Nemocnice Nymburk
Boleslavská třída 425/9, Nymburk

Nedoporučuji vyšetření v Domažlicke nemocnici. Absolutní neochota něco vysvětlit, arogantní a neempaticky přístup.

Umístění: Nemocnice Nymburk Jiný

Za mě mohu pana primáře jen doporučit. Přes své velké komplikace jsem mu důvěřovala a postoupila na jeho doporučení velkou gyneklogickou operaci, o které tvrdil, že je jediná ktera mi může pomoci. Vše vysvětlil, povzbudil mě, že ti zvládnu atd. Operaci provedl skvěle a já se po ní cítila ještě lépe ???? A jsem mu vděčná za to, že je teď opravdu už dobře. Jediné co em mrzí, že jsem nepospechla hned a nesla jsem na operaci dříve. Za mě jedině DOPORUČUJI!!!

Umístění: Nemocnice Nymburk Porod

S panem primářem Kolaříkem jsem se setkala při mém druhém porodu. Díky Bohu mě "jen" zašíval, porod jinak vedly supr porodní asistentky, které to tam drží nad vodou. Zašívání bylo, ach jo, tak hrozné, tak moc bolestivé a nekonečně dlouhé. Byl velmi necitlivy, nic mi neumrtvil, šil do živého, vynadal mi když jsem ssebou bolestí cukla. Arogantní, chladný přístup.. Už jsou to dva roky a pořád je mi zle od žaludku jen na to pomyslím. Příště budu raději rodit doma, nebo v Hradci.. Nymburk už nikdy.. Ze svého okolí nejsem zdaleka jediná s podobným názorem na pana primáře. Osobně jsem se nesetkala s maminkou která by mu fandila.

Umístění: Nemocnice Nymburk gynekologická operace

Pan primář D. Kolařík je neskutečný profesionál a muž na svém místě. Měla jsem velké štěstí , že jsem se neskutečnou náhodou dostala do jeho ordinace a pak i na gynekologicko - porodnické oddělení v Nymburce. Můžu jen říci, že po týdnu hospitalizace jsem se setkala s maximální spokojeností a nadstandardním přístupem celého oddělení. Všem moc děkuji.......????

Pan Kolařík je neprofesionální, arogantní a v oboru medicíny, a už vůbec ne na vedoucí pozici, nemá takový člověk co dělat. Léčí na náhodu. Předpokládá za vás. Jen se na Vás podívá ve dveřích a má jasno. Měla jsem s ním tu zkušenost hned dvakrát za poslední 3 roky a vždy to byla tato zkušenost velmi špatná, proto jsem se rozhodla tady psát. Nebudu však vypisovat všechno, stejně mi řada z vás neuvěří. Ale abych uvedla pár příkladů - při mém porodu nebral ohled na domluvu mezi mnou a mým lékařem a o den dříve mi podal tablety na vyvolání porodu! Na porod jsem připravená nebyla, ikdyž on trvrdil něco jiného, porod trval dlouho a dítě bylo špatně natočné. Podruhé jsem nemocnici navštívila s opakovanými retencemi a záněty v prsu. Když jsem mu řekla, že mě trápí praskliny (ragády) na bradavkách - že odsávám i krev, nevěřil mi. Místo, kde jsem ragády měla jsem mu ukázala a on tak dlouho ryl do té rány, dokud se nepootevřela a nebyla tam vidět krev. Prsy mi vyšetřoval a dokonce z nich i vytlačoval mléko, před tímto konáním si eumyl ani nevydezinfikoval ruce. Každopádně jeho rada byla vyprazdňovat prsy nebo přerušit laktaci. Prý to na léčbu není - mimochodem všude se dočtete, že máte-li prs zarudnutý a máte pocit, že přímo hoří, objeví se horečky se zimnicí a tento problém přetrvává i po dvou dnech, opravdu se jedná o zánět v prsu. Navíc jsem v této nemocnici, s tím samým problémem byla už po třetí, v obou předcházejících případech mi jeho kolegové (nutno napsat, že dva různí lékaři) antibiotika nasadili. Den poté (opět horečky atd.) jsem se obrátila na jiného gynekologa a samozřejmě mi byla předepsaná antibiotika. Takže ať to shrnu, porodní asistentky i lékaři, se kterými jsem se při porodu setkala (vyjma pana Kolaříka, toho za lékaře nepovažuji) byli skvělí. Pokud má ale gynekologicko-porodnické oddělení takového člověka ve vedení něco je špatně.

Velký spokojenost s panem doktorem. Má velmi citlivý, přátelský a profesionální přístup. Vše mi bylo vždy vysvětleno, každý postup před porodem a v průběhu konzultován. I poporodní péče byla velmi profesionální a citlivá.

Nedávno jsem jela s velkými bolestmi podbrisku a močového měchýře na gynekologickou ambulanci do nemocnice Nymburk. Na recepci vždy milá paní, poslala me směrem na ambulanci. Tim ale veškerá vstřícnost v této nemocnici konci.
Po několika zvonění na zvonek na onu ambulanci přišla sestřička a pustila nas konečně alespoň do čekárny. Jeste nesmím zapomenout, ze při čekání než nam nekdo otevře, tam prošel pan doktor Kolařík, a kdyz jsem mu sdělila ze čekáme az nas nekdo pustí alespoň do čekárny tak řekl at si proste počkáme, a zavřel za sebou dveře. Nám pred nosem. Né ze by nas alespoň pustil dovnitř do čekárny.
Kdyz jsem přišla na radu, šla jsem do ordinace, sdělila co me boli, a pak se me jeste zeptal pan doktor kdy jsem měla naposledy měsíčky. Diář i mobil jsem měla v čekárně u přítele. Normálně si to pamatuji, nebo alespoň podívám do diáře kdy naposledy ale v ten den mi bylo tak zle, ze jsem na to neměla ani pomyšlení.
Kdyz jsem pana doktora poprosila jestli si alespoň muzu půjčit jeho kalendář co měl na stole, začínal uz byt nevrly a nepříjemný, po par vteřinách listování prohlásil velice arogantnim hlasem ,,No to jste si měla připravit jeste v čekárně ne" v tu chvíli se ve me začala vařit krev. Člověku je zle, sotva jsem se sem dobelhala, a pak slyší tyhle řeči.
Doktor me prohmatal, musím rict, ze to bylo velice ale velice bolestivé, další den jsem měla v podbrisku modřiny !!!!! Jeste par dni na to me to bolelo .
Udělal mi jeste ultrazvuk a řekl , ze vaječníky jsou v pořádku, a ze jsem nejspíše jen nachlazená protože mam plný močový měchýř. (Těsně pred vstupem do ordinace jsem si došla). Nebo jsem treba jen v období ovulace(což by odpovídalo, ale takovouhle bolest jsem v životě neměla!!) , nebo ze mi praskla jen nějaká cysta.
Z ordinace jsem odešla tedy s neporizenou.
Nedalo mi to a hnedka po víkendu jsem si došla k mé gynekolozce jeste na prohlídku.
A ejhle! Paní doktorka mi udělala jeste stěr, a řekla mi, ze mam nejspíš neco v děloze, a možná mam chlamydie!! To se uvidí az přijdou výsledky. Předepsala mi čtvery prášky, z toho jedny antibiotika.
Díky bohu za mou úžasnou, milou a vstřícní gynekolozku!

Co z toho vyplývá? Nikdy, ale uz nikdy do Nymburka, to to raději přetrpím přes víkend a v pondělí se hnedka dojdu na mou gynekologii.
Nechápu jak takoví 'doktori' můžou vůbec někoho 'osetrovat', kdyz o svém povolání vědí houby!!!!

Kolarika v zadnem pripade nedoporucuji!! Je to arogantni... Kdyz ma pacientka problem nejradsi by se ji zbavil, aby byl v klidku.

P.primář se mnou - ač nemusel - konzultoval velikost miminka před porodem, dokonce mi sjednal přeměření miminka (měla jsem těhotenskou cukrovku). Byl velice příjemný, ochotný.

Dle mého názoru nepříjemný doktor, studený čumák. Když jsem potratila, vůbec se mnou neměl slitování ani slovo útěchy, naopak byl nepříjemný. Na další kontrole jsem mu řekla, že mě bolí asi děloha a on hned, že jsem nějaká chytrá, že to určitě není děloha ale střeva (což jsem měla vyvráceno od jiné doktorky, proto jsem od ní šla na gyndu). Potřetí jsme se potkali, když jsem 4 týdny před nástupem na mateřskou psychicky a fyzicky nezvládala každodenní dojíždění a stres v práci, každý mi říkal, ať neblbnu a nechám si napsat neschopenku, že se z toho zhroutím a to za to nestojí. Pan doktor mě ani nevyslechl, jen co jsem zmínila slovo neschopenka, tak se zasekl a řekl, že jsem fyzicky v pořádku a nemá důvod k napsání neschopenky, na shledanou. Moje psychika ho naprosto nezajímala. Poslední tečkou bylo, že mě vzal při kontrole na ultrazvuk, ani ke mně nenatočil monitor, abych mohla prcka aspoň na chvíli vidět, dvě minuty mi bez jediného slova jezdil po břiše, až jsem se začala děsit, že je něco špatně, řekl mi, ať se obléknu a do zprávy jen napsal, že vidí akci srdeční a tím to haslo. Naštěstí jsem si již našla empatičtějšího gynekologa, se kterým se dá normálně mluvit. Za sebe prostě pana doktora nedoporučuji kvůli osobní nesympatii, i když se přiznám, že třeba jako odborník při komplikovaném porodu může být dobrý, já ho tak ovšem nezažila a doufám, že ani nezažiji.