerka výborny přístup a moc pečlivá a když jsme objednaní tak jdeme na minutu přesně!!!

velmi milá,pozorná paní doktorka-k dětem vždycky vlídná-naše děti vždycky uzdra
vila-chodila jsem k ní už já, když jsem byla malá a nyní i mé děti-naše sluníčko!