Adresa

Praktický lékař pro dospělé
V Humnech 1422, Kunovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor Helia, i když bylo po pracovní době 18 hodin, tak mně zvedl telefon a vyslechl mě. Byl ochotný a milý a vše potřebné ještě ten večer vyřídil a vždycky se snaží vyjit vstříc Je to lékař s velkým L a lékař na svém místě, prostě pro lidi. Dokáže soucítit s pacientem. I sestřičky jsou velmi milé a ochotné, prostě fajn. Velká spokojenost se všema.

I
Ověřený profil

Po zkušenosti s lékařem, který mi odmítl udělat vyšetření na rak.tl. střeva, která je v naší rodině dědičná a ještě dalších jeho vychytralých pokusech s pojišťovnou, jsem se rozhodla udělat změnu lékaře. Pan doktor Helia mě a mé syny přijal a můžu říct, že nás nic lepšího nemohlo potkat. Pan doktor Helia je VŽDY příjemný, umí naslouchat a povzbudit. A i když mě bývalý lékař odmítl dát moji zdravotní dokumentaci, tak to má se mnou těžší, ale dokáže si poradit. Se svojí taky velmi příjemnou setřičkou tvoří hodnotný tým. Mohu jedině doporučit!!!!!

K
Ověřený profil

Skvělý pan doktor, pomůže, poradí, vyléčí. A sestřička je taky moc fajn :-). Velká spokojenost s oběma.


úslužný, vše vyléčí, ve všem poradí, každému pomůže , kdo nemůže -tak může , vynikající ,všechno ví, všechno zná ,všem doporučuji - i přeji jeho s.r.o.
velký rozkvět.


D
Ověřený profil

neznám lepšího


Ano, je to Pan doktor, který vyslechne,vyšetří a postará se o léčbu. Vždy slušný a snaží se pomoci. Doufám, že nám z Kunovic už neuteče :-)


Z

Pan doktor je velmi úslužný,vyšetří,poradí,vyjde vstříc,ale taky si nenechá mazat med kolem huby...je to prostě lékař na svém místě.Jsem zdravotní sestra a přišla jsem do styku s několika jeho bývalými pacienty a nemohli si ho vynachválit,jen velmi neradi ho pouštěli ze Slavičína a tam kde působí teď má taky dobrou pověst a já jsem jen pro dobré o něm,sama k němu teď chodím jako pacient...jen tak dále


V

Když ordinoval ve Slavičíně,tak byl velmi oblíbený. Rádi na něj vzpomínáme


Došlo k chybě, zkuste to znovu